Skip to main content

11 Units Ekologické nástenné ktoré prinášajú kreativitu do vašej obývačky

Projektovanie perfektné obývacia izba je predovšetkým o zistenie, že ideálnu rovnováhu medzi formou, funkciou a nepolapiteľného, to ‘faktor. Kým výber správnych odtieňov a dekoračné kusy je neoddeliteľnou súčasťou toho všetkého, police a skrine, ktoré zastrčiť preč neporiadok a pomôcť vytvoriť perfektné rozbočovač pre všetku zábavu potreby sú tiež absolútnou nutnosťou. Spájajúcej trend elegantná, ekologicky šetrné nábytok a adaptabilné horných skriniek, ktoré ponúkajú kompozičné slobodu je systém B_Green Day od Alfa Group sľubuje zmeniť atmosféru vašej obývačky navždy! Vyrobené z unikátnej , Eco drevo ‘ , tieto exkluzívne jednotky pridať aj textúru a vzor s priestorom.

11 Units Ekologické nástenné ktoré prinášajú kreativitu do vašej obývačky

V posledných niekoľkých mesiacoch sme videli príchod niektorých ohromujúci modulárnych horných skriniek a snazzy displejov obývacou izbou, ktoré menia vlastník domu na projektanta a umožniť mu, aby vykúzliť skoro žiadnu skladbu podľa vlastného výberu. B_Green pokračuje tento trend inovácií a na mieru dekor riešenie so svojimi bázami, klzných úložných jednotiek bez úchytiek a exkluzívne kúsky, ako je napríklad SEVEN . Tieto jednotlivé moduly možno kombinovať vyrábať nízke skrinky, police, naskladané rozprávkové Knižnice a stenové systémy, ktoré kombinujú rad otvorených a uzavretých políc.

Adaptabilné obývacia izba steny s knižnicami a zábavných konzol

Fabulous osvetlenie vypne nástenná polica na spomalenie procesu

Nádherný eko drevo tvary štýlové a udržateľné odkladacie poličky

Niekoľko Sedem jednotiek používajú na tvarovanie štýlové kompozíciu

Otvorené a uzavreté steny a základne tvaru zábavné jednotku a deň systém

Inteligentné B_Green obytných jednotiek izby ponúkajú kompozičné slobodu

Jednoduché, rovné čiary, čistý dizajn a bez úchytiek frontoch zabezpečiť, aby každá z jednotiek dokonale zapadá do elegantnom a modernom štýle, že mnoho obývacie izby zdá objať. Všestranný systém tiež umožňuje naplno využiť vertikálne priestor na ponuke, a dokonca môžete vykonať niektoré z týchto jednotiek do kuchyne, aby zabezpečili, že tam je návrh súdržnosť medzi jednotlivými oblasťami v obývacej otvorenom priestore. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú tvarovať dokonalý domov!

Krásne a ergonomická obývacia izba deň systém od Alf

Elegantný využitie šedej a zelenej v obývacej izbe

Jemný vzor a texturní krása zvýšiť príťažlivosť týchto horných skriniek

Ružová oživuje tvorivé obývacia stena jednotku

You may also like