Skip to main content

Niesamowity sposób udekorować Meble skórzane

Niesamowity sposób udekorować Meble skórzane

Nowoczesny, współczesny, tradycyjny lub bez względu bieżący styl swojego domu, meble skórzane można dodać ponadczasowy, domowa, a nawet luksusowe skręt do wystroju. Jak więc może być myślenie? Od Yummy karmelu tętniącego życiem bordowy, elementy skórzane są dostępne w przytulnych kolorach, które dodają zarówno piękno i głębię każdej przestrzeni.

Ale to nie znaczy, trzeba wypełnić pokój z meblami ze skóry. Wszystko czego potrzebujesz to sofa, a może dwa lub krzesło w skórze, aby ogrzać pokój bez znaczenia jego kolorystykę. Nawet lepiej, dzięki czemu mebel skórzany dopasować resztę wystroju jest tak proste jak dodanie kilku akcesoriów dekoracyjnych, takich jak poduszki akcent lub rzut. Gotowy, aby dowiedzieć się więcej? Te pomysły dzielić jak wystroić się swoją przestrzeń ze skórzanymi meblami.

Handwoven Skóra Krzesło Acapulco

Handwoven skórzane krzesło Acapulco dodaje zarówno stylu i praktycznych funkcji bez podejmowania zbyt wiele przestrzeni wizualnej w tym małym salonie przez California oparta projektanta wnętrz Haley Weidenbaum. Obok konsoli fornirem, z szykownego siedziska nadaje bilans do pokoju w większości chłodno kolorystyka.

Francuski Apartament ze skórzanymi meblami

Pokój ocieplenie odcieniach brązu zasad w tym mieszkaniu w Paryżu przez projektanta wnętrz francuski Marion Alberge. Ściany są miękkie odcień mokka. Czekolada brązowe sofy są bardzo zachęcające. Pops złota i żółty jak krzesła z boku i dekoracyjne akcesoria mosiężne pożyczać pokój rozjaśniający kontrast. Poduszki akcent z odrobiną Żółty Zwiększenie spójny wygląd w pomieszczeniu.

Black Leather Headboard Kotwy Ten Sypialnia

Kochamy przestrzenie, które mieszanka tradycyjny styl z innymi elementami jak pokazano w tym sypialni Ashley Bell Interiors z siedzibą w Dallas, Texas. Czarna skóra zagłówkiem jest kawałek fundament, który zakotwicza przestrzeń. Jest pięknie współpracuje z innymi kluczowymi meble w tym midcentury kredensy i kilim tkany dywan.

Rozważmy Affordable Vintage Meble skórzane

Jeśli chodzi o oszukiwanie się pokój z niepowtarzalnym wystrojem, nic nie jest tak jak zabicie spełniających eleganckie meble klasyczne po bardzo niskich cenach. Nasz ulubiony, na przykład, jest to bordowy skórzane krzesło w teensy salonie opisywany na Homepolish, usługi dekoracji domu w Internecie. Jej pary ciepły odcień pięknie z pomarańczowym kanapie midcentury zapewniając jednocześnie dramatyczny kontrast przeciwko miętowy zielonych ścianach.

Vintage Brown Leather leżakowania w nowoczesnych biały pokój dzienny

Rocznika skórzane kawałki dodać trwałe styl do tego nowoczesnego Nordic salonie opisywany na Alvhem Makleri. Po prawej stronie to 1960 safari skórzany fotel przez szwedzkiego projektanta Arne Norell. W planie jest 1970 chrom pluszowa skórzany fotel amerykański projektant Cy Mann. Mimo że krzesła nie są tego samego koloru, ponieważ są one zarówno brązowy, neutralny odcień, pracują w tym głównie białej przestrzeni życiowej.

Mini Sofa Chesterfield w małym mieszkaniu

Meble skórzane jest we wszystkich rozmiarach i typach. Sprawa w punkcie, to mini styl chesterfield kanapa w podkładce kawalerskim przez projekt firmy Nowy Jork Labl Studio. Odtwarzanie z sofy w niewielkich rozmiarów jest duża lampa podłogowa, który przypomina gigantyczne lampy biurko.

Zmiękczyć skórzaną sofą Z akcenty dekoracyjne

Zgrabny i elegancki Czernica Skórzana kanapa sprawia, że ​​większość tego teensy salonie przez Homepolish projektant wnętrz Candace Rein. Sofa jest miękki kolor nie przerastają kolorystykę przewiewne. Faux koc kożuch i kremowe poduszki akcent zrobić kawałek skóry mebli jeszcze bardziej atrakcyjne.

Skóra Butterfly Chair

To mieszkanie przez California San Francisco konstrukcja firmy IDF Studio emanuje SCANDI chłodną uprzejmość Czeskiego akcentami jak motyl fotelu skórzanym ponadczasowy.

Koniak skórzane kanapy w Trendy Living Room

Tutaj koniak Skórzana kanapa jest dodatek mile widziane w tym stylowym skandynawskiego salonu widać na Alvhem Makleri. zabarwienie fioletowe kanapy w koordynacji z różowym i peonies granatowy tapetę. poduszki akcent różnych tekstur i obojętnych tonów nadają pożądany kontrast.

Meble skórzane w czarnym pokoju

Heather, bloger wystrój za Uprawa Spaces, dostał się na pokład z czarnego trendu pokojowej. Ona mówi, że kolor farby stworzył idealną scenerię dla swojego rocznika skórzane kanapy. Faux koc kożuch, kremowy dywan i liściastych houseplant wszystkim pomóc stępić ciemnych kolorach.

Tiny dom z czarnej skórzanej kanapie

Bardzo trim rocznika skórzane kanapy jest idealnym rozwiązaniem dla tego małego domu przez projektanta wnętrz Kim Lewis out of Austin, Texas. Mieszanka poduszki w kontrastowych kolorach i fakturach pomaga duży mebel komponować się z resztą wystroju.

Odświeżenie starej skórzanej kanapie z całkiem Poduszki

W ten mały neutralny salon zauważony na Havenly, internetowym wnętrz usługi projektowania, dekoracyjne niebieskie poduszki junakować łagodnie noszony brązową skórzaną sofę.

Vintage Leather Chair sparowany z reprodukcji mebli

Jeśli jesteś podobny do nas, autentyczne meble midcentury przez znanych projektantów nie jest w swoim budżecie dekorowanie. Ale jeśli masz mieć to spojrzenie, nie bójcie się. Graficzny projektant za bloga Projekt Attractor urządzone swoją przestrzeń używając kombinacji przystępne kawałki rozrodu puree wraz z niedrogich sklepie oszczędności znalezisk jak leżaku karmel skórzanej. Koordynuje ładnie z drewna stonowanych konsoli i stolikiem kawowym.

Leżaki skórzane Lend Stylish Ciepło

Dwa skórzane leżaki pożyczać ciepło do tej neutralnej pełen salonie z chłodnych kolorach przez Amber Interiors spośród Calabasas w Kalifornii. Krzesła naturalny kolor zwraca uwagę na meble z drewna.

Skóra Przekrój Sofa Z męski Vibe

Seattle, Washington firma Lindsay Pincus Projekt zwiększa to żywy pokój za męską przewagę ze skórzaną sofą segmentowej. Brązowa skóra motyl krzesło stemple rzeczy z kontrastującym odcieniu. Multihued poduszki zerwać z kanapy z miłe kolory, które pasują do ręcznie tkany dywan z wełny, żółte zasłony, a czerwony konsoli.

You may also like