Skip to main content

Amazing Ways ozdobíme Kožený nábytok

Amazing Ways ozdobíme Kožený nábytok

Moderného, ​​súdobé, alebo tradičným bez ohľadu na vašej domácnosti súčasný štýl, kožený nábytok môže pridať nadčasovú, domácke, a dokonca aj luxusné zvrat do svojho interiéru. Ako to môžete myslieť? Od báječný karamelu na vibrujúce gaštanové, kožené kúsky sú k dispozícii v útulných farbách, ktoré pridajú aj krásu a hĺbku akéhokoľvek priestoru.

Ale to neznamená, že musíte vyplniť izba s koženým nábytkom. Všetko, čo potrebujete, je pohovka alebo napríklad stoličky alebo dva v koži, aby sa zahrial pokoj bez ohľadu na jeho farebnú schému. Ešte lepšie je, takže kus koženého nábytku zodpovedať zvyšok vášho interiéru je rovnako jednoduché ako pridanie niekoľkých ozdobné doplnky, ako akcent vankúše alebo hodu. Chcete sa dozvedieť viac? Tieto myšlienky zdieľať ako smrek svoj priestor s koženým nábytkom.

Ručne tkané kožené kreslo Acapulco

Handwoven kožené kreslo Acapulco pridáva aj štýl a praktickú funkciu, bez toho aby sa príliš veľa vizuálny priestor v tomto malom obývacej izbe u Kalifornia založila dizajnér interiérov Haley Weidenbaum. Popri drevenej dyhy konzoly bilancie elegantným SEAT hodí do miestnosti je väčšinou v pohode farebnú schému.

Francúzsky Apartmán s koženým nábytkom

Izba otepľovanie odtiene hnedej pravidiel v tomto byte v Paríži francúzsky dizajnér interiérov Marion Albergo. Steny sú mäkké odtieň moka. Čokoládové hnedé pohovky sú neuveriteľne pozvanie. Pops zlata a žlté ako vedľajší stoličku a ozdobné mosadzné doplnky požičať izbu zjasnenie kontrast. Dôraz vankúš s lapačom žltej zlepšuje miestnosti súdržný vzhľad.

Black Leather Čelo kotvy Tento Spálne

Milujeme priestory, ktoré zmes tradičný štýl s inými prvkami, ako je ukázané v tejto spálni Ashley Bell Interiors so sídlom v Dallase, Texas. Čierna koža čelo je základom kus, ktorý ukotvuje priestor. Je krásne spolupracuje s ďalšími kľúčovými nábytkom vrátane polovici storočia komody a Kilim tkané koberce.

Zvážiť Cenovo Vintage kožený nábytok

Pokiaľ ide o podvodné out izba s jedinečným dizajnom, nie je nič zas až tak uspokojujúca ako dáva elegantný starožitný nábytok za výhodné ceny suteréne. Náš obľúbený, napríklad, je to gaštanové kože lehátko v obývacej izbe teens vystupoval Homepolish, s on-line domáce zdobenie služby. Jeho teplý odtieň páry krásne s oranžovým polovici storočia pohovkou a zároveň poskytuje dramatický kontrast proti mäty zelené steny.

Vintage hnedé kožené lehátka v modernej White Living Room

Klasické kožené kúsky pridať trvalé štýl tejto modernej severskej obývačke vystupoval Alvhem makléri. Úplne vpravo je 1960 Safari kožené kreslo švédsky dizajnér Arne Norell. V popredí je 1970 chróm vlasom kožené kreslo americkým návrhárom Cy Mann. Aj napriek tomu, že stolička nie sú rovnakej farby, pretože sú obaja hnedý, neutrálny odtieň, že pracujú v tejto prevažne bielej obytného priestoru.

Mini Chesterfield Sofa v malom byte

Kožený nábytok je dodávaný vo všetkých veľkostí a typov. Názorný príklad, tento mini Chesterfield štýl gauč v bakalárske pad od New York City firma dizajnu lable Studio. Hrať off malej veľkosti pohovky je veľká stojaca lampa, ktorá sa podobá obrie stolnú lampu.

Zmäkčiť koženú pohovkou s dekoratívnou Akcenty

Štíhly a elegantný všívané kožená sedacia súprava robí väčšinu tejto teens obývačky Homepolish interiéru designer Candace Rein. mäkké farby SOFA je nepřemáhal schéma vzdušné farby. Umelé ovčej deka a krémovej prízvuk vankúše, aby kožené sedací nábytok ešte viac atraktívne.

Kožený Butterfly Chair

Tento kalifornský apartmán pri San Francisco konštrukcia pevná IDF Studio vyžaruje scanda chladnú zdvorilosť Slovenského akcenty, ako je nadčasový koženom kresle motýľa.

Koňak kože Pohovka v modernej obývacej izbe

Tu koňak kožená sedačka je doplnkom vítaný v tomto štýlovom škandinávskeho obývačke pri pohľade na Alvhem makléri. purpurovo tóny pohovke v koordinácii s ružovým a námorníctvo pivonky tapetu. Prízvuk vankúše v rôznych textúr a neutrálnych tónov prepožičiavajú žiaduce kontrast.

Kožený nábytok v čiernom izbe

Heather, dekor blogger za Growing priestorov, sa dostal na palubu s čiernym miestnosti trendu. Hovorí, že farebný náter vytvorilo ideálne zázemie pre jej vintage kožené pohovke. Umelé ovčej deky, smotana koberec, a listovej izbová rastlina všetci pomáhajú, aby sa zmiernilo v tmavých farbách.

Tiny dom s čiernou koženou pohovku

Veľmi trim ročník kožená sedačka je perfektný pre tento malý dome návrhár interiérov Kim Lewis z Austinu v Texase. Kombinácia vankúšov v kontrastných farieb a textúr pomáha veľký kus nábytku zmesi so zvyškom interiéru.

Osviežiť staré kožené pohovke s Pretty Vankúše

V tejto malej neutrálnej obývačka Videli na Havenly, on-line služby interiérového dizajnu, dekoračné modré vankúše vystrojiť jemne nosia pálením kožená pohovka.

Vintage Kožené kreslo spárovaný s Reprodukcia Nábytok

Ak ste rovnako ako my, autentický polovici storočia nábytok od slávnych návrhárov nie je vo vašej zdobenie rozpočtu. Ale ak máte mať ten pohľad, nemajú strach. Grafický dizajnér blogu dizajn Attractor zdobia svoj priestor pomocou kombinácie prostých reprodukčných kusov kašou spolu s lacnými šetrnosť obchodov nálezov, ako je karamel koženom lehátku. Koordinuje pekne s konzoly a konferenčným stolíkom drevo zmierniť.

Kožené lehátka Lend Štýlový Teplo

Dve kožené lehátka požičiavajú vrelosť tohto neutrálneho obývačke prekypovať chladné odtiene Amber Interiéry mimo Calabasas, Kalifornia. Stolička prirodzená farba upozorňuje na drevo nábytku.

Kožený Sekčné Sofa S mužskej Vibe

Seattle Washington založil spoločnosť Lindsay Pincus design zvyšuje mužskú okraj tejto obývacia izba je s pohovkou sekčné kožené. Hnedé kožené kreslo motýľ praští veci s kontrastným odtieni. Multihued vankúše rozbiť gauč s potešujúce farbách, ktoré zodpovedajú ručne viazané vlnené koberce, žlté záclony a červenej konzoly.

You may also like