Skip to main content

4 Společná koupelnového designu chyby a jak se vyhnout

4 společné sociální zařízení Konstrukční chyby

Většina z nás nejsou profesionálními návrháři interiérů, což je důvod, proč je to v pořádku, aby se pár konstrukční chyby čas od času (to je ten nejlepší způsob, jak se učit, ne?). Nicméně, nemusíte se žít se svými přehmatů navždy. Často se jen několik malých vylepšení, tyto chyby mohou být snadno stanovena a vaše interiéry cítit skvěle a funkční, než kdy jindy.

Zde jsou čtyři z nejčastějších koupelna konstrukčních chyb, které vidíme, stejně jako jednoduchých kroků, které můžete provést k jejich nápravě. Pokud si uvědomíte, že jste vinen z jednoho nebo dva na seznamu, nebojte we’re tady na pomoc.

1. Není vrstvení osvětlení

Jste urovnání s pouhou stropní osvětlení v koupelně? Pokud ano, děláte sami medvědí službu. Layered osvětlení je klíčem k vytvoření skutečně funkční místnost a koupelna není výjimkou. Layered osvětlení umožňuje zastřihování rutiny, jako je holení nebo líčení, mnohem snazší.

Pro ty, kteří nevědí, jaká vrstvené uspořádání osvětlení může vypadat, zde je příklad:

  • Okolní osvětlení:  Vaše stávající okolní osvětlení. Zvážit přidání další zapuštěné osvětlení rozjasnit žádné tmavé rohy.
  • Accent osvětlení:  Dalším příslušenstvím kolem zrcadla nebo marnost pomáhá při hřebelcovat rutiny. Pokud často máčet ve vaně k relaxaci, zvažte přidání přípravek i tam; ten, který vám umožní ztlumit světla vytvořit nějaký atmosféru.
  • Osvětlení úkol:  Menší, osvětlená kosmetická zrcátka může také pomoci při česání.

2. skladování Making dodatečný nápad

Stejně jako vrstvené osvětlení, tato chyba ovlivňuje jak formy a funkce. Koupelna bez dostatek místa pro uložení, aby bylo vše organizované je až příliš časté. Produkty si hromadí všude, takže místnost vypadat chaotický a působí rušivě z designu.

Je čas, aby si vážně skladování. Prvním krokem je přijít na to, co budete potřebovat. Procházet vaše rutiny s vaší koupelně tak, jak je, a dělat to nejlepší, aby přesně určit, kde se věci začínají rozkládat. Soustředit se na každý bod, kde najdete sami dostat frustrovaný s vaší aktuální rozložení, nebo kopání přes neorganizovaných zásuvek najít položku, kterou potřebujete.

Dále jít nakupovat vhodných úložných řešení s vašimi problémových oblastí v mysli. Tady je klíč: to není jen rozhodnout pro nejlevnější, utilitární možnost. Místo toho, investovat do kusu, který bude dělat dvojí povinnost tím, že přidá nějakou estetickou hodnotu, jako například v proutěných koších uvedených výše.

3. nesoulad příslušenství

Přiznejme si to: je to docela snadné, aby nesoulad příslušenství. Možná jste si znovu udělal svůj koupelnový kus-by-kus, jen si uvědomil, v průběhu času, že něco ne zcela přidat do svého návrhu. Naštěstí, nicméně, to je také poměrně snadné opravit; ten, který může být jistě řešit víkend.

Při jednání s svítidla, je důležité mít na paměti, že i když je materiál zvolit pro svítidla je klíčové, povrchová úprava může být ještě víc. Dva přípravky, které jsou vyrobeny ze stejného materiálu tělesa, ale hostí různé povrchové úpravy, se neshodují. Zvážit vzhled jste po před nákupem:

  • Leštěné:  leštěné povrchy jsou nejmodernější hledá, kde najdete hladkou strukturu a vysoký lesk.
  • Leštěný nebo saténový:  Tyto úpravy jsou nejběžnější, nabízí spíše vzhled matné.
  • Naolejovaný:  Někteří zvažují tmavší, naolejované skončí být trochu staromódní, ale oni dobře fungovat s určitými estetickými styly jako toskánské nebo francouzské Země designu.

4. Zapomínání o dekorem

Když se zabývá těsném prostoru, může být lákavé vzdát koupelny dekor pro strachu z vytváření zmatek (viz koupelnového designu chybu # 2). Nicméně, doporučujeme před tímto nutkání. Ozdobné předměty jsou často informace, které mohou napomoci tomu, aby váš návrh pocit úmyslné, úplné a osobní, nikoli čistě utilitární prostoru nebo dodatečně.

Skutečností je, že nepotřebujete příliš mnoho výzdobu vytáhnout soudržný vzhled. Začněte tím, zda všechny vaše textil-jako jsou ručníky a rohože-match. Dát kus nebo dvě stěny umění na displeji. Potom, pokud máte nějaké místnosti, zvážit přidání některých zeleň nebo svíčky na vaši ješitnost nebo jinou rovnou plochu.

Koupelnové designové chyby stane nejlepším z nás, ale to neznamená, že nemůžete učit se ze svých chyb a udělat nějaké změny k lepšímu.

 

You may also like