Skip to main content

Vybudovať lepšiu Kúpeľňa: 6 Kúpeľňa Vylepšenie stojí peniaze

Kuchyne sú zvyčajne vnímané ako srdce domova, ale kúpeľne sú svaly . Zle plánovaná kúpeľňa by mohla mať vplyv na spôsob, akým si myslíte o vášho domova pre nadchádzajúce roky. A čo viac, je to jeden z najdrahších izieb renovovať. Ak staviate svoj vlastný domov, je dôležité, aby si na záchod hneď na prvýkrát. Váš staviteľ by mal mať zoznam štandardných možností a upgrady, ale ako viete, ktoré kúpeľňa aktualizácia prispeje k hodnote vášho domova?

Opakujte po nás: V kúpeľni by mali byť najviac funkčný miestnosti v domácnosti. Výber správnych upgrady kúpeľňové znamená, že budete milovať vašu kúpeľňu v najbližších rokoch – bez ohľadu na to, čo sa deje. Investovať do týchto vylepšení kúpeľňových získať čo najviac hodnotu za svoje peniaze.

Vybudovať lepšiu Kúpeľňa: 6 Kúpeľňa Vylepšenie stojí peniaze

hlavné kúpeľňa

Ak váš vybraný pôdorys ponúka hlavné kúpeľňa ako jedna z možností, vezmite si ju. Master kúpeľne sú jedným z najžiadanejších funkcií pre predajnú hodnotu. Ak je váš súčasný domov rozvrhnutie neobsahuje majster kúpeľ, môže to byť stojí za vaše peniaze, aby sa vaše architekt designu pre vás. Ako jeden z najpoužívanejších miestností v celom dome, majster kúpeľňa je samozrejmosťou. To dáva dospelým miesto na relaxáciu, oddeliť sa od detí a zostať zdravý. Je to jeden z drahších modernizácie kúpeľne, ale čokoľvek budete tráviť na vzorovej kúpeľne vám ich vráti desaťnásobne funkčnosti a investície.

suterén inštalatérske

Pridanie suteréne inštalatérske práce počas procesu zostavenie je lacná a jednoduchá, takže platiť staviteľa, že to urobiť skôr, než budete pohybovať dovnútra. Iste, nie je to najviac vzrušujúce inovácie. Napriek tomu sa rozhodol pre inštalatérske práce v suteréne – aj keď to nie je hotové – dáva zmysel. Budete pravdepodobne dokončiť pivnici niekedy v budúcnosti, a ktoré majú inštalatérske nainštalovaný v priebehu stavebného procesu ušetrí peniaze. Keď ste pripravení dokončiť to, nebudete musieť rozbiť betón alebo vytrhnúť steny nainštalovať inštalatérske práce. Namiesto toho môžete pripojiť priamo do existujúcich klampiarskych a preskočte na rámovanie a sadrokartónové dosky.

Dlaždice a podlahové krytiny

Opýtajte sa kohokoľvek, kto žil so zlým ružovým dlaždice do 10 rokov: Doska je ťažké nahradiť. To si vyžaduje veľkú demolácii, a vo väčšine prípadov budete ho odložiť alebo sa naučiť žiť s dlaždicu, ktorú nenávidí. Neuspokojte sa štandardné dosky, pokiaľ to nie je niečo, čo máte radi, pretože sa snaží nahradiť ju dole na ceste je nákladné a časovo náročné. Modernizované plochy vylepšiť vzhľad vašej kúpeľne, takže je to niečo zvláštne. Postupujte podľa rovnakého princípu s podlahou, výberom dlhotrvajúci materiály, ktoré nájdete atraktívne. Vždy môžete zmeniť farbu laku a príslušenstvo, ale dlažba a plávajúce podlahy bude tam na chvíľu.

extra storage

Ak sa jeden z vašich možností kúpeľne upgrade zvyšuje úložný priestor, vaša odpoveď by mala znieť áno. storage kúpeľňa je jedným z prvkov, ktoré nemusia byť uvažujú o počiatku, ale môžu robiť obrovské zlepšenie svojho životného štýlu. Zvlášť skrine, vstavané police a organizátorov, aby rozdiel medzi preplnené jaskyni a pokojné útočisko. Rozhodnúť sa pre upgrade, ktorý stavia mimo priestoru máte, a ktoré vám pomôžu udržať svoje kúpeľne úplne organizovaná.

lepšie osvetlenie

Staviteľ kvalitné osvetlenie je zriedka inšpirujúca. Je to zvyčajne štandardné over-the-zrkadlo svetla, ktoré sú lacno kúpiť a nainštalovať. Môžete upgradovať osvetlenie balíček sami získaním lepších svietidlá a dokonca plánuje plechoviek svetla. Kým prirodzené osvetlenie je vždy lepšie, okná nie sú vždy realizovateľné v kúpeľni. Vynahradiť nedostatkom svetla s modernizovaných svietidiel, ktoré sú vybavené jasných LED svetlami, ktorá vydrží.

Samostatná vaňa a sprcha

Jedným z najjednoduchších modernizácie kúpeľní, s ktorými, ako získať návratnosť zábava je samostatná vaňa a sprchovací kút. Oddelené priestory zvýšenie vášho domova hodnoty a ponúkajú viac funkcií – a to najmä v hlavnej kúpeli. Štandardné vaňa a sprchovací combo mohlo stačiť, ale to nemá wow faktor. Oddelená vaňa a sprchovací kút nie je práve rekonštrukcie víkend, takže ak je to niečo, čo chcete, upgrade počas stavebného procesu miesto. Budete poďakovať sami neskôr.

Kuchyňa by mohol predať domy, ale každý majiteľ domu vám povedať, že pohodlné, funkčné kúpeľňa je rovnako dôležité. Funkcie a štýl by mala prísť spoločne vytvoriť priestory, ktoré udržujú svoju rodinu organizovaná, a preto pozor na vylepšenia, ktoré sú kompatibilné s tým, ako žijete. Vo väčšine prípadov, stráviť trochu viac na premyslený upgrade kúpeľňa môže zvýšiť predajnú hodnotu vášho domova – a vaša rodina je spokojnosť.

You may also like