Skip to main content

Stylové modré obývací pokoj Nápady

Nejlepší Modrá Living Rooms

Modré obývací pokoj se objevují ve všech tvarů a velikostí. Od tradičních až po moderní, aby všechno mezi tím, modrá je barva, která se klene přes styly jako žádný jiný. Ve skutečnosti, vedle neutrálních, není grasscloth pokryté barvy ozdobíme než modré. Takže ať už vaše chutě obrátit na jasné a odvážné, nebo měkké a jemné, tyto modré nápady obývací pokoj jisti, že poskytují dostatek inspirace.

Lesklý a Dramatický

Celebrity designer Thom Filicia je známý pro vytvářet prostory, které jsou classic ještě mají nějaké nečekané vkus, který je nastaven na rozdíl od davu. Tento modrý obývací pokoj v Greenwich, Connecticut není výjimkou. Jedním z nejdůležitějších věcí, které je třeba uvést, že i když je barva velmi tmavě modrá, má lesklý povrch, který dělá to více vzrušující a pulzující než matným povrchem ano. Vezměme si tuto techniku ​​při používání tmavé odstíny laku.

Classic a zdrženlivý

Klasický obývací pokoj, jako je tento navržený firmou Echelon vlastní domovy, je nastavení ideální pro tradiční a upoutány Wedgwood modrými stěnami. V kombinaci s bílou beadboard strop a světelné bílého ořechu podlahy barva zní skoro jako neutrální, ale přesto stále půjčuje dostatek hloubky, jak udržet v místnosti pocit robustní. Barva v kombinaci s architektonickými detaily pokojovými dokázat, že prostor může mít spoustu osobnosti než jeden kus nábytku je umístěna uvnitř.

Teplé a útulné

Neexistuje lepší kombinace barev než modré a oranžové. V případě této teplé a útulné modré obývací pokoj, projektant Cory Connor používal tmavou, ale pulzující odstín jako primární barvu a pak s diakritikou ji s náznakem rezavé oranžovou. Malováním na vestavěné knihovny stejnou barvu jako grasscloth pokryté stěny, ona vytvořila pocit intimity, a tam je smysl bytí obklopené této teplé a přívětivé barvy.

Čisté a Contemporary

Kontrast je klíčem v tomto přechodném obývacího pokoje Alice Burnham interiérového designu. Tmavě modrá grasscloth tapeta poskytuje ideální prostředí pro dva kousky moderního umění, zatímco modré poloviny století moderních rozkládacími POPs proti ostré bílé obložení. Navzdory použití několika tmavých blues, místnost udržuje lehké, vzdušné pocit díky uvažované využití bílé a krémové.

Český Casual

Uklidňující barvy moře a nebe jsou ideální pro české stylu. V této obytné plochy, téměř každý barva je odstín modré, s žádnou skutečnou akcenty na řeč. Tento vzhled tón v tónu může být těžké sundat, ale v tomto případě je obrovská okna a obrovské množství denního světla přicházejícího přes poskytnout přestávku od jediného rozpětí barvy.

Breezy Beach Style

Designer Sabrina Alfin Vytvořili svěží, plážový styl ústup sňatkem vodnaté blues s písčitými neutrálními v tomto San Francisco Bay Area domova. Slipcovered nábytek pomáhá propůjčují prostoru uvolněnou a neformální atmosféru, zatímco přírodní zdobení, jako je juty koberec, proutěných koších a naplaveného dříví akcentuje pomoci přinést pláž téma domov.

Měkké a jemné

Masové blues jsou skvělé pro přidání měkké eleganci klasických prostor. Zde designer Christina Marie používá jemný modrý vlasem pohovku ve velmi podobném odstínu jako stěny vytvořit příjemné a uklidňující místo.

Eclectic Electric Living Room

Texas-založil návrháře Erin Williamson vytvořil dramatická V tomto prostoru s hlubokým, téměř elektrickým odstín modré. S etageres bambus stylu maloval stejnou barvu jako stěny, ale téměř se zdají být postaven v roce a dát prostor smysl pro velkou architektonickou hloubky. Krém pohovka prakticky vyskočí ze zdi, vytvoření dynamického kontaktního místa.

V klidu a pohodě

Uklidňující paleta měkkých modré, šedé a bílé přispívá k uklidňující atmosféru v tomto tradičním stylu obývací pokoj. Zde tým z Digs Design Company používá jemný odstín modré na stěnách a vrstvené v položkách stejné tónové kvality vytvořit vzhled.

Crisp a propracované

Fanoušci svěží a sofistikované přechodného stylu mohou dostat přesně to, co chtějí používat tmavší odstíny modré. V této velké modré obývací pokoj design team akcenty Et Podrobnosti používají Stiffkey modře Farrow a míč na stěnách, které přidávají bohatost a charakter a krásně umocňuje architektonické detaily. V kombinaci s neutrálními barvami nábytku a bohatých dřevěné podlahy je výsledkem jak zarážející a sofistikovanější.

Cosmopolitan Chic

Dekoratér showhouses jsou navrženy tak, aby předvést designu talenty interiérového designu profesionálů, a v mnoha případech to jim dává možnost ohnout jejich svaly a mít trochu zábavy. V této místnosti od 2012 Kips Bay dekoratér Showhouse designér Brian del Toro použita kombinace poutavý tmavě šedozelená a vápna vytvořit výrazný účinek. Na rozdíl od námořnictva nebo indigo, modrozelený má teplo, které dodává pohodu do tmavé místnosti.

Funky Tradiční

Podle designéra Annie Lowengart, inspirací pro tento modrý obývací pokoj pochází z antické gobelínu vykonané v bohatých modré a teplé ambers. V návaznosti na tomto základě elegantní ještě funky obývací pokoj se narodil. Funkce stěny a postaven v knihovnách jsou lakovány v Farrow & Ball čínské modré, která dodává teplo a trochu hravosti k tomuto úžasně eklektický obývací pokoj.

Tma a Moody

Hluboká indigo je bohatý a robustní barevné a v závislosti na tom, jak se to používá, může být tmavý a náladový, nebo tučné písmo a povznášející. V této místnosti navržený Linda Burnside interiérů je to trochu z obojího. Barva na stěnách je poměrně tmavá a bohatá, ale použité na světlým nábytkem POPs a závěsové látky přidat pocit hravosti.

jemně Pobřežní

Světlé barvy jsou ideální pro otevřené, vzdušné prostory, jako je tento otevřený koncept obývacího pokoje a kuchyně navržený Schell Brothers stavitelé domů. Připomínající moře, barva stěna je ideální pro místnosti se snaží acheive pobřežní atmosféra. Přidáním písku barevné čalounění, kamenné krbu a beadboard strop dokončení pobřežní vzhled, aniž by byly kýčovité.

You may also like