Skip to main content

15 Eclectic kúpelne s Splash nádherný modrý

Myšlienka vytvorenia eklektický kúpeľne môže byť aj zábavné a skľučujúca zároveň. Zatiaľ čo mnoho majiteľov domov teraz chladný mash up farieb, textúr a dokonca ér, že eklektický štýl prináša, ťahá ho s elegancie môže byť ťažká úloha naozaj. Keď k tomu pripočítame rastúcu túžbu domov mať upokojujúci kúpeľňu, ktorá kombinuje nádych moderny s ich zvolenej štýl dizajnu, a priradenie dizajnu sa stáva ešte viac mätúce. Ale dnes máme kolekciu 15 nádherných eklektický kúpeľne , ktorá vám poskytne inšpiráciu a nápady, ktoré môžete dať na použitie. A najlepšie na tom je, že všetci majú zdravou dávkou blue!

Penny obklady v modrej vytvoriť fascinujúce kulisu

Prečo blue pýtaš? Pre začiatok, je to najvýhodnejšie základná farba v kúpeľni a kombinuje krásne upokojujúcich neutrálnych a bielej. Pridajte k tomu veľa exotických odtieňov, ktoré ponúka, a modré eklektické kúpeľne sú úplne ideálne pre tých, ktorí chcú hravé, elegantné a štýlovú kúpeľňu, ktorá odráža ich osobnosť.

Obrátiť na stenách

Jedným z ochranných známok eklektickom slohu je jednoduchosť, s akou to vám umožní miešať rôzne dizajnové štýly, tiahnúce sa naprieč rôznymi desaťročia a dokonca ér. Aj keď to vám dáva veľký výber, pokiaľ ide o doplnky, ješitnosti, zrkadlá a osvetlenie, ktoré si môžete vyzdvihnúť na eklektické kúpeľne, ale tiež vyžaduje starostlivý prechod medzi kontrastných prvkov. Farba je najjednoduchší spôsob, ako zviazať tieto rôzne štýly dokopy, a modré robí to s výrečným ľahkosťou. V kúpeľniach, steny pokryté svetlo modré dlaždice uvádzač v farbe pri zachovaní to prima.

Vybrané využitie modré dlaždice v kúpeľni

Osvetlenie a obklady vytvorí jemný ombre účinok v kúpeľni

Ak chcete ísť nad rámec dlaždice, potom myslím, tapiet, ktorý je robiť veľké comeback v roku 2015. Nástenné výjavy, dlažieb a dokonca aj strop môže pridať modrej eklektické kúpeľne, bez znova a robiť to vizuálne ohromujúci. Tento odtieň opakovať kúpeľní, márnosťou a iné voľby, ktoré urobíte, a budete mať kreatívne, individuálne a nadčasové eklektický kúpeľňu.

Výnimočný spôsob, ako pridať modrej do kúpeľne

Farebné malá kúpeľňa idea

Vodotesný Nástenný výjav pridáva farbu do malej kúpeľne

Chladné odtiene modrej

Veľkou výhodou vyberanie farby ako modrá je veľa odtieňov, ktoré ponúka, a jednoduchosť, s ktorou jeden odtieň prechádza do ďalšej. Tak ako sa to hrá vo svoj prospech v eklektickom kúpeľni? Vzhľadom k tomu, prináša kontrastné textúry a konštrukčné prvky, je ťažké, môžete použiť tento prechod v tieni zviazať dohromady bez námahy. Nie ste obmedzení iba na jeden, ťažké nájsť ‘odtieň pri nákupe vane, vybavenie alebo príslušenstvo, aby váš úlohu o to viac jednoduché. Odtiene, ako je sivozelená a tyrkysové môže priniesť nádychom zelenej, ktoré môžu byť použité, aby prechod cez zelených príslušenstvo v kúpeľni!

Gold prináša nádych regality do kúpeľne

Dlaždice v sprche, aby kontrast a prvok prekvapenia na nastavenie

Kúpeľňa s strakato obkladmi a vaňou v červenej farbe

Faux dlaždice stena nástenná maľba vytvára zábavné ohnisko v kúpeľni

Preniknúť do mnohých odtieňov modrej na farebné kúpeľne

Máčať v modrom!

Návrhári odporúčame držať sa základné biele pozadie pri utváraní eklektický kúpeľne, pretože pomáha pri vytváraní upokojujúce, nadčasový priestor. Modrá je dokonalým partnerom tu, ako to funguje skvele s bielou a nezdá na mieste alebo krikľavý, a to aj v tých najmenších kúpeľní. Výberovými vane a retro dizajnu prevezme v posledných niekoľkých rokoch, myslím, že farebné vane v modrom (pazúr-noha alebo samostatne) okoreniť nastavenie. Ak biela nefunguje pre vás, môžete dokonca rozhodnúť pre all-modrom pozadí pre monochromatický vzhľad.

Vaňa prináša modré krásu tohto eklektický kúpeľne

Lovely využitie modrej v eklektickom kúpeľni

Brilantné kúpeľne v modrej farbe s nádherným nástennými maľbami

Unikátna konštrukcia stropu pridáva farbu a eleganciu do kúpeľne

You may also like