Skip to main content

Amazing Ways ozdobíme Kožený nábytek

Amazing Ways ozdobíme Kožený nábytek

Moderního, soudobé, nebo tradičním bez ohledu na vaší domácnosti současný styl, kožený nábytek může přidat nadčasovou, domácké, a dokonce i luxusní zvrat do svého interiéru. Jak to můžete myslet? Od báječný karamelu na vibrující kaštanové, kožené kousky jsou k dispozici v útulných barvách, které přidají i krásu a hloubku jakéhokoli prostoru.

Ale to neznamená, že musíte vyplnit pokoj s koženým nábytkem. Vše, co potřebujete, je pohovka nebo třeba židle nebo dva v kůži, aby se zahřál pokoj bez ohledu na jeho barevné schéma. Ještě lepší je, takže kus koženého nábytku odpovídat zbytek vašeho interiéru je stejně snadné jako přidání několika ozdobné doplňky, jako akcent polštáře nebo hodu. Chcete se dozvědět víc? Tyto myšlenky sdílet jak smrk svůj prostor s koženým nábytkem.

Ručně tkané kožené křeslo Acapulco

Handwoven kožené křeslo Acapulco přidává i styl a praktickou funkci, aniž by se příliš mnoho vizuální prostor v tomto malém obývacím pokoji u Kalifornie založila designér interiérů Haley Weidenbaum. Vedle dřevěné dýhy konzole bilance elegantním SEAT hodí do místnosti je většinou v pohodě barevné schéma.

Francouzsky Apartmán s koženým nábytkem

Pokoj oteplování odstíny hnědé pravidel v tomto bytě v Paříži francouzský designér interiérů Marion Alberge. Stěny jsou měkké odstín moka. Čokoládové hnědé pohovky jsou neuvěřitelně pozvání. Pops zlata a žluté jako vedlejší židli a ozdobné mosazné doplňky půjčit pokoj zjasnění kontrast. Důraz polštář s lapačem žluté zlepšuje místnosti soudržný vzhled.

Black Leather Čelo kotvy Tento Ložnice

Milujeme prostory, které směs tradiční styl s jinými prvky, jak je ukázáno v této ložnici Ashley Bell Interiors se sídlem v Dallasu, Texas. Černá kůže čelo je základem kus, který ukotvuje prostor. Je krásně spolupracuje s dalšími klíčovými nábytkem včetně polovině století komody a Kilim tkané koberce.

Zvážit Cenově Vintage kožený nábytek

Pokud jde o podvodné out pokoj s jedinečným designem, není nic zas až tak uspokojující jako dává elegantní starožitný nábytek za výhodné ceny suterénu. Náš oblíbený, například, je to kaštanové kůže lehátko v obývacím pokoji teensy vystupoval Homepolish, s on-line domácí zdobení služby. Jeho teplý odstín páry krásně s oranžovým polovině století pohovkou a zároveň poskytuje dramatický kontrast proti máty zelené stěny.

Vintage hnědé kožené lehátka v moderní White Living Room

Klasické kožené kousky přidat trvalé styl této moderní severské obývacím pokoji vystupoval Alvhem makléři. Zcela vpravo je 1960 Safari kožené křeslo švédský designér Arne Norell. V popředí je 1970 chrom vlasem kožené křeslo americkým návrhářem Cy Mann. I přesto, že židle nejsou stejné barvy, protože jsou oba hnědý, neutrální odstín, že pracují v této převážně bílé obytného prostoru.

Mini Chesterfield Sofa v malém bytě

Kožený nábytek je dodáván ve všech velikostí a typů. Názorný příklad, tento mini Chesterfield styl gauč v bakalářské pad od New York City firma designu labl Studio. Hrát off malé velikosti pohovky je velká stojací lampa, která se podobá obří stolní lampu.

Změkčit koženou pohovkou s dekorativní Akcenty

Štíhlý a elegantní všívané kožená sedací souprava dělá většinu této teensy obývacího pokoje Homepolish interiéru designer Candace Rein. měkké barvy SOFA je nepřemáhal schéma vzdušné barvy. Umělé ovčí deka a krémové přízvuk polštáře, aby kožené sedací nábytek ještě více atraktivní.

Kožený Butterfly Chair

Tento kalifornský apartmán u San Francisco konstrukce pevná IDF Studio vyzařuje scandi chladnou zdvořilost Českého akcenty, jako je nadčasový koženém křesle motýla.

Koňak kůže Pohovka v moderní obývacím pokoji

Zde koňak kožená sedačka je doplňkem vítán v tomto stylovém skandinávského obývacím pokoji při pohledu na Alvhem makléři. purpurově tóny pohovce v koordinaci s růžovým a námořnictvo pivoňky tapetu. Přízvuk polštáře v různých textur a neutrálních tónů propůjčují žádoucí kontrast.

Kožený nábytek v černém pokoji

Heather, dekor blogger za Growing prostorů, se dostal na palubu s černým místnosti trendu. Říká, že barevný nátěr vytvořilo ideální zázemí pro její vintage kožené pohovce. Umělé ovčí deky, smetana koberec, a listové pokojová rostlina všichni pomáhají, aby se zmírnilo v tmavých barvách.

Tiny dům s černou koženou pohovku

Velmi trim ročník kožená sedačka je perfektní pro tento malý domě návrhář interiérů Kim Lewis z Austinu v Texasu. Kombinace polštářů v kontrastních barev a textur pomáhá velký kus nábytku směsi se zbytkem interiéru.

Osvěžit staré kožené pohovce s Pretty Polštáře

V této malé neutrální obývací pokoj spatřen na Havenly, on-line služby interiérového designu, dekorační modré polštáře vystrojit jemně nosí pálením kožená pohovka.

Vintage Kožené křeslo spárován s Reprodukce Nábytek

Pokud jste stejně jako my, autentický polovině století nábytek od slavných návrhářů není ve vaší zdobení rozpočtu. Ale pokud máte mít ten pohled, nemají strach. Grafický designér blogu design Attractor zdobí svůj prostor pomocí kombinace prostých reprodukčních kusů kaší spolu s levnými šetrnost obchodů nálezů, jako je karamel koženém lehátku. Koordinuje pěkně s konzoly a konferenčním stolkem dřevo zmírnit.

Kožené lehátka Lend Stylový Teplo

Dvě kožené lehátka půjčují vřelost tohoto neutrálního obývacím pokoji překypovat chladné odstíny Amber Interiéry mimo Calabasas, Kalifornie. Židle přirozená barva upozorňuje na dřevo nábytku.

Kožený Sekční Sofa S mužské Vibe

Seattle, Washington založil společnost Lindsay Pincus design zvyšuje mužskou okraj této obývací pokoj je s pohovkou sekční kožené. Hnědé kožené křeslo motýl praští věci s kontrastním odstínu. Multihued polštáře rozbít gauč s potěšující barvách, které odpovídají ručně vázané vlněné koberce, žluté záclony a červené konzole.

You may also like