Skip to main content

Amazing statek-Style Living Room Tipy

Statek Style vysvětlil

S kývnutím k minulosti, ale pevně zasazena v přítomnosti, statek ve stylu Design domu nabízí moderní způsob, jak dosáhnout nastavení nadčasové. A navzdory tomu, že společné rysy připomínající využití neutrálních barev a organických látek-dnešním venkovským stylem, také obsahuje moderní aktualizace, takže je atraktivní volbu pro všechny typy domů. Pokud váš obývací pokoj potřebuje vylepšení, obsahují několik koncepci změny otevřít zde, stodoly dveře tam, pro vzhled, který je daleko od jednoho-size-fits-all.

Open-Concept statek Living Room

Komfortní otevřený koncept obývacího pokoje statek

Statek styl nemusí vždy vypadat rustikální. Ve skutečnosti, mnoho majitelů domů, které užíváte turn-of-the-století, domy a otevírá interiér vrhnout přirozeného světla do jejich prostor. Tento pokoj Jennifer Robbins Interiéry ukazuje, jak otevřený koncept obývací a jídelní prostor, doplněný stěna s prosklenou rýžovalo, modernizuje tradiční uzavřený-in přístup. Komfortní zařízení, průmyslová svítidla a svislé Předsazený dát tento prostor venkovskému pocit, že to není over-the-top.

Eclectic statek Living Room

Barevné a ecletic dům obývací pokoj

Statek styl je velmi adaptabilní a lze snadno kombinovat s mnoha dalšími domů dekor trendy. Art deco zrcadlo a buněčné odstíny páru stejně s horizontálním Předsazený a perský koberec, aby se tento obývací pokoj Judith Balis Interiéry tradiční i přechodné. Přidejte moderní sedací souprava a konferenční stolek pro čistý vzhled, který je přitažlivý pro oko.

Regenerovaný Dřevo Stropní Living Room

Statek obývací pokoj s kamennými zdmi kultivovaný dřevěného stropu

Začlenění organických stavebních materiálů do vnitřního prostoru umožňuje prostor mluvit za sebe. Tento pokoj Kelly and Co. design ukazuje, jak používat statek konstrukčních prvků v zemi, kamenné chalupě. Objímá původní atributy prostor, stejně jako vystaveny kamenné zdi a dřevěné stropní umožňuje kombinaci textur pro oko na zemi dále. Potom, jednoduché zařízení a nábytku modernizaci prostor.

Tradiční statek Living Room

Klasický tradiční statek ve stylu obývacího pokoje

Statek styl je o uvolněném jednoduchost a pohodlí. Takže nemusíte jít velký s sfoukne stropy a drahých materiálů na hřebík vzhled. Tento pokoj, navržený Bartlett, rozhodne pro pohodlí přes otevřený, vzdušný pocit. Nízké stropy přinášejí teplo do chladné zimní večer a uvolněná, ale přesto elegantní, zařízení nabízejí „dřez přímo v“ pocit. Aktualizovaná stodola deska ohniště, doplněný regenerovaných dřevo, dále zvýrazňuje tradiční charakter místnosti.

Jednobarevné statek Living Room

Čistý a ostrý statek obývací pokoj jednobarevné

Moderní styl obývací pokoj může být přeměněn na elegantní statku ustoupit začleněním Předsazený kolem krbu, kultivovaný dřevo nosníky a tonální nábytek a doplňky. Ve skutečnosti, téměř žádný prostor (ano, dokonce i ty s 80. Vibe) může být poskytnuta statku talent přidáním jen pár detailů. Tento moderní dům obývací pokoj od návrháře Sophie Metz je tak sofistikované a pohodlné.

Průmyslová statek Living Room

Statek obývací pokoj s průmyslovou hranou

Jednoduchost venkovským stylem, může docela snadno vzít průmyslový obrat. Tento obývací pokoj od Risinger & Co. umožňuje architektonických detailů v místnosti vyniknout, a pak doplňuje je s moderním nábytkem, kovové barové stoličky a exponovanou kamna potrubí. Motiv kravské kůže koberec dodává západní pocit, jako dokonalé propojení dvou provedeních prezentuje.

