Skip to main content

Amazing statok-Style Living Room Tipy

Statok Style vysvetlil

S kývnutím k minulosti, ale pevne zasadená v prítomnosti, statok v štýle Dizajn domu ponúka moderný spôsob, ako dosiahnuť nastavenie nadčasové. A napriek tomu, že spoločné črty pripomínajúce využitie neutrálnych farieb a organických látok-dnešnom vidieckym štýlom, tiež obsahuje moderné aktualizácie, takže je atraktívny voľbu pre všetky typy domov. Ak váš obývacia izba potrebuje vylepšenie, obsahujú niekoľko koncepciu zmeny otvoriť tu, stodoly dvere tam, pre vzhľad, ktorý je ďaleko od jedného-size-fits-all.

Open-Concept statok Living Room

Komfortné otvorený koncept obývačky statok

Statok štýl nemusí vždy vyzerať rustikálny. V skutočnosti, mnoho majiteľov domov, ktoré užívate turn-of-the-storočia, domy a otvára interiér vrhnúť prirodzeného svetla do ich priestorov. Táto izba Jennifer Robbins Interiéry ukazuje, ako otvorený koncept obývací a jedálenský priestor, doplnený stena s presklenou rýžovalo, modernizuje tradičné uzavretý-in prístup. Komfortné zariadenia, priemyselné svietidlá a zvislé Predsadený dať tento priestor vidieckemu pocit, že to nie je over-the-top.

Eclectic statok Living Room

Farebné a ecletic dom obývacia izba

Statok štýl je veľmi adaptabilný a možno ľahko kombinovať s mnohými ďalšími domov dekor trendy. Art deco zrkadlo a bunkové odtiene páru rovnako s horizontálnym Predsadený a perzský koberec, aby sa tento obývačka Judith Balis Interiéry tradičné i prechodné. Pridajte moderná sedacia súprava a konferenčný stolík pre čistý vzhľad, ktorý je príťažlivý pre oko.

Regenerovaný Drevo Stropné Living Room

Statok obývacia izba s kamennými múrmi kultivovaný dreveného stropu

Začlenenie organických stavebných materiálov do vnútorného priestoru umožňuje priestor hovoriť za seba. Táto izba Kelly and Co. dizajn ukazuje, ako používať statok konštrukčných prvkov v krajine, kamennej chalupe. Objíma pôvodné atribúty priestor, rovnako ako vystavené kamenné múry a drevené stropné umožňuje kombináciu textúr pre oko na zemi ďalej. Potom, jednoduché zariadenie a nábytku modernizáciu priestorov.

Tradičné statok Living Room

Klasický tradičný statok v štýle obývačky

Statok štýl je o uvoľnenom jednoduchosť a pohodlie. Takže nemusíte ísť veľký s sfúkne stropmi a drahých materiálov na klinec vzhľad. Tento pokoj, navrhnutý Bartlett, rozhodne pre pohodlie cez otvorený, vzdušný pocit. Nízke stropy prinášajú teplo do chladné zimné večer a uvoľnená, ale napriek tomu elegantné, zariadenia ponúkajú “drez priamo v” pocit. Aktualizovaná stodola doska ohnisko, doplnený zhodnotených drevo, ďalej zvýrazňuje tradičný charakter miestnosti.

Jednofarebné statok Living Room

Čistý a ostrý statok obývačka jednofarebné

Moderný štýl obývacia izba môže byť premenený na elegantný statku ustúpiť začlenením Predsadený okolo krbu, kultivovaný drevo nosníky a tonálne nábytok a doplnky. V skutočnosti, takmer žiadny priestor (áno, dokonca aj tie s 80. Vibe) môže byť poskytnutá statku talent pridaním len pár detailov. Tento moderný dom obývacia izba od návrhára Sophie Metz je tak sofistikované a pohodlné.

Priemyselná statok Living Room

Statok obývacia izba s priemyselnou hranou

Jednoduchosť vidieckym štýlom, môže celkom ľahko vziať priemyselný obrat. Tento obývacia izba od Risinger & Co. umožňuje architektonických detailov v miestnosti vyniknúť, a potom dopĺňa ich s moderným nábytkom, kovové barové stoličky a exponovanú kachle potrubia. Motív kravskej kože koberec dodáva západnej pocit, ako dokonalé prepojenie dvoch prevedeniach prezentuje.

