Skip to main content

4 Spoločné kúpeľňového dizajnu chyby a ako sa vyhnúť

4 spoločné sociálne zariadenie Konštrukčné chyby

Väčšina z nás nie sú profesionálnymi návrhári interiérov, čo je dôvod, prečo je to v poriadku, aby sa pár konštrukčný chyby čas od času (to je ten najlepší spôsob, ako sa učiť, nie?). Avšak, nemusíte sa žiť so svojimi prechmatov navždy. Často sa len niekoľko malých vylepšení, tieto chyby môžu byť ľahko stanovená a vaše interiéry cítiť skvele a funkčné, ako inokedy.

Tu sú štyri z najčastejších kúpeľňa konštrukčných chýb, ktoré vidíme, rovnako ako jednoduchých krokov, ktoré môžete vykonať na ich nápravu. Ak si uvedomíte, že ste vinný z jedného alebo dva na zozname, nebojte we are tu na pomoc.

1. Nie je vrstvenie osvetlenie

Ste urovnanie s obyčajnou stropné osvetlenie v kúpeľni? Ak áno, robíte sami medvediu službu. Layered osvetlenie je kľúčom k vytvoreniu skutočne funkčný miestnosť a kúpeľňa nie je výnimkou. Layered osvetlenie umožňuje zastrihávanie rutiny, ako je holenie alebo líčenie, oveľa ľahšie.

Pre tých, ktorí nevedia, aká vrstvené usporiadanie osvetlenia môže vyzerať, tu je príklad:

  • Okolité osvetlenie:  Vaše existujúce okolité osvetlenie. Zvážiť pridanie ďalšej zapustené osvetlenie rozjasniť žiadne tmavé rohy.
  • Accent osvetlenie:  Ďalším príslušenstvom okolo zrkadla alebo márnosť pomáha pri kefovať rutiny. Ak často máčať vo vani na relaxáciu, zvážte pridanie prípravok aj tam; ten, ktorý vám umožní stlmiť svetlá vytvoriť nejaký atmosféru.
  • Osvetlenie úloha:  Menšie, osvetlená kozmetická zrkadlá môže tiež pomôcť pri česaní.

2. skladovanie Making dodatočný nápad

Rovnako ako vrstvené osvetlenie, táto chyba ovplyvňuje ako formy a funkcie. Kúpeľňa bez dostatok miesta pre uloženie, aby bolo všetko organizovanej je až príliš časté. Produkty si hromadí všade, takže miestnosť vyzerať chaotický a pôsobí rušivo z dizajnu.

Je čas, aby si vážne skladovanie. Prvým krokom je prísť na to, čo budete potrebovať. Prechádzať vaše rutiny s vašej kúpeľni tak, ako je, a robiť to najlepšie, aby presne určiť, kde sa veci začínajú rozkladať. Sústrediť sa na každý bod, kde nájdete sami dostať frustrovaní s vašej aktuálnej rozloženie, alebo kopanie cez neorganizovaných zásuviek nájsť položku, ktorú potrebujete.

Ďalej ísť nakupovať vhodných úložných riešení s vašimi problémových oblastí v mysli. Tu je kľúč: to nie je len rozhodnúť pre najlacnejšie, utilitárnej možnosť. Namiesto toho, investovať do kusu, ktorý bude robiť dvojitú povinnosť tým, že pridá nejakú estetickú hodnotu, ako napríklad v prútených košoch uvedených vyššie.

3. nesúlad príslušenstvo

Priznajme si to: je to celkom jednoduché, aby nesúlad príslušenstvo. Možno ste si znovu urobil svoj kúpeľňový kus-by-kus, len si uvedomil, v priebehu času, že niečo nie celkom pridať do svojho návrhu. Našťastie, však, to je tiež pomerne ľahké opraviť; ten, ktorý môže byť určite riešiť víkend.

Pri rokovaní s svietidla, je dôležité mať na pamäti, že aj keď je materiál zvoliť pre svietidla je kľúčové, povrchová úprava môže byť ešte viac. Dva prípravky, ktoré sú vyrobené z rovnakého materiálu telesa, ale hostí rôzne povrchové úpravy, sa nezhodujú. Zvážiť vzhľad ste po pred nákupom:

  • Leštené:  leštené povrchy sú najmodernejšie hľadá, kde nájdete hladkú štruktúru a vysoký lesk.
  • Leštený alebo saténový:  Tieto úpravy sú najbežnejšie, ponúka skôr vzhľad matné.
  • Namazaná:  Niektorí zvažujú tmavšie, naolejované skončí byť trochu staromódny, ale oni dobre fungovať s určitými estetickými štýly ako toskánskej alebo francúzske Zeme dizajnu.

4. Zabúdanie o dekorom

Keď sa zaoberá tesnom priestore, môže byť lákavé vzdať kúpeľne dekor pre strachu z vytvárania zmätok (pozri kúpeľňového dizajnu chybu # 2). Avšak, odporúčame pred týmto nutkanie. Ozdobné predmety sú často informácie, ktoré môžu napomôcť tomu, aby váš návrh pocit úmyselné, úplné a osobné, nie čisto utilitárnej priestoru alebo dodatočne.

Skutočnosťou je, že nepotrebujete príliš veľa výzdobu vytiahnuť súdržný vzhľad. Začnite tým, či všetky vaše textil-ako sú uteráky a rohože-match. Dať kus alebo dve steny umenia na displeji. Potom, ak máte nejaké miestnosti, zvážiť pridanie niektorých zeleň alebo sviečky na vašu ješitnosť alebo inú rovnú plochu.

Kúpeľňové dizajnové chyby stane najlepším z nás, ale to neznamená, že nemôžete učiť sa zo svojich chýb a urobiť nejaké zmeny k lepšiemu.

 

You may also like