Skip to main content

12 Dynamiczne Salon Kompozycje z wszechstronny ściennych Jednostek

W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy stanowcze odejście od starej, zamkniętej konstrukcji salonu do salonu z otwartą podłogi, która zachęca interakcji między różnymi odstępami. Podczas gdy salon na otwartym planie ma mnóstwo zalet, ale również tworzy swój własny, unikalny zestaw wyzwań projektowych. Na początek, trzeba jasno wyznaczyć każdy obszar mimo kuchni i części jadalnej pozornych jak naturalne przedłużenie przestrzeni życiowej. Nowe Motus kompozycje salon z Scavolini dostać to i dużo więcej zrobić z łatwością. Zaprojektowany przez Vittore Niolu te przystosować salon wzory pochodzą z ekskluzywnej systemu ściennego fluida sprawia, że Twój salon dużo więcej zabawy i wielofunkcyjne!

Twórczy sposób oddzielne przestrzenie w otwartej strefie livig z inteligentnych systemów magazynowych

System ścienny fluida jest sercem i duszą serii Motus, które ma na celu zebranie w salonie i kuchni zarówno estetycznie i ergonomicznie. Pozwala wybrać zestaw różnorodnych otwartych i zamkniętych jednostek, które bez trudu mieszają się ze sobą, można improwizować kształtować unikalne i pomysłowe systemy ścian, które rozciągają się daleko poza salonie. Te eleganckie dodatki podwoić również jako elegancki systemu działową między pokojami kładąc każdy dostępny skrawek przestrzeni, aby zakończyć stosowanie.

System ścian fluida stosowane jako przegrody między kuchni i salonie

Inteligentny system ścian salonu w cały biały z pięknym niebieskim tle

Skręć w backpanels drewna dla elegancji w salonie

Eleganckie szare meblościanki salon oferuje elegancki wyrafinowania

Otwarte regały i konsole entertianment kształtować trendy meblościanka

Snazzy rozwiązanie salon z elementami inteligentnymi ściennych

Odpowiadając na Twoje codzienne potrzeby, dodatkowe jednostki mogą być łatwo dodawane do istniejącego systemu ściennego fluida aby upewnić się, że rośnie wraz z potrzebami rodziny. To pomysłowe modułowość, co ustawia salon Motus kompozycje od siebie pod względem formy i funkcji.

Mieszanka otwartych i zamkniętych jednostek dla systemu ściennego dynamiczny salonie

Brilliant plamy pomarańczowy ożywić neutralne salonu

salon regał z uniwersalnych rozwiązań składowania

Fluida System ścienny w Tundra Grey do salonu

Motus konstrukcja salonie z SCAVOLINI oferuje adaptacyjnych kompozycje

 

You may also like