Súčasná statok Living Room

Statok s modernou architektúrou a nábytkom

Napriek nostalgie často spojené s vidieckym štýlom, milovníci moderného dizajnu možno určite ešte využiť svojich najlepších vlastností. Take tento moderný statok obývačky Northworks architekti a projektanti, napríklad. Na pero-drážka stropy hovoriť “dom”, ale nábytok a otvorený koncept priestor sú všetko, len nie.

Nová výstavba statok Living Room

Nový domov s statok štýlu architektúry

Dom nemusí byť historická prijať tradičný statku štýl. Tento novo postavený dom navrhol Tom Meany Architect obsahuje prvky ako trámovým stropom, rýžovalo okná a veľkým kamenným krbom vytvoriť moderný dom s komfortom klasického statku.

Prineste vonku

Obývacia izba v modernej dom s sklopnou stenou

Spojenie s prírodou je opakujúca sa téma v modernom dizajne statku. Tento obývacia izba od Joseph Farrell architektúry je vybavený sklopnou stenu okná zlúčiť vnútorný priestor s vonkajšou terasou. Organické prvky ako juty koberec a okrasné rastliny ďalej predstavujú obývací priestor, ktorý sa cíti voľný a neobmedzený rozmazaním in s von.

použitie Predsadený

Pre rodiny s deťmi statok obývačka s shipslap

Vzhľadom k tomu, drevo bolo použité tak ťažko v poľnohospodárskej usadlosti z minulosti, Predsadený obloženie je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako priviesť štýl do nových domovov. Pri inštalácii, zvoliť dosiek, ktoré majú škrabance a odreniny, pretože replikovať vzhľad užívanie dlhoročný a navodzujú pocit histórie. V tejto miestnosti pomocou Obnoviť Vlastnosti sfarbené drevo krbové plášť kompenzuje Predsadený vytvoriť kontrastné atmosféru.

Pridať Farmhouse Farba

Bledo modrá Farmhouse Obývačka

Ľahká a svieža farebná paleta je vždy dobrou voľbou pre farma-štýlu izby. Ale nemusíte mať vždy ísť bielu. Namiesto toho, začleňovať bledo modrej do priestorov cez plášťa a knižnica akcenty. Buffalo Lumber príkladom tohto výber farieb tým, že kombinuje to krásne s bielym nábytkom a zo svetlého dreva povrchových úprav. Svetlo šedá a teplé ovsené vločky aj dobre fungovať jednoduchý a nekomplikovaný vzhľad.

Začleniť autentickej prvky

Klasický Statok štýl začleniť Authentic Vlastnosti

Časť toho, čo robí vidieckemu štýlu tak príťažlivé je pohodlie, ktoré pochádza z kúskov histórie. Tak prečo je obmedzovať? Tento obývacia izba je naplnený antiquey zdobením ako zúfalý nábytku a tradičnými poľnohospodárskych stoličkami a drôteného pletiva skríň. Predajné Prechádzať nehnuteľnosti a blšie trhy pre skutočné riešenie, alebo obchod pre nové príslušenstvo, ktoré objať statok estetický.

Pridanie Tufted Sofa

Rustikálnom štýle obývacia izba s pohovkou všitým

Kto hovorí, že statok žijúci nemôže ponúknuť náznak luxus? Tým, že hrá s výzdobou, môžete usporiadať tradičný priestor vyzerať tak pohodlné a na mieru. Tento dom obývacia izba od párov Source Room klasickými prvkami s elegantným všitým gaučom pre nečakanú (ale veľmi vítané) sofistikovanosť.

Použite Barn Doors

Stodole dvere dať žiadny priestor tradičného statku pocit. Navyše, oni sú veľký priestor šetriče pre malé miestnosti a môže ľahko rozdeliť je pôdorys open-concept. V niektorých prípadoch, dve stodoly dvere sú dokonca lepšie ako jeden! Toto nezvyčajne tvarované izba, zdvorilosť Edwarda Ira Schachner, používa stodoly dvere kompliment krb a posilniť statok vzhľad.

 

You may also like