Skip to main content

15 Eclectic Vannas ar Splash apburošā Blue

Ideja izveidot eklektisku vannas var būt gan jautri un biedējošu, tajā pašā laikā. Kaut arī daudzi homeowners baudīt vēsu misu up krāsas, faktūras un pat laikmetu ka eklektisma stila nes, novelkot to ar eleganci, var būt grūts uzdevums, patiešām. Pievienot šo pieaugošo vēlmi māju īpašniekiem ir nomierinošas vannas istaba, kas apvieno skārienekrāna mūsdienīguma ar savu izvēlēto dizaina stilu un dizainu uzdevums kļūst vēl komplicētāka. Bet šodien mums ir kolekcija 15 pasakains eklektisma vannas istabas , kas sniegs jums iedvesmu un idejas, kas jums var likt izmantot. Un labāko daļu ir tā, ka tie visi nāk ar veselīgu devu zils!

Penny flīzes zilā krāsā izveidot aizraujošu fonu

Kāpēc zila tu jautā? Par starteri, tas ir visvairāk vēlams primārā krāsa vannas istabā un apvieno skaisti ar nomierinošu neitrālām un baltā krāsā. Pievienot šo daudzus eksotiskos toņos tā piedāvā, un zilā eklektisks vannas istabas ir absolūti ideāls tiem, kuri vēlas rotaļīgu, elegantu un stilīgu vannas istaba, kas atspoguļo viņu personību.

Pagrieziet uz sienām

Viens no preču zīmju eklektikas stilā ir viegli, ar kuru tā ļauj jums sajaukt dažādas dizaina stili stiepjas dažādos gadu desmitos un pat laikmetu. Lai gan tas dod jums lielu dažādību attiecībā uz palīgierīcēm, iedomība, spoguļiem un apgaismojums ka jūs varat izvēlēties, lai eklektisma vannas istabā, tā arī prasa rūpīgu pāreju starp kontrastējošas elementiem. Krāsa ir vieglākais veids, kā saistīt šos dažādu stilu kopā, un zila dara ar daiļrunīgs vieglumu. Pēc vannas, sienas, uz gaiši zilām flīzēm ierādītājs krāsas, vienlaikus saglabājot to elegants.

Exquisite izmantošana zilā flīzes vannas istabā

Apgaismojums un sienas flīzes rada smalku Ombre efektu vannas istabā

Ja jūs vēlaties, lai iet tālāk flīzes, tad domāju, tapetes, kas padara grand atriebība 2015. sienu gleznojumi, grīdas flīzes un pat griestiem var pievienot zils eklektisma vannas nepārņemot un padarot to vizuāli milzīgs. Atkārtojiet šo nokrāsu ar santehniku, kņada un citām izvēlēm veicat, un jums ir radošu, individuālu un mūžīgu eklektisks vannas istaba.

Izņēmuma veidā pievienojot zils uz vannas istabu

Krāsains maza vannas ideja

Waterproof sienas sienas piebilst, krāsu uz mazā vannas istabā

Cool Shades of Blue

Liela priekšrocība izvēloties krāsu, piemēram, zilā ir daudz nianšu, ka tas piedāvā un vieglums, ar kuru viens Hue pāreju uz nākamo. Tātad, kā tas spēlē uz jūsu priekšrocības eklektisma vannas istabā? Tā tādējādi kontrastējošas faktūras un dizaina elementi ir grūti, jūs varat izmantot šo pāreju ēnā saistīt kopā piepūles. Jūs esat ne tikai tikai viens “grūti atrast” nokrāsu iepērkoties vannas, ķermeņi vai piederumiem, padarot savu uzdevumu vēl viegli. Toņos, piemēram, krīklis un tirkīza krāsas var dot mājienu par zaļo, ko var izmantot, lai pārietu pār zaļo piederumi vannas istabā!

Zelta ceļ gaisa regality uz vannas istabu

Flīzes dušas celt kontrastu un elementa par pārsteigumu iestatījumu

Vannas istaba ar teļa gaļa, flīzēm un vanna sarkana

Mākslīgās flīžu sienas sienas rada jautru kontaktpunktu vannas istabā

Pieskarieties vērā daudzos toņos zils krāsains istabu

Mērcēt Blue!

Dizaineri iesakām izvēlēties pamata balta fona, bet veidojot eklektisku vannas istaba, jo tas palīdz radīt nomierinošu, mūžīgu vietu. Blue ir ideāls partneris šeit, jo tā darbojas lieliski ar baltu, un nešķiet nevietā vai bezgaumīgs, pat visniecīgākās vannas istabas. Ar vintage vannas un retro dizaina pārņem pēdējo dažu gadu laikā, domā par krāsains vannu zilā (raust-kājām vai atsevišķi), lai spice up iestatījumu. Ja baltā nedarbojas jums, jūs pat varat izvēlēties all-zils fons vienkrāsas izskatu.

Vanna nes zilo skaistumu šo eklektisks vannas istabu

Jauki izmantošana zila ar eklektisma vannas istabā

Brilliant vannas zils ar krāšņs sienas māksla

Unikāls griestu konstrukcija piebilst krāsu un nojauta vannas istabu

You may also like