Současná statek Living Room

Statek s moderní architekturou a nábytkem

Navzdory nostalgie často spojené s venkovským stylem, milovníci moderního designu lze jistě ještě využít svých nejlepších vlastností. Take tento moderní statek obývacího pokoje Northworks architekti a projektanti, například. Na pero-drážka stropy říkat „dům“, ale nábytek a otevřený koncept prostor jsou všechno, jen ne.

Nová výstavba statek Living Room

Nový domov s statek stylu architektury

Dům nemusí být historická přijmout tradiční statku styl. Tento nově postavený dům navrhl Tom Meany Architect obsahuje prvky jako trámovým stropem, rýžovalo okna a velkým kamenným krbem vytvořit moderní dům s komfortem klasického statku.

Přineste venku

Obývací pokoj v moderní dům s sklopnou stěnou

Spojení s přírodou je opakující se téma v moderním designu statku. Tento obývací pokoj od Joseph Farrell architektury je vybaven sklopnou stěnu okna sloučit vnitřní prostor s venkovní terasou. Organické prvky jako juty koberec a okrasné rostliny dále představují obývací prostor, který se cítí volný a neomezený rozmazáním in s ven.

použití Předsazený

Pro rodiny s dětmi statek obývací pokoj s shipslap

Vzhledem k tomu, dřevo bylo použito tak těžce v zemědělské usedlosti z minulosti, Předsazený obložení je jedním z nejjednodušších způsobů, jak přivést styl do nových domovů. Při instalaci, zvolit desek, které mají škrábance a odřeniny, protože replikovat vzhled užívání dlouholetý a navozují pocit historie. V této místnosti pomocí Obnovit Vlastnosti zbarvené dřevo krbové plášť kompenzuje Předsazený vytvořit kontrastní atmosféru.

Přidat Farmhouse Barva

Bledě modrá Farmhouse Obývací pokoj

Lehká a svěží barevná paleta je vždy dobrou volbou pro farma-stylu pokoje. Ale nemusíte mít vždy jít bílou. Místo toho, začleňovat bledě modré do prostorů přes pláště a knihovna akcenty. Buffalo Lumber příkladem tohoto výběr barev tím, že kombinuje to krásně s bílým nábytkem a ze světlého dřeva povrchových úprav. Světle šedá a teplé ovesné vločky i dobře fungovat jednoduchý a nekomplikovaný vzhled.

Začlenit autentické prvky

Klasický Statek styl začlenit Authentic Vlastnosti

Část toho, co dělá venkovskému stylu tak přitažlivé je pohodlí, které pochází z kousků historie. Tak proč je omezovat? Tento obývací pokoj je naplněn antiquey zdobením jako zoufalý nábytku a tradičními zemědělských židlemi a drátěného pletiva skříní. Prodejní Procházet nemovitosti a bleší trhy pro skutečné řešení, nebo obchod pro nové příslušenství, které obejmout statek estetický.

Přidání Tufted Sofa

Rustikálním stylu obývací pokoj s pohovkou všitým

Kdo říká, že statek žijící nemůže nabídnout náznak luxus? Tím, že hraje s výzdobou, můžete uspořádat tradiční prostor vypadat tak pohodlné a na míru. Tento dům obývací pokoj od párů Source Room klasickými prvky s elegantním všitým gaučem pro nečekanou (ale velmi vítány) sofistikovanost.

Použijte Barn Doors

Stodole dveře dát žádný prostor tradičního statku pocit. Navíc, oni jsou velký prostor spořiče pro malé místnosti a může snadno rozdělit je půdorys open-concept. V některých případech, dvě stodoly dveře jsou dokonce lepší než jeden! Toto neobvykle tvarované pokoj, zdvořilost Edwarda Ira Schachner, používá stodoly dveře kompliment krb a posílit statek vzhled.

 

You may also like