Skip to main content

Vybudovat lepší Koupelna: 6 Koupelna Vylepšení stojí peníze

Kuchyně jsou obvykle vnímány jako srdce domova, ale koupelny jsou svaly . Špatně plánovaná koupelna by mohla mít vliv na způsob, jakým si myslíte o vašeho domova pro nadcházející roky. A co víc, je to jeden z nejdražších pokojů renovovat. Pokud stavíte svůj vlastní domov, je důležité, aby si na záchod hned napoprvé. Váš stavitel by měl mít seznam standardních možností a upgrady, ale jak víte, které koupelna aktualizace přispěje k hodnotě vašeho domova?

Opakujte po nás: V koupelně by měly být nejvíce funkční místnosti v domácnosti. Výběr správných upgrady koupelnové znamená, že budete milovat vaši koupelnu v příštích letech – bez ohledu na to, co se děje. Investovat do těchto vylepšení koupelnových získat co nejvíce hodnotu za své peníze.

Vybudovat lepší Koupelna: 6 Koupelna Vylepšení stojí peníze

Hlavní koupelna

Pokud váš vybrán půdorys nabízí hlavní koupelna jako jedna z možností, vezměte si ji. Master koupelny jsou jedním z nejžádanějších funkcí pro prodejní hodnotu. Pokud je váš současný domov rozvržení neobsahuje mistr koupel, může to být stojí za vaše peníze, aby se vaše architekt designu pro vás. Jako jeden z nejpoužívanějších místností v celém domě, mistr koupelna je samozřejmostí. To dává dospělým místo k relaxaci, oddělit se od dětí a zůstat zdravý. Je to jeden z dražších modernizace koupelny, ale cokoli budete trávit na vzorové koupelny vám je vrátí desetinásobně funkčnosti a investice.

Suterén instalatérské

Přidání suterénu instalatérské práce během procesu sestavení je levná a jednoduchá, takže platit stavitele, že to udělat dříve, než budete pohybovat dovnitř. Jistě, není to nejvíce vzrušující inovace. Přesto se rozhodl pro instalatérské práce v suterénu – i když to není hotové – dává smysl. Budete pravděpodobně dokončit sklepě někdy v budoucnu, a které mají instalatérské nainstalován v průběhu stavebního procesu ušetří peníze. Když jste připraveni dokončit to, nebudete muset rozbít beton nebo vytrhnout stěny nainstalovat instalatérské práce. Místo toho můžete připojit přímo do stávajících klempířských a přeskočte na rámování a sádrokartonové desky.

Dlaždice a podlahové krytiny

Zeptejte se kohokoliv, kdo žil se špatným růžovým dlaždice do 10 let: Deska je těžké nahradit. To vyžaduje velkou demolici, a ve většině případů budete jej odložit nebo se naučit žít s dlaždici, kterou nenávidí. Nespokojte se standardní desky, pokud to není něco, co máte rádi, protože se snaží nahradit ji dolů na silnici je nákladné a časově náročné. Modernizované plochy vylepšit vzhled vaší koupelny, takže je to něco zvláštního. Postupujte podle stejného principu s podlahou, výběrem dlouhotrvající materiály, které najdete atraktivní. Vždy můžete změnit barvu laku a příslušenství, ale dlažba a plovoucí podlahy bude tam na chvíli.

Extra storage

Pokud se jeden z vašich možností koupelny upgrade zvyšuje úložný prostor, vaše odpověď by měla znít ano. storage koupelna je jedním z prvků, které nemusí být uvažují o počátku, ale mohou dělat obrovské zlepšení svého životního stylu. Zvláště skříně, vestavěné police a organizátory, aby rozdíl mezi přeplněné jeskyni a klidné útočiště. Rozhodnout se pro upgrade, který staví mimo prostor máte, a které vám pomohou udržet své koupelny zcela organizovaná.

lepší osvětlení

Stavitel kvalitní osvětlení je zřídka inspirující. Je to obvykle standardní over-the-zrcadlo světla, které jsou levně koupit a nainstalovat. Můžete upgradovat osvětlení balíček sami získáním lepších svítidla a dokonce plánuje plechovek světla. Zatímco přirozené osvětlení je vždy lepší, okna nejsou vždy proveditelné v koupelně. Vynahradit nedostatkem světla s modernizovaných svítidel, která jsou vybavena jasných LED světly, která vydrží.

Oddělená vana a sprcha

Jedním z nejjednodušších modernizace koupelen, s nimiž, jak získat návratnost zábava je samostatná vana a sprchový kout. Oddělené prostory zvýšení vašeho domova hodnoty a nabízejí více funkcí – a to zejména v hlavní lázni. Standardní vana a sprchový combo mohlo stačit, ale to nemá wow faktor. Oddělená vana a sprchový kout není zrovna rekonstrukce víkend, takže pokud je to něco, co chcete, upgrade během stavebního procesu místo. Budete poděkovat sami později.

Kuchyně by mohl prodat domy, ale každý majitel domu vám říci, že pohodlné, funkční koupelna je stejně důležité. Funkce a styl by měla přijít společně vytvořit prostory, které udržují svou rodinu organizovaná, a proto pozor na vylepšení, které jsou kompatibilní s tím, jak žijete. Ve většině případů, strávit trochu více na promyšlený upgrade koupelna může zvýšit prodejní hodnotu vašeho domova – a vaše rodina je spokojenost.

You may also like