Skip to main content

12 Dynamické obývačka Skladby sa širokou škálou Wall Systems Unit

V posledných niekoľkých rokoch sme zaznamenali dôrazný prechod od starej, uzatvorenej obývacia izba dizajnu k obývacou izbou s otvoreným pôdorysom, ktorý vyzýva interakciu medzi rôznymi priestormi. Kým open-plan obývací priestor má veľa výhod, ale tiež vytvára svoj vlastný jedinečný súbor konštrukčných výziev. Pre začiatok je potrebné jasne definovať každú plochu cez kuchynské a jedálenský priestor sa zdalo, ako prirodzené rozšírenie obytného priestoru. Nové Motus Prostriedky obývačka od Scavolini si to a oveľa viac práce s ľahkosťou. Navrhnutý Vittore Niolu tieto adaptabilné obývačka designy majú exkluzívne stenového systému fluid , ktorý robí váš obývacia izba oveľa zábavnejšie a multifunkčné!

Creative spôsob, ako oddeliť priestor v otvorenom livig zóna s inteligentnými systémami pre ukladanie dát

Stena systém fluid je srdcom a dušou radu Motus, ktoré si kladie za cieľ dať dohromady obývacia izba a kuchyňa a to ako esteticky a ergonomicky. Čo vám umožní vybrať rôznorodý súbor otvorených a uzavretých jednotiek, ktoré bez námahy miešajú so sebou, môžete improvizovať utvárať jedinečné a nápadité stenové systémy, ktoré značne presahujú obývacej izbe. Tieto inteligentné prírastky tiež zdvojnásobiť ako elegantný oddielov systému medzi miestnosťami, zatiaľ čo dávať všetky dostupné piaď priestoru na dokončenie využitie.

Fluida stenový systém použitý ako prepážka medzi kuchyňou a obývačkou

Smart obývacia stena systém v celej bielej s nádhernou modrou pozadia

Obrátiť na drevo backpanels na dotyk elegancie v obývacej izbe

Elegantné šedej obývacia stena jednotky ponúkajú elegantný sofistikovanosť

Otvorené knižnice a entertianment konzol utvárať módne nástenné jednotky

Snazzy riešenie obývacej izby s inteligentnými stenových dielcov

Reagovať na každodenné potreby, ďalšie jednotky možno ľahko pridať do existujúceho stenového systému Fluid aby sa zabezpečilo, že rastie spoločne s potrebami vašej rodiny. Tento dômyselný modularita je to, čo nastaví Motus obývačka kompozícií od seba z hľadiska formy a funkcie.

Blend otvorených a uzavretých jednotiek pre stenový systém dynamickej obývacej izbe

Brilantná postriekaniu oranžové oživia neutrálne obývačka

Obývačka stena s univerzálne riešenie skladovacích

Fluida stenový systém v Tundra Gray do obývacej izby

Motus obývacia izba dizajn z Scavolini ponúka prispôsobivé zloženie

 

You may also like