Skip to main content

7 tipov pre relaxačné Feng Shui kúpeľne Retreat

Milujte svoje nové feng shui kúpeľňa atmosféra? Nesú ten istý kúpele štýlu do vašej spálne. Vo Feng Shui praxi, farby a prvky sú odlišné pre spálňu, ale stále môžete dosiahnuť upokojujúcu atmosféru. Najjednoduchší spôsob, ako pridať pohodlie vašej spálne je cez luxusného posteľnej bielizne a mäkkých vôňou. Jednoduchým pridaním mäkký hodu a vonné sviečky môžu úplne zmeniť svoje spálne a vytvoriť že feng shui ustúpiť pocit.

Milujeme skúsenosti spa ústup, zvlášť keď ho môžeme znovu doma. Vytvorenie relaxačnú atmosféru vo vašej kúpeľni je o viac ako len sviečkami a našuchorený rúcho. Môžete tiež prijať upokojujúce energiu feng shui s vašimi obľúbenými zdobenia štýl a farebné palety. Pomocou týchto jednoduchých princípov je jednoduchý a krásny spôsob, ako vytvoriť upokojujúce feng shui kúpeľňa ustúpiť.

1. Vyberte si ten správny feng shui kúpeľňa farebnú schému

Možno vás prekvapí, aby vedeli, že najlepší feng shui farby pre vašu kúpeľňu nie sú len modrej a zelenej. Aj keď sú tieto chladné farby môžu mať svoje miesto vo vašej farebnej palety, na feng shui, ktoré predstavujú vodu, ktorá je už dostatok vo vašej kúpeľni.   Sklenená, kov a voda, z vašej kúpeľne predstavuje vodu, taky. Najjednoduchší spôsob, ako vyzdobiť vašu kúpeľňu s princípmi Feng Shui je vďaka rovnováhe, a to najmä prostredníctvom farieb. Váš cieľ pri výbere správnej kúpeľňové farby je vyvážiť silné vodné prvky v teplých odtieňoch a drevenými akcenty. Modré a zelené môže byť súčasťou vašej krásnej farebnej palety, ale budete chcieť miešať to s prírodnými doplnkami a farieb.

2. Declutter a zjednodušiť pre relaxačné kúpeľňa ustúpiť

Je ťažké byť uvoľnenejší, keď sme konfrontovaní s neporiadok. Pre malé miestnosti, ako kúpeľne, neporiadok je ešte väčší problém. Feng shui je predovšetkým o energiu, alebo Chi. Pohyb energia môže uviaznuť vo vreckách neporiadku, takže vašej kúpeľni miesto pre uniknúť z, nie.

Začnite tým, že riešenie kúpeľne pult neporiadok. V našom zhone dostať pripravený každé ráno, my prestaneme vidieť neporiadok Odchádzame za každý deň. Pomocou zásuvkových organizátormi a peknú uloženie na hornú časť predajného pultu, môžete skryť neporiadok, ktorý vytvára stres, akonáhle začnete svoj deň. Zhodnotiť svoje požiadavky na úložisko a vykonať zúčtovanie pultu prioritu. Tiež prehodnotiť svoju kúpeľňu koša.   Aj f to zdá sa, že pretečeniu rýchlejšie, než ho môžete vyprázdniť, môže byť potrebné aktualizovať. Jedná sa o veľký zdroj rušenia napätia v kúpeľni.

3. Aktualizujte svoj osvetlenie pre feng shui kúpeľňa

Kúpeľňové osvetlenie je feng shui skoro rovnako dôležité ako farebné palety. Ako vaše farby (a) sa objaví vo vašej kúpeľni môže zlomiť, alebo vaše ráno. Myslím, než len typické stropné svetlá alebo márnosť svetla. Hľadať spôsoby, ako “vrstve” Vášho osvetlenia pre uvoľnenú atmosféru. So zameraním na feng shui energie, pravá osvetlenie je dôležité, aby vaša kúpeľňa ustúpiť, pretože príliš jasné osvetlenie môže byť príliš energický pre relaxačný priestor.

Ak si nie ste dostať vzhľad chcete z vašej rannej make-up rutina, môžu najnovšie LED osvetlené zrkadlá sa rozsvieti vás a vaše ješitnosť krásne. Najrýchlejší spôsob, ako zmeniť vaša kúpeľňa osvetlenie je prostredníctvom vašich žiaroviek. Uistite sa, že vaše žiarovky sú pre vašu kúpeľňu pomocou experimentovanie s teplým, denné svetlo a jemnými žiaroviek, až sa dostanete perfektný vzhľad.

4. Vyberte si správne kúpeľňové prádlo

Najjemnejšie bielizeň sú nutnosťou v feng shui kúpeľňa ustúpiť. Našuchorený uteráky a župany pozývajú k leňošeniu a pustiť stres na konci dňa. Biela alebo neutrálne sivé a béžovej sú perfektné farby pre kúpeľňové prádlo, pretože vám odporúča byť kreatívny s farebnou schémou.

5. Pridajte perfektné feng shui kúpeľňa akcenty

Či už je kúpeľňa farebnú schému si vyberiete, môžete zlepšiť svoj upokojujúce feng shui energiu s tými správnymi doplnkami. Samozrejme, že budete chcieť, aby sa vaše príslušenstvo jednoduché, aby sa vaše neporiadok na minimum. Ak je vaša kúpeľňa farebná paleta naplnená “vodovými farbami,” vaše ozdobné akcenty bude najviac vyvážené, ak sú v teple a prirodzené. Teakové boxy alebo malá lavička môže vyvážiť príliš veľa studené farby vo vašej kúpeľni. Za temnej kúpeľne farebnej palety, doplnky z naplaveného dreva alebo nabílené dreva sú perfektné touch odľahčiť veci.

6. Nezabudnite sa pridať upokojujúci vôňa do vašej kúpeľne

Ako perfektný kúpeľné skúseností, vôňa si vyberiete pre vašu kúpeľňu, sú dôležitou súčasťou vašej feng shui transformácie. Prvky ustúpiť kúpeľni by sa mali zapojiť všetky vaše zmysly a výber prírodných vôní je autentický spôsob, ako ich všetky zhromaždiť.

7. Vezmite si dizajnu Feng Shui do spálne

Milujte svoje nové feng shui kúpeľňa atmosféra? Nesú ten istý kúpele štýlu do vašej spálne. Vo Feng Shui praxi, farby a prvky sú odlišné pre spálňu, ale stále môžete dosiahnuť upokojujúcu atmosféru. Najjednoduchší spôsob, ako pridať pohodlie vašej spálne je cez luxusného posteľnej bielizne a mäkkých vôňou. Jednoduchým pridaním mäkký hodu a vonné sviečky môžu úplne zmeniť svoje spálne a vytvoriť že feng shui ustúpiť pocit.

You may also like