Skip to main content

Teplé Metal úchytom nápady oživiť si kúpeľňu

Všetci vieme, že dizajnové trendy prichádzajú a odchádzajú, ale ďalšia veľká vec je teplá kovové armatúry v kúpeľniach. Preč sú dni, chladné chrómové a nerezovej ocele. V týchto dňoch, je to o vytvorenie príjemnej priestory s podobnými medi, bronzu, mosadze a zlata.

Ak máte obavy o tom, ako čo najlepšie začleniť tieto materiály do svojho návrhu, bez toho aby návrh stal príliš retro, netrápte. Máme tipy, ako používať teplé kovy vytvoriť elegantný estetiku, ktorú si zamilujete na dlhú dobu dopredu.

1. Go pre Gold

Myšlienka použitia zlata v kúpeľni môže zdať zastaraný. Ale tento pohľad nedávno zažíva obrodu, a my vás uistiť, že to rozhodne prináša luxusný dotyk, ktorý by sa dalo očakávať.

Kľúčom k použitie zlata v modernom kontexte, je zamerať sa na tvary špičkových. Pozrite sa na predmety, ako vodopád kohútiky a minimalistické ovládacie prvky sprchových v tomto cieli. Tiež si uvedomte, že pokiaľ ide o zlato, menej je niekedy viac. Použite ju ako akcent vo svojom návrhu skôr ako hlavné zložky.

2. Zvoľte Meď

Tam je niečo o tom, ako toto svetlo odráža od medi, ktorý robí to obzvlášť atraktívne. Z tohto dôvodu, bude to čoskoro stane go-to voľba pre každého, kto hľadá vytvoriť kúpeľňu, ktorá je naozaj showstopper. Zvážiť použitie pre ohnisku priestoru ako veľkú vaňu alebo zvážiť miešanie a zodpovedajúce s iným kovom.

Jedným z ďalších pozitívnych vlastností Meď je, že je to celkom ľahko sa udržiava. Väčšinu času, teplá voda je všetko, čo je potrebné na obnovenie opotrebovanú svietidlo alebo osvetľovací prvok do svojej pôvodnej lesk. U týchto príležitostiach, ktoré vyžadujú dôkladnejšie čistenie, preskočte chemikálie v prospech jemnejšie čističe, ako je riad mydlom.

3. rozžiari s mosadznými

Brass bol po veky a je to prirodzená trvanlivosť v kombinácii s týmto lešteným lesk dodá každej kúpeľni majestátny vzhľad, obzvlášť keď ofsetový s tmavšími odtieňmi, ktoré tvoria cieľovú pop. Táto úprava by mala byť najlepšia voľba v oboch najmodernejších a ďalšie tradičné priestory.

Avšak, jedným z faktorov, aby zvážila pred prijatím tejto úlohy pustiť s mosadzou je to, že vyžadujú určitú pravidelnú údržbu, aby to vyzerá skvele. Je vždy lepšie sa držať konkrétne pokyny údržby výrobcu, takže rutinné hladenie pády by malo byť vykonané schváleným čistiacim prostriedkom.

4. Prineste v niektorých bronz

Bronze je zaujímavou voľbou pre vašu kúpeľňu skončí, pretože na rozdiel od mnohých iných kovov môže skutočne získať lepšie s vekom. To je v dôsledku skutočnosti, že výrobky označené ako “bronzovej oleja odieraniu” alebo “ručne odieraniu bronzu” nie sú uvedené externé povrch na ich ochranu pred poveternostnými vplyvmi po vyrobení. Postupom času, bude použitia a expozície prvkov vytvoriť jedinečný vzor farbenia, ktorý prehlbuje estetiku.

Z tohto dôvodu odporúčame bronz pre tých, ktorí majú radi vintage charakter a pôvab. Vzhľadom k tomu, bronz bol tiež veľmi populárny počas revolučný éry, má tendenciu sa hodí obzvlášť dobre v koloniálnych domov alebo iných podobne tradičných vzorov.

You may also like