Skip to main content

12 Dynamické obývací pokoj Skladby se širokou škálou Wall Systems Unit

V posledních několika letech jsme zaznamenali důrazný přechod od staré, uzavřené obývací pokoj designu k obývacím pokojem s otevřeným půdorysem, který vyzývá interakci mezi různými prostory. Zatímco open-plan obývací prostor má spoustu výhod, ale také vytváří svůj vlastní jedinečný soubor konstrukčních výzev. Pro začátek je třeba jasně vymezit každou plochu přes kuchyňské a jídelní prostor se zdálo, jako přirozené rozšíření obytného prostoru. Nové Motus Prostředky obývací pokoj od Scavolini si to a mnohem více práce s lehkostí. Navržený Vittore Niolu tyto adaptabilní obývací pokoj designy mají exkluzivní stěnového systému Fluida , který dělá váš obývací pokoj mnohem zábavnější a multifunkční!

Creative způsob, jak oddělit prostor v otevřeném livig zóna s inteligentními systémy pro ukládání dat

Stěna systém Fluida je srdcem a duší řady Motus, které si klade za cíl dát dohromady obývací pokoj a kuchyň a to jak esteticky a ergonomicky. Což vám umožní vybrat různorodý soubor otevřených a uzavřených jednotek, které bez námahy mísí s sebou, můžete improvizovat utvářet jedinečné a nápadité stěnové systémy, které značně přesahují obývacím pokoji. Tyto inteligentní přírůstky také zdvojnásobit jako elegantní oddílů systému mezi místnostmi, zatímco dávat všechny dostupné píď prostoru k dokončení využití.

Fluida stěnový systém použit jako přepážka mezi kuchyní a obývacím pokojem

Smart obývací stěna systém v celé bílé s nádhernou modrou pozadí

Obrátit na dřevo backpanels na dotek elegance v obývacím pokoji

Elegantní šedé obývací stěna jednotky nabízejí elegantní sofistikovanost

Otevřené knihovny a entertianment konzolí utvářet módní nástěnné jednotky

Snazzy řešení obývacího pokoje s inteligentními stěnových dílců

Reagovat na každodenní potřeby, další jednotky lze snadno přidat do existujícího stěnového systému Fluida aby bylo zajištěno, že roste společně s potřebami vaší rodiny. Tento důmyslný modularita je to, co nastaví Motus obývací pokoj kompozic od sebe z hlediska formy a funkce.

Blend otevřených a uzavřených jednotek pro stěnový systém dynamické obývacím pokoji

Brilantní postříkání oranžové oživí neutrální obývací pokoj

Obývací pokoj stěna s univerzální řešení skladovacích

Fluida stěnový systém v Tundra Gray do obývacího pokoje

Motus obývací pokoj design z Scavolini nabízí přizpůsobivé složení

 

You may also like