Skip to main content

Piękne Living pokoje z wbudowanym Półki

Zabudowy dlaczego?

salon Zabudowy można dodać styl i osobowość, a także przechowywanie. A ponieważ Zabudowy mogą być zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby gospodarstwa domowego, w możliwości są praktycznie nieograniczone. Ten przykład pochodzi z Crisp Architects, z fotografią przez Roba Karosis. Jeśli chcesz utworzyć zamkniętą przechowywanie, otwartą powierzchnię wyświetlacza lub zwrócić uwagę na konkretne szczegóły zwyczaj Zabudowy może zaoferować idealne rozwiązanie.

Maksymalizacja przestrzeni

domy A-ramka może stwarzać pewne komplikacje podczas próby do dekoracji i maksymalizacji przestrzeni. Kąt ścianach mogą utrudnić używać szafki szkieletowe bez powodowania wizualny przerwę. W tym przypadku niestandardowych salon Zabudowy może dostarczyć doskonałe rozwiązanie. Tu zostały one wniesione przez całą drogę aż do sufitu, maksymalizując przestrzeń i rysunek oka w górę.

Two Tone Kolor

Dostosowanie wbudowaną półkach nie musi przestać z pomiarami. Zabudowy do malowania tak, że kontrast komplement lub inne kolory w pokoju jest to świetny sposób, aby dodać odsetki do pokoju i utworzenia centralnego ściany.

Keep it Klasyczny

Tradycyjne białe Zabudowy z zamkniętym przechowywania na dnie i otwarty na górze są tak uniwersalne, że można je dopasować do niemal każdego stylu salonu. Wybór prosty styl szafy zapewniają, że jeśli twoje gusta zmieniają i zdecydujesz się odmalować, wbudowana ins zawsze będzie pasować.

Półki wraparound

Piękno wbudowanych wtyczek jest to, że można je dostosować do domu lub potrzeb konkretnych właściciel domu jest. W tym pokoju z Wendt Design Group, półki owinąć dookoła sali, zapewniając mnóstwo miejsca przechowywania i wyświetlania. Pusty obszar pozostał powyżej sofie, aby umożliwić kinkiety i sztuki. Kontrastowe kolor udaje się stworzyć centralny punkt pośród wszystkich półek.

Mniej znaczy więcej

salon Zabudowy nie muszą być zbyt ozdobne lub ozdobny do złożenia oświadczenia. Usprawniony sylwetka projektowania urządzenie wnętrz Angeli Projektu jest uderzające w jego geometryczną prostotą i zwiększa ogólny klimat współczesnej pomieszczenia.

Krótkie i słodkie

Jeśli chodzi o pokój dzienny Zabudowy, nie ma potrzeby, aby zawsze budować od podłogi do sufitu. W tym przypadku, wykonane przez Orren Pickell Building Group, wbudowane szafy zostały zainstalowane o połowie wysokości ściany, pod oknami na obu stronach kominka. Udaje im się zwiększyć dostępną przestrzeń podczas kadrowania punkt ogniskowej i nie blokują światła.

Zaznacz Collection

Wbudowane regały jest we wszystkich kształtach i rozmiarach. I nie mają do domu tylko książki. Cenne zbiory i akcesoria kształtne mogą się w centrum uwagi, gdy wyświetlane w zamyśleniu i podkreślone oświetlenia akcentującego. Ten przykład z Wilson Oświetlenie pokazuje go doskonale.

Highlight architektoniczny

Custom Built-in mogą być zaprojektowane w celu podkreślenia i uzupełniają detale architektoniczne, takie jak ten z Keith Bruns. Tutaj półki objęła blisko sufitu i dopasować się do szerokości łuków stropowych. Do zwieńczenia na szczycie półki działać jako siły łączącej pomiędzy wbudowaną ins i łukami, dzięki czemu pojawiają się niemal jako jedną całość.

Wysoki i wąski

Czasami mniej znaczy więcej, zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie nie ma dużo miejsca na ścianie. Wysoki, zawęzić Zabudowy jak wykazano przez Michaela Abrams Design może pomóc rama kominek i wzmacniają centralny punkt zapewniając jednocześnie trochę prezentowania lub składowania przestrzeni. Oświetlenie akcentujące pomaga zwrócić uwagę tam, gdzie to ma się udać.

Widok z boku

Natomiast symetria jest naturalnie atrakcyjne dla oka, to nie zawsze jest prawidłowa odpowiedź. W tym pokoju przez Portico Design, wbudowany w urządzeniu został zainstalowany na jednej stronie kominka do domu telewizor i inne przedmioty. Zamiast kominka jako jedynego punktu kontaktowego, staje się częścią centralnego obszaru w kształcie trójkąta ze sztuką wisi wyżej i telewizji.

Zbudowany w siedzeniach

Określenie „wbudowany” nie odnoszą się jedynie do regałów. Siedzenia mogą być także składnikiem. Ten wbudowany w jednostkę wykonanej przez MK Rozwoju ma najlepsze z obu światów, z zamkniętych szafek na jednej stronie i wbudowany szuflady pod siedzeniem z drugiej strony.

Półki pływające

Stworzyć nowoczesny wygląd z prostych półkach pływających. Brak sprzętu i dekoracyjnych upiększeń utrzymuje czysty wygląd, podczas gdy kolor ciemny dodaje dramatyzmu. Spojrzenie przez State Street projekt jak to jest dość łatwe do powtórzenia przy użyciu kawałków drewna cięcie na wymiar, ale aby uzyskać wygląd, aby upewnić się malować tylnej ścianie podobny kolor na półkach.

Think Outside the Wall

Zabudowy nie zawsze muszą być o ścianę. Czasami mogą one zostać włączone do innych obszarów w pomieszczeniu, w sposób, który sprawia wrażenie dużo więcej. Te półki, które są wbudowane w schody są doskonałym wykorzystanie przestrzeni przy Avenue B Developments. Nie nakładać na reszty pokoju i zapewnić wystarczającą ilość pamięci dla książek i akcesoriów.

Bez fanaberii Wbudowany Ins

Czasami prostota jest najlepsza. Te nie fanaberie, bezramowe Zabudowy przez Memar Architects Inc. zapewniają mnóstwo miejsca, wzmacniając jednocześnie współczesną estetykę. Czyste linie zapewniają piękny kontrast z zakrzywionych linii mebli, co jest ważne dla tworzenia poczucie głębi.

You may also like