Skip to main content

Teplé Metal úchytem nápady oživit si koupelnu

Všichni víme, že designové trendy přicházejí a odcházejí, ale další velká věc je teplá kovové armatury v koupelnách. Pryč jsou dny, chladné chromové a nerezové oceli. V těchto dnech, je to o vytvoření příjemné prostory s podobnými mědi, bronzu, mosazi a zlata.

Pokud máte obavy o tom, jak co nejlépe začlenit tyto materiály do svého návrhu, aniž by návrh stal příliš retro, netrapte. Máme tipy, jak používat teplé kovy vytvořit elegantní estetiku, kterou si zamilujete na dlouhou dobu dopředu.

1. Go pro Gold

Myšlenka použití zlata v koupelně může zdát zastaralý. Ale tento pohled nedávno zažívá obrodu, a my vás ujistit, že to rozhodně přináší luxusní dotek, který by se dalo očekávat.

Klíčem k použití zlata v moderním kontextu, je zaměřit se na tvary špičkových. Podívejte se na předměty, jako vodopád kohoutky a minimalistické ovládací prvky sprchových v tomto cíli. Také si uvědomte, že pokud jde o zlato, méně je někdy více. Použijte ji jako akcent ve svém návrhu spíše než hlavní složky.

2. Zvolte Měď

Tam je něco o tom, jak toto světlo odráží od mědi, který dělá to obzvláště atraktivní. Z tohoto důvodu, bude to brzy stane go-to volba pro každého, kdo hledá vytvořit koupelnu, která je opravdu showstopper. Zvážit použití pro ohnisku prostoru jako velkou vanu nebo zvážit míchání a odpovídající s jiným kovem.

Jedním z dalších pozitivních vlastností Měď je, že je to docela snadno se udržuje. Většinu času, teplá voda je vše, co je potřeba k obnovení opotřebovanou svítidlo nebo osvětlovací prvek do své původní lesk. U těchto příležitostech, které vyžadují důkladnější čištění, přeskočte chemikálie ve prospěch jemnější čističe, jako je nádobí mýdlem.

3. rozzáří s mosaznými

Brass byl po věky a je to přirozená trvanlivost v kombinaci s tímto leštěným lesk dodá každé koupelně majestátní vzhled, obzvláště když ofsetový s tmavšími odstíny, které tvoří cílovou pop. Tato úprava by měla být nejlepší volba v obou nejmodernějších a další tradiční prostory.

Nicméně, jedním z faktorů, aby zvážila před přijetím tohoto úkolu pustit s mosazí je to, že vyžadují určitou pravidelnou údržbu, aby to vypadá skvěle. Je vždy lepší se držet konkrétní pokyny údržby výrobce, takže rutinní hlazení pády by mělo být provedeno schváleným čisticím prostředkem.

4. Přineste v některých bronz

Bronze je zajímavou volbou pro vaši koupelnu skončí, protože na rozdíl od mnoha jiných kovů může skutečně získat lepší s věkem. To je v důsledku skutečnosti, že produkty označené jako „bronzové oleje Odíraný“ nebo „ručně Odíraný bronzu“ nejsou uvedeny externí povrch na jejich ochranu před povětrnostními vlivy po vyrobení. Postupem času, bude použití a expozice prvků vytvořit jedinečný vzor barvení, který prohlubuje estetiku.

Z tohoto důvodu doporučujeme bronz pro ty, kteří mají rádi vintage charakter a půvab. Vzhledem k tomu, bronz byl také velmi populární během revoluční éry, má tendenci se hodí obzvláště dobře v koloniálních domů nebo jiných podobně tradičních vzorů.

You may also like