Skip to main content

7 tipů pro relaxační Feng Shui koupelny Retreat

Milujte své nové feng shui koupelna atmosféra? Nesou tentýž lázně stylu do vaší ložnice. Ve Feng Shui praxi, barvy a prvky jsou odlišné pro ložnici, ale stále můžete dosáhnout uklidňující atmosféru. Nejjednodušší způsob, jak přidat pohodlí vaší ložnice je přes luxusního ložního prádla a měkkých vůní. Pouhým přidáním měkký hodu a vonné svíčky mohou zcela změnit své ložnice a vytvořit že feng shui ustoupit pocit.

Milujeme zkušenosti spa ústup, zvlášť když ho můžeme znovu doma. Vytvoření relaxační atmosféru ve vaší koupelně je o víc než jen svíčkami a načechraný roucho. Můžete také přijmout uklidňující energii feng shui s vašimi oblíbenými zdobení styl a barevné palety. Pomocí těchto jednoduchých principů je jednoduchý a krásný způsob, jak vytvořit uklidňující feng shui koupelna ustoupit.

1. Vyberte si ten správný feng shui koupelna barevné schéma

Možná vás překvapí, aby věděli, že nejlepší feng shui barvy pro vaši koupelnu nejsou jen modré a zelené. I když jsou tyto chladné barvy mohou mít své místo ve vaší barevné palety, na feng shui, které představují vodu, která je již dostatek ve vaší koupelně.   Skleněná, kov a voda, z vaší koupelny představuje vodu, taky. Nejjednodušší způsob, jak vyzdobit vaši koupelnu s principy Feng Shui je díky rovnováze, a to zejména prostřednictvím barev. Váš cíl při výběru správné koupelnové barvy je vyvážit silné vodní prvky v teplých odstínech a dřevěnými akcenty. Modré a zelené může být součástí vaší krásné barevné palety, ale budete chtít míchat to s přírodními doplňky a barev.

2. Declutter a zjednodušit pro relaxační koupelna ustoupit

Je těžké být uvolněnější, když jsme konfrontováni s nepořádek. Pro malé místnosti, jako koupelny, nepořádek je ještě větší problém. Feng shui je především o energii, nebo Chi. Pohyb energie může uváznout v kapsách nepořádku, takže vaší koupelně místo pro uniknout z, ne.

Začněte tím, že řešení koupelny pult nepořádek. V našem spěchu dostat připraven každé ráno, my přestaneme vidět nepořádek Odjíždíme za každý den. Pomocí zásuvkových organizátory a hezkou uložení na horní část prodejního pultu, můžete skrýt nepořádek, který vytváří stres, jakmile začnete svůj den. Zhodnotit své požadavky na úložiště a provést zúčtování pultu prioritu. Také přehodnotit svou koupelnu koše.   I f to zdá se, že přetečení rychleji, než jej můžete vyprázdnit, může být nutné aktualizovat. Jedná se o velký zdroj rušení napětí v koupelně.

3. Aktualizujte svůj osvětlení pro feng shui koupelna

Koupelnové osvětlení je feng shui skoro stejně důležité jako barevné palety. Jak vaše barvy (a) se objeví ve vaší koupelně může zlomit, nebo vaše ráno. Myslím, než jen typické stropní světla nebo marnost světla. Hledat způsoby, jak „vrstvě“ Vašeho osvětlení pro uvolněnou atmosféru. Se zaměřením na feng shui energie, pravá osvětlení je důležité, aby vaše koupelna ustoupit, protože příliš jasné osvětlení může být příliš energický pro relaxační prostor.

Pokud si nejste dostat vzhled chcete z vaší ranní make-up rutina, mohou nejnovější LED osvětlené zrcátka se rozsvítí vás a vaše ješitnost krásně. Nejrychlejší způsob, jak změnit vaše koupelna osvětlení je prostřednictvím vašich žárovek. Ujistěte se, že vaše žárovky jsou pro vaši koupelnu pomocí experimentování s teplým, denní světlo a jemnými žárovek, až se dostanete perfektní vzhled.

4. Vyberte si správné koupelnové prádlo

Nejjemnější prádlo jsou nutností v feng shui koupelna ustoupit. Načechraný ručníky a župany zvou k lenošení a pustit stres na konci dne. Bílá nebo neutrální šedé a béžové jsou perfektní barvy pro koupelnové prádlo, protože vám doporučuje být kreativní s barevným schématem.

5. Přidejte perfektní feng shui koupelna akcenty

Ať už je koupelna barevné schéma si vyberete, můžete zlepšit svůj uklidňující feng shui energii s těmi správnými doplňky. Samozřejmě, že budete chtít, aby se vaše příslušenství jednoduché, aby se vaše nepořádek na minimum. Je-li vaše koupelna barevná paleta naplněná „vodovými barvami,“ vaše ozdobné akcenty bude nejvíce vyvážené, pokud jsou v teple a přirozené. Teakové boxy nebo malá lavička může vyvážit příliš mnoho studené barvy ve vaší koupelně. Za temné koupelny barevné palety, doplňky z naplaveného dřeva nebo nabílené dřeva jsou perfektní touch odlehčit věci.

6. Nezapomeňte se přidat uklidňující vůně do vaší koupelny

Jako perfektní lázeňské zkušeností, vůně si vyberete pro vaši koupelnu, jsou důležitou součástí vaší feng shui transformace. Prvky ustoupit koupelně by se měly zapojit všechny vaše smysly a výběr přírodních vůní je autentický způsob, jak je všechny shromáždit.

7. Vezměte si designu Feng Shui do ložnice

Milujte své nové feng shui koupelna atmosféra? Nesou tentýž lázně stylu do vaší ložnice. Ve Feng Shui praxi, barvy a prvky jsou odlišné pro ložnici, ale stále můžete dosáhnout uklidňující atmosféru. Nejjednodušší způsob, jak přidat pohodlí vaší ložnice je přes luxusního ložního prádla a měkkých vůní. Pouhým přidáním měkký hodu a vonné svíčky mohou zcela změnit své ložnice a vytvořit že feng shui ustoupit pocit.

You may also like