Skip to main content

15 Eclectic koupelny s Splash nádherný modrý

Myšlenka vytvoření eklektický koupelny může být i zábavné a skličující zároveň. Zatímco mnoho majitelů domů nyní chladný mash up barev, textur a dokonce ér, že eklektický styl přináší, táhne ho s elegance může být těžký úkol opravdu. Když k tomu připočteme rostoucí touhu domů mít uklidňující koupelnu, která kombinuje nádech moderny s jejich zvolené styl designu, a přiřazení designu se stává ještě více matoucí. Ale dnes máme kolekci 15 nádherných eklektický koupelny , která vám poskytne inspiraci a nápady, které můžete dát k použití. A nejlepší na tom je, že všichni mají zdravou dávkou blue!

Penny obklady v modré vytvořit fascinující kulisu

Proč blue ptáš? Pro začátek, je to nejvýhodnější základní barva v koupelně a kombinuje krásně uklidňujících neutrálních a bílé. Přidejte k tomu mnoho exotických odstínů, které nabízí, a modré eklektické koupelny jsou naprosto ideální pro ty, kteří chtějí hravé, elegantní a stylovou koupelnu, která odráží jejich osobnost.

Obrátit na stěnách

Jedním z ochranných známek eklektickém slohu je snadnost, s jakou to vám umožní míchat různé designové styly, táhnoucí se napříč různými desetiletí a dokonce ér. I když to vám dává velký výběr, pokud jde o doplňky, ješitnosti, zrcadla a osvětlení, které si můžete vyzvednout na eklektické koupelny, ale také vyžaduje pečlivý přechod mezi kontrastních prvků. Barva je nejjednodušší způsob, jak svázat tyto různé styly dohromady, a modré dělá to s výmluvným lehkostí. V koupelnách, stěny pokryté světle modré dlaždice uvaděč v barvě při zachování to prima.

Vybrané využití modré dlaždice v koupelně

Osvětlení a obklady vytvoří jemný ombre účinek v koupelně

Chcete-li jít nad rámec dlaždice, pak myslím, tapet, který je dělat velké comeback v roce 2015. Nástěnné výjevy, dlažeb a dokonce i strop může přidat modré eklektické koupelny, aniž by znovu a dělat to vizuálně ohromující. Tento odstín opakovat koupelen, marností a jiné volby, které provedete, a budete mít kreativní, individuální a nadčasové eklektický koupelnu.

Výjimečný způsob, jak přidat modré do koupelny

Barevné malá koupelna idea

Vodotěsný Nástěnný výjev přidává barvu do malé koupelny

Chladné odstíny modré

Velkou výhodou vybírání barvy jako modrá je mnoho odstínů, které nabízí, a snadnost, s níž jeden odstín přechází do další. Tak jak se to hraje ve svůj prospěch v eklektickém koupelně? Vzhledem k tomu, přináší kontrastní textury a konstrukční prvky, je těžké, můžete použít tento přechod ve stínu svázat dohromady bez námahy. Nejste omezeni pouze na jeden ‚těžké najít‘ odstín při nákupu vany, vybavení nebo příslušenství, aby váš úkol o to více jednoduché. Odstíny, jako je šedozelená a tyrkysové může přinést nádechem zelené, které mohou být použity, aby přechod přes zelených příslušenství v koupelně!

Gold přináší nádech regality do koupelny

Dlaždice ve sprše, aby kontrast a prvek překvapení na nastavení

Koupelna s brčálově obklady a vanou v červené barvě

Faux dlaždice stěna nástěnná malba vytváří zábavné ohnisko v koupelně

Proniknout do mnoha odstínů modré na barevné koupelny

Máčet v modrém!

Návrháři doporučujeme držet se základní bílé pozadí při utváření eklektický koupelny, protože pomáhá při vytváření uklidňující, nadčasový prostor. Modrá je dokonalým partnerem tady, jak to funguje skvěle s bílou a nezdá na místě nebo křiklavý, a to iv těch nejmenších koupelen. Výběrovými vany a retro designu převezme v posledních několika letech, myslím, že barevné vany v modrém (dráp-noha nebo samostatně) okořenit nastavení. Pokud bílá nefunguje pro vás, můžete dokonce rozhodnout pro all-modrém pozadí pro monochromatický vzhled.

Vana přináší modré krásu tohoto eklektický koupelny

Lovely využití modré v eklektickém koupelně

Brilantní koupelny v modré barvě s nádherným nástěnnými malbami

Unikátní konstrukce stropu přidává barvu a eleganci do koupelny

You may also like