Skip to main content

Krásný obývací pokoj osvětlení Myšlenky

Osvětlení obývací pokoj

Obývací pokoje vyžadují tři typy osvětlení: ambient, úkol, a akcent. Okolního světla poskytuje pokoj s celkovým osvětlením, osvětlení úkol směruje světlo na některých pracovních zón, a přízvuk osvětlení zvýraznit určité objekty. V rámci těchto základních požadavků je svět možností. Ať už chcete něco zábavného líbí tento pokoj od Jonathan Adler, nebo něco více utlumené, je tu prakticky nekonečný přísun obývací pokoj osvětlení nápady pro každý vkus a nastavení.

Robustní Sortiment

Kombinace různých typů osvětlení, které na různých místech v místnosti, je zásadní pro vytvoření účinného systému obývací pokoj osvětlení. Zatímco první věc, kterou mají tendenci vidět v této místnosti v londýnském Cheyenne terasa je ústředním prohlášení svítidla, jsou zde i tři stolní lampy, jedna stojací lampa, pět hrnec světla, a přízvuk světla ve stropě na straně okenního pokoj. Všichni dohromady vytvářejí vrstvené a robustní systém osvětlení, bez stínů.

Dva v jednom

Pokud jde o režijní (okolního) osvětlení, je to vždy dobrý nápad použít dva různé druhy. V tomto elegantním obývacím pokoji Su Hodges Interiors, hrnec světla poskytují většinu světla (což je šíří po stropě), zatímco přechodné závěsné svítidlo zdůrazňuje posezení v centru místnosti.

několik svítidla

Ve velké místnosti, jeden zpětný Svítidlo nemusí stačit. Ve většině případů, pot světla jsou dobrým řešením, ale v případě, zapuštěné osvětlení, není pro vás je tu další možnost. Zvažte visí několik svítidel v celé místnosti, jako designer Kari Wilbanks tady udělal. Jsou klíčem k tomu, že tento pohled práce je držet s poměrně jednoduchých přípravků, které mají čisté siluety, a pověsit na mřížce, nikoli v náhodných místech po celém stropě.

stropní Accent

Osvětlení po obvodu stropu může poskytnout bodové osvětlení stejně jedinečný detail není společné pro většinu obývacích pokojů. Nejenže zdůrazňující světlo v této místnosti od Creative západních architektů zvýraznění architektonických detailů stropu, ale přidává auru elegance této sofistikované vesmíru. Pokud jde o obývací pokoj osvětlení nápady, nebojte se myslet mimo krabici.

Vezměme si Oblouk

Žádné stropní svítidla? Žádný problém! Stále můžete vytvořit centrální světelný zdroj s oblouk stojací lampa. Oblouky na tyto typy žárovek jsou obvykle poměrně vysoká, což zajišťuje, že nikdo nebude narazit jejich slyšel při chůzi pod ním, ale považován za umístění je stále důležitější. Mějte na paměti, že tyto lampy jsou velmi moderní a fungují nejlépe v současném nastavení.

sochařské pevnůstky

Dělat odvážné tvrzení s unikátními svícnů. Moderní svítidla v tomto pokoji kotoučovými Interiéry jsou nastavitelné, což umožňuje uživateli měnit velikost, jakož i pokud je směrován světlo. Ještě důležitější je, že poskytuje jedinečný, skulpturální prvek, který nastavuje moderní tón prostoru.

Vestavěný Accent

Včetně přízvuk světla ve vestavěné police je skvělý způsob, jak upozornit na zvláštní předměty a doplňky. V této místnosti z Juliette Byrne, oko je okamžitě upozornit na rozsvícených polic, což pro jasný a krásný fokální zdi.

Vizuální Balance

I když je to hezké mít stolku na obou koncích pohovkou, není vždy možné (nebo lepší). Je-li to váš případ, můžete ještě opticky vyrovnané úkol osvětlení pomocí stolní lampy na jedné straně a stojací lampu na druhé straně, jak je vidět zde v tomto Snímek Barbara Brown Photography. Tímto způsobem lidé sedí na obou stranách pohovky získat stejné množství světla.

Mix a Match

Obývací pokoje vyžadují mnoho různých světelných zdrojů, ale neexistuje žádné pravidlo říká, že všichni mají na zápas. Všimněte si v této místnosti pomocí SFA designu, že lustr a pevnůstky jsou klasické, ale lampy stolní jsou moderní. Mísení staré a nové, je to skvělý způsob, jak dát pokoji skutečný smysl pro charakter a osobnost, takže se nemusíte bát mix stylů a epoch.

Pověsit prohlášení fixace

Obývací místnosti s vysokými stropy může být obtížné vyzdobit a světlo. Aby se co nejvíce z vysokého stropu v úvahu velký centrální svítidlo v odběru oznámení stylu. Klíčem k zavěšení svítidel v místnostech s vysokými stropy, je, aby se ujistil, že jsou dostatečně nízké, že se cítí, jako by byli součástí místnosti a nemusíte namáhat krk dívat a vidět. Sputnik lustr v tomto obývacím pokoji Robert Dana Design je dostatečně velká a dostatečně nízká, že se cítí jako součást posezením.

Maximalizovat prostor a funkce

Česání lustr stropní ventilátor může být skvělý způsob, jak maximalizovat prostor a funkci. Zatímco stropní ventilátory jsou jistě není tak populární jako kdysi, v teplejších klimatech jsou někdy nezbytné. Spíše než se snažit, aby to přehánět a instalace obou stropních světel a fanoušky, zvažte dva-in-one možností maximalizovat prostor. V této polovině století moderní pokoje, staromódní stropní ventilátory vešly dovnitř.

Zvýraznění architektonických detailů

Zvýraznění architektonických detailů se zapuštěným nebo pásu osvětlení. V tomto obývacího pokoje K2 design, nádherné kazetové stropy, dále zhoršuje jejich bodové osvětlení, které upozorňuje na svých krásných detailů.

Věř svým instinktům

Pokud jde o obývací pokoj osvětlení nejdůležitější věc udělat, je mít trochu zábavy a věřit svým instinktům stylistické. Zatímco světla v této místnosti od Jonathan Adler jsou všichni trochu divoký, pracují společně krásně jako součást této zábavné, eklektický místnosti.

You may also like