Skip to main content

4 Bieži Vannas Design kļūdas, un kā izvairīties

4 Shared Bathroom Design kļūdas

Lielākā daļa no mums nav profesionāli interjera dizaineri, kas ir iemesls, kāpēc tas ir labi, lai veikt dažas dizaina kļūdas laiku pa laikam (Tas ir labākais veids, lai uzzinātu, vai ne?). Tomēr jums nav jādzīvo ar savu missteps mūžīgi. Bieži vien, tikai ar dažiem nelieliem tweaks, šīs kļūdas ir viegli fiksētas un jūsu interjerā justies pasakains un funkcionāla nekā jebkad agrāk.

Lūk četras visbiežāk vannas dizaina kļūdām, mēs redzam, kā arī vienkāršas darbības, jūs varat veikt, lai tos labotu. Ja tu saproti, tu esi vainīgs par vienu vai divām sarakstā, neuztraucieties, mēs pirmām šeit, lai palīdzētu.

1. Nav layering apgaismojums

Vai jūs risināšanā ar vienkārši ar griestu apgaismojumu jūsu vannas istabā? Ja tā, jūs darāt sev lāča. Layered apgaismojums ir galvenais, lai izveidotu patiesi funkcionālu telpu, un vannas istaba nav izņēmums. Layered apgaismojums padara kopšanas rutīnu, piemēram, skūšanās vai nodošanu grims, visai daudz vieglāk.

Tiem pārliecināts par to, ko slāņveida apgaismojums vienošanās varētu izskatīties, šeit ir piemērs:

  • Ambient apgaismojums:  Jūsu esošais virsgaismas. Apsveriet pievienojot papildu padziļinājumā apgaismojumu atdzīvināt jebkuru tumšos stūrus.
  • Accent apgaismojums:  papildu armatūra ap spoguli vai iedomība palīdz kopšanas rutīnas. Ja jūs bieži mērcēt vannā atpūsties, apsveriet iespēju pievienot statīva tur kā labi; viens, kas ļaus jums tuvās gaismas, lai izveidotu kādu gaisotni.
  • Uzdevums apgaismojums:  Mazāki, izgaismotas skaistumkopšanas spogulis, var arī palīdzēt ar pavedināšanu.

2. izgatavošana uzglabāšana pārdomas

Tāpat slāņveida apgaismojumu, šī kļūda ietekmē gan formu un funkciju. Vannas istaba bez pietiekami, uzglabāšana, lai saglabātu viss organizētās ir pārāk izplatīta. Produkti get piled visur, padarot telpu izskatu netīrs un novērš uzmanību no dizaina.

Ir pienācis laiks, lai saņemtu nopietni uzglabāšanu. Pirmais solis ir norādītas, tieši to, kas jums nepieciešams. Iet caur jūsu ikdienas ar savu vannas istabu, kā-ir, un darīt savu labāko, lai precīzi, kur lietas sāk izjukt. Koncentrējieties uz jebkuriem punktiem, kur jums atrast sev kļūst neapmierināts ar savu pašreizējo izkārtojumu, vai rakšana ar neorganizētu atvilktnēm, lai atrastu objektu, jums ir nepieciešams.

Tālāk, doties iepirkties piemērotas uzglabāšanas risinājumu jūsu problēmu zonām prātā. Lūk galvenais: ne tikai izvēlēties lētāko, utilitāra iespēju. Tā vietā, ieguldīt kādu, kas būs darīt dubultu nodokli, pievienojot kādu estētisku vērtību, piemēram, pītie grozi parādīts iepriekš.

3. nesaskaņošana ķermeņi

Atzīsim: tas ir diezgan viegli neatbilstība ķermeņi. Jums var būt atkārtoti izdarījis savu vannas istabu gabalu pa gabalu, tikai saprotot laiku, kaut kas nav gluži pieskaitīt savu dizainu vairāk. Par laimi, tomēr tas ir arī diezgan viegli noteikt; vienu, kas var noteikti jārisina nedēļas nogalē.

Kad nodarbojas ar armatūru, ir svarīgi atcerēties, ka materiāls jums izvēlēties jūsu ķermeņi ir galvenais, apdare var būt pat vairāk. Divi ķermeņi, kas ir izgatavoti no tā paša materiāla, bet arī realizēt dažādas apdari, nesakritīs. Apsveriet izskatās jūs pēc pirms iegādes:

  • Pulēta:  Pulēts apdari ir vismodernākā meklē, kas atspoguļo gluda un augstu spīdumