Skip to main content

Štýlové modré obývačka Nápady

Najlepšie Modrá Living Rooms

Modré obývacia izba sa objavujú vo všetkých tvarov a veľkostí. Od tradičných až po moderné, aby všetko medzi tým, modrá je farba, ktorá sa klenie cez štýly ako žiadny iný. V skutočnosti, vedľa neutrálnych, nie grasscloth pokryté farby ozdobíme než modrej. Takže nech už vaše chute obrátiť na jasné a odvážne, alebo mäkké a jemné, tieto modré nápady obývačka istí, že poskytujú dostatok inšpirácie.

Lesklý a Dramatický

Celebrity designer Thom Filicia je známy pre vytvárať priestory, ktoré sú classic ešte majú nejaké nečakané vkus, ktorý je nastavený na rozdiel od davu. Tento modrý obývacia izba v Greenwich, Connecticut nie je výnimkou. Jedným z najdôležitejších vecí, ktoré je potrebné uviesť, že aj keď je farba veľmi tmavo modrá, má lesklý povrch, ktorý robí to viac vzrušujúce a pulzujúce než matným povrchom áno. Zoberme si túto techniku ​​pri používaní tmavé odtiene laku.

Classic a zdržanlivý

Klasický obývacia izba, ako je tento navrhnutý firmou Echelon vlastné domovy, je nastavenie ideálny pre tradičné a pripútané Wedgwood modrými stenami. V kombinácii s bielou beadboard strop a svetelné bieleho orecha podlahy farba znie skoro ako neutrálny, ale napriek tomu stále požičiava dostatok hĺbky, ako udržať v miestnosti pocit robustný. Farba v kombinácii s architektonickými detailmi izbovými dokázať, že priestor môže mať veľa osobnosti ako jeden kus nábytku je umiestnená vnútri.

Teplé a útulné

Neexistuje lepšia kombinácia farieb než modrej a oranžovej. V prípade tejto teplé a útulné modrej obývacia izba, projektant Cory Connor používal tmavú, ale pulzujúca odtieň ako primárny farbu a potom s diakritikou ju s náznakom hrdzavej oranžovou. Maľovaním na vstavané knižnice rovnakú farbu ako grasscloth pokryté steny, ona vytvorila pocit intimity, a tam je zmysel bytia obklopené tejto teplé a prívetivé farby.

Čisté a Contemporary

Kontrast je kľúčom v tomto prechodnom obývačky Alice Burnham interiérového dizajnu. Tmavo modrá grasscloth tapeta poskytuje ideálne prostredie pre dva kúsky moderného umenia, zatiaľ čo modré polovice storočia moderných rozkladacími POPs proti ostré biele obloženie. Napriek použitiu niekoľkých tmavých blues, miestnosť udržuje ľahké, vzdušné pocit vďaka uvažované využitie bielej a krémovej.

Český Casual

Upokojujúce farby mora a neba sú ideálne pre slovenské štýlu. V tejto obytnej plochy, takmer každý farba je odtieň modrej, s žiadnu skutočnú akcenty na reč. Tento vzhľad tón v tóne môže byť ťažké zložiť, ale v tomto prípade je obrovská okná a obrovské množstvo denného svetla prichádzajúceho cez poskytnúť prestávku od jediného rozpätie farby.

Breezy Beach Style

Designer Sabrina Alfin Vytvorili svieže, plážový štýl ústup sobášom vodnaté blues s piesočnatými neutrálnymi v tomto San Francisco Bay Area domova. Slipcovered nábytok pomáha prepožičiavajú priestoru uvoľnenú a neformálnu atmosféru, zatiaľ čo prírodné zdobenie, ako je juty koberec, prútených košoch a naplaveného dreva akcentuje pomôcť priniesť pláž tému domov.

Mäkké a jemné

Masové blues sú skvelé pre pridanie mäkké eleganciu klasických priestorov. Tu designer Christina Marie používa jemný modrý vlasom pohovku vo veľmi podobnom odtieni ako steny vytvoriť príjemné a upokojujúce miesto.

Eclectic Electric Living Room

Texas-založil návrhára Erin Williamson vytvoril dramatická V tomto priestore s hlbokým, takmer elektrickým odtieň modrej. S etageres bambus štýle maľoval rovnakú farbu ako steny, ale takmer sa zdajú byť postavený v roku a dať priestor zmysel pre veľkú architektonickú hĺbky. Krém pohovka prakticky vyskočí zo steny, vytvorenie dynamického kontaktného miesta.

V pokoji a pohode

Upokojujúce paleta mäkkých modrej, šedej a bielej prispieva k upokojujúcu atmosféru v tomto tradičnom štýle obývacia izba. Tu tím z Digs Design Company používa jemný odtieň modrej na stenách a vrstvené v položkách rovnakej tónovej kvality vytvoriť vzhľad.

Crisp a prepracované

Fanúšikovia svieže a sofistikované prechodného štýlu môžu dostať presne to, čo chcú používať tmavšie odtiene modrej. V tejto veľké modré obývacia izba design team akcentmi Et Podrobnosti používajú Stiffkey modro Farrow a loptu na stenách, ktoré pridávajú bohatosť a charakter a krásne umocňuje architektonické detaily. V kombinácii s neutrálnymi farbami nábytku a bohatých drevenej podlahy je výsledkom ako zarážajúce a sofistikovanejšie.

Cosmopolitan Chic

Dekoratér showhouses sú navrhnuté tak, aby predviesť dizajnu talenty interiérového dizajnu profesionálov, a v mnohých prípadoch to im dáva možnosť ohnúť ich svaly a mať trochu zábavy. V tejto miestnosti od 2012 Kips Bay dekoratér Showhouse dizajnér Brian del Toro použitá kombinácia pútavý tmavo sivozelená a vápna vytvoriť výrazný účinok. Na rozdiel od námorníctva alebo indigo, modrozelený má teplo, ktoré dodáva pohodu do tmavej miestnosti.

funky Tradičné

Podľa dizajnéra Annie Lowengart, inšpiráciou pre tento modrý obývacia izba pochádza z antickej gobelínu vykonanej v bohatých modrej a teplej ambers. V nadväznosti na tomto základe elegantné ešte funky obývacia izba sa narodil. Funkcia steny a postavený v knižniciach sú lakované v Farrow & Ball čínskej modrej, ktorá dodáva teplo a trochu hravosti k tomuto úžasne eklektický obývacia izba.

Tma a Moody

Hlboká indigo je bohatý a robustný farebné a v závislosti na tom, ako sa to používa, môže byť tmavý a náladový, alebo tučné písmo a povznášajúce. V tejto miestnosti navrhnutý Linda Burnside interiérov je to trochu z oboch. Farba na stenách je pomerne tmavá a bohatá, ale použité na svetlým nábytkom POPs a závesové látky pridať pocit hravosti.

jemne Pobrežná

Svetlé farby sú ideálne pre otvorené, vzdušné priestory, ako je tento otvorený koncept obývačky a kuchyne navrhnutý Schell Brothers stavitelia domov. Pripomínajúce more, farba stena je ideálny pre miestnosti sa snažia acheive pobrežnej atmosféra. Pridaním piesku farebné čalúnenie, kamenné krbu a beadboard strop dokončenie pobrežné vzhľad, bez toho aby boli gýčovité.

You may also like