Skip to main content

Krásné bydlení Pokoje jsou vybaveny vestavěným Police

Proč vestavěnými spotřebiči?

Obývací pokoj vestavby lze přidat styl a osobnost, jakož i skladování. A protože vestavby mohou být navrženy tak, aby splňovaly specifické potřeby vaší domácnosti je, možnosti jsou téměř nekonečné. Tento příklad pochází z Crisp architektů, s fotografováním Rob Karosis. Chcete-li vytvořit uzavřený úložný prostor, otevřený prostor displeje, nebo pozornost volání na konkrétní detaily zakázku vestavby může nabídnout perfektní řešení.

Maximalizovat Space

A-rám domů může představovat určité komplikace při pokusu o výzdobu a maximalizovat prostor. Úhel stěn může být obtížné používat montované skříně, aniž by docházelo vizuální přestávku. V tomto případě, na zakázku obývací pokoj vestavby může poskytnout vynikající řešení. Zde byly podány po celou cestu až ke stropu, což maximalizuje prostor a kreslení oko vzhůru.

Two Tone Color

Přizpůsobení vestavěné police nemusí přestat s měřením. Malování vestavby, takže kontrast nebo kompliment jiné barvy v místnosti, je to skvělý způsob, jak přidat zájem do místnosti a vytvořit ohniskovou stěnu.

Udržovat ji Classic

Tradiční bílé vestavby s uzavřeným ukládání na dně a otevřené na vrcholu jsou natolik univerzální, že se vejde do téměř jakéhokoliv stylu obývací pokoj. Volba jednoduchý kabinet styl zajistí, že pokud se změní vaše chutě a vy se rozhodnete vymalovat, vestavěné-iny budou vždy zapadnout.

Wraparound Police

Krása vestavěnými spotřebiči je, že mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly domácí nebo potřebám konkrétních vlastníka domu. V této místnosti od Wendt Design Group, police zábal celého prostoru, který poskytuje spoustu úložného prostoru a zobrazovací plochy. Prázdná plocha zůstala nad pohovkou pro umožnění svícnů a umění. Kontrastní barva dokáže vytvořit kontaktní místo uprostřed všech polic.

Méně je více

Obývací pokoj vestavby nemusí být příliš dekorativní nebo vyšperkovaný, aby učinila prohlášení. Aerodynamický silueta návrhu jednotky interiéru Angela Volná tvorba je pozoruhodná ve své geometrické jednoduchosti a přispívá k celkovému moderní atmosféru v místnosti.

Krátký a sladký

Když přijde do obývacího pokoje vestavby, není potřeba, aby se vždy stavět od podlahy až ke stropu. V tomto případě ze strany Orren Pickell Building Group, vestavěné skříně byly instalovány asi v polovině výšky stěny, pod okny na obou stranách krbu. Se jim podaří maximalizovat dostupný prostor, zatímco rámování ohnisko a neblokuje světlo.

Zvýraznit sbírku

Vestavěné police je dodáván ve všech tvarů a velikostí. A nemají ubytovat pouze knihy. Ceněné sbírky a urostlý příslušenství může trvat do centra pozornosti při zobrazení promyšleně a zvýrazněny zvýrazňující osvětlení. Tento příklad z Wilson osvětlení ukazuje ho dokonale.

architektonické zvýraznění

Custom vestavby mohou být navrženy tak, aby zdůraznili a komplementu architektonické detaily, jako je tento od Keith Bruns. Zde byly odebrány police blízko ke stropu a zápas s šířek stropních kleneb. Tyto nástavce v horní části polic působí jako spojovací síly mezi vestavěnými spotřebiči a oblouků, což jim jeví téměř jako jeden celek.

Vysoký a úzký

Někdy méně je více, a to zejména v místnostech, kde není mnoho prostoru stěny. Vysoký, úzký vestavby o čemž svědčí Michael Abrams design může pomoci rám krb a posílit ústřední bod a přitom poskytuje určitou displeje nebo úložný prostor. Accent osvětlení pomáhá kreslit oko na místo, kde by to mělo jít.

Boční pohled

Zatímco symetrie je přirozeně přitažlivé pro oko, to není vždy tou správnou odpovědí. V této místnosti pomocí Portico design, vestavěnou jednotkou byl instalován na jedné straně krbu do domu televizi a další položky. Namísto krbu byla jediným kontaktním místem, stává se součástí ve tvaru trojúhelníku ohniskové oblasti s uměním visí nad a televizi.

Postaven na místech k sezení

Pod pojmem „vestavěný“ není jen odkazovat na regály. Sezení může být také součástí. Tento vestavěný jednotky ze strany MK Development má to nejlepší z obou světů, s uzavřenými skříňkami na jedné straně a vestavěný sedadle s zásuvkami vespod na straně druhé.

plovoucí Police

Vytvořit moderní vzhled s jednoduchými plovoucí policemi. Nedostatek hardware a dekorativních ozdob udržuje vypadají čistě, zatímco tmavá barva dodává drama. Pohled od State Street designu, jako je to docela snadno kopírovat pomocí kousků dřeva, řezané na určitý rozměr, ale aby se vzhled, abyste se ujistili, aby malovat zadní stěně podobnou barvu na policích.

Think Outside the Wall

Vestavby ne vždy mají být proti zdi. Někdy mohou být začleněny do ostatních oblastí prostoru v cestě, která dělá mnohem větší smysl. Tyto police, které jsou postaveny na schodiště jsou skvělé využití prostoru Avenue B Developments. Oni neukládají na zbytku místnosti a poskytují dostatek úložiště pro knihy a doplňky.

Žádné kudrlinky Vestavěný Ins

Někdy jednoduchost je nejlepší. Tyto ne-ozdůbky, bezrámové vestavby podle Memar Architects Inc. poskytují dostatek úložného prostoru a zároveň posílit současný estetický. Čisté linie poskytují příjemný kontrast k zakřivených linií nábytku, který je důležitý pro vytvoření dojmu hloubky.

You may also like