Skip to main content

Krásne bývanie Izby sú vybavené vstavaným Police

Prečo vstavanými spotrebičmi?

Obývačka vstavby možno pridať štýl a osobnosť, ako aj skladovanie. A pretože vstavby môžu byť navrhnuté tak, aby spĺňali špecifické potreby vašej domácnosti je, možnosti sú takmer nekonečné. Tento príklad pochádza z Crisp architektov, s fotografovaním Rob Karosis. Ak chcete vytvoriť uzavretý úložný priestor, otvorený priestor displeja, alebo pozornosť volania na konkrétne detaily zákazku vstavby môže ponúknuť perfektné riešenie.

maximalizovať Space

A-rám domov môže predstavovať určité komplikácie pri pokuse o výzdobu a maximalizovať priestor. Uhol stien môže byť ťažké používať montované skrine, bez toho aby dochádzalo vizuálne prestávku. V tomto prípade, na zákazku obývačka vstavby môže poskytnúť vynikajúce riešenie. Tu boli podané po celú cestu až k stropu, čo maximalizuje priestor a kreslenie oko nahor.

Two Tone Color

Prispôsobenie vstavané police nemusí prestať s meraním. Maľovanie vstavby, takže kontrast alebo kompliment inej farby v miestnosti, je to skvelý spôsob, ako pridať záujem do miestnosti a vytvoriť ohniskovou stenu.

Udržiavať ju Classic

Tradičné biele vstavby s uzavretým ukladanie na dne a otvorené na vrchole sú natoľko univerzálne, že sa zmestí do takmer akéhokoľvek štýlu obývacia izba. Voľba jednoduchý kabinet štýl zabezpečí, že ak sa zmení vaše chute a vy sa rozhodnete vymaľovať, vstavané-iny budú vždy zapadnúť.

wraparound Police

Krása vstavanými spotrebičmi je, že môžu byť prispôsobené tak, aby vyhovovali domácej alebo potrebám konkrétnych vlastníka domu. V tejto miestnosti od Wendt Design Group, police zábal celého priestoru, ktorý poskytuje veľa úložného priestoru a zobrazovacie plochy. Prázdna plocha zostala nad pohovkou pre umožnenie svietnikov a umenia. Kontrastné farba dokáže vytvoriť kontaktné miesto uprostred všetkých políc.

Menej je viac

Obývačka vstavby nemusí byť príliš dekoratívne alebo vyšperkovaný, aby urobila vyhlásenie. Aerodynamický silueta návrhu jednotky interiéru Angela Voľná ​​tvorba je pozoruhodná vo svojej geometrickej jednoduchosti a prispieva k celkovému modernej atmosféru v miestnosti.

Krátke a sladké

Keď príde do obývacej izby vstavby, nie je potrebné, aby sa vždy stavať od podlahy až k stropu. V tomto prípade zo strany Orren Pickell Building Group, vstavané skrine boli inštalované asi v polovici výšky steny, pod oknami na oboch stranách krbu. Sa im podarí maximalizovať dostupný priestor, zatiaľ čo rámovanie ohnisko a neblokuje svetlo.

zvýrazniť zbierku

Vstavané police je dodávaný vo všetkých tvarov a veľkostí. A nemajú ubytovať iba knihy. Cenené zbierky a urastený príslušenstvo môže trvať do centra pozornosti pri zobrazení premyslene a zvýraznené zvýrazňujúce osvetlenie. Tento príklad z Wilson osvetlenie ukazuje ho dokonale.

architektonické zvýraznenie

Custom vstavby môžu byť navrhnuté tak, aby zdôraznili a komplementu architektonické detaily, ako je tento od Keith Bruns. Tu boli odobraté police blízko ku stropu a zápas s šírok stropných klenieb. Tieto nástavce v hornej časti políc pôsobí ako spojovací sily medzi vstavanými spotrebičmi a oblúkov, čo im javí takmer ako jeden celok.

Vysoký a úzky

Niekedy menej je viac, a to najmä v miestnostiach, kde nie je veľa priestoru steny. Vysoký, úzky vstavby o čom svedčí Michael Abrams dizajn môže pomôcť rám krb a posilniť ústredný bod a pritom poskytuje určitú displeja alebo úložný priestor. Accent osvetlenie pomáha kresliť oko na miesto, kde by to malo ísť.

Bočný pohľad

Kým symetria je prirodzene príťažlivé pre oko, to nie je vždy tou správnou odpoveďou. V tejto miestnosti pomocou Portico dizajn, vstavanú jednotkou bol inštalovaný na jednej strane krbu do domu televíziu a ďalšie položky. Namiesto krbu bola jediným kontaktným miestom, stáva sa súčasťou v tvare trojuholníka ohniskovej oblasti s umením visí nad a televíziu.

Postavený na miestach na sedenie

Pod pojmom “vstavaný” nie je len odkazovať na regály. Sedenie môže byť tiež súčasťou. Tento vstavaný jednotky zo strany MK Development má to najlepšie z oboch svetov, s uzavretými skrinkami na jednej strane a vstavaný sedadle s zásuvkami naspodu na strane druhej.

plávajúce Police

Vytvoriť moderný vzhľad s jednoduchými plávajúcou policami. Nedostatok hardware a dekoratívnych ozdôb udržiava vyzerajú čisto, zatiaľ čo tmavá farba dodáva dráma. Pohľad od State Street dizajnu, ako je to celkom ľahko kopírovať pomocou kúskov dreva, rezané na veľkosť, ale aby sa vzhľad, aby ste sa uistili, aby maľovať zadnej stene podobnú farbu na policiach.

Think Outside the Wall

Zabudovania nie vždy majú byť proti múru. Niekedy môžu byť začlenené do ostatných oblastí priestoru v ceste, ktorá robí oveľa väčší zmysel. Tieto police, ktoré sú postavené na schodisko sú skvelé využitie priestoru Avenue B Developments. Oni neukladajú na zvyšku miestnosti a poskytujú dostatok úložisko pre knihy a doplnky.

Žiadne kudrlinky Vstavaný Ins

Niekedy jednoduchosť je najlepší. Tieto ne-ozdôbky, bezrámové zabudovania podľa memar Architects Inc. poskytujú dostatok úložného priestoru a zároveň posilniť súčasný estetický. Čisté línie poskytujú príjemný kontrast k zakrivených línií nábytku, ktorý je dôležitý pre vytvorenie dojmu hĺbky.

You may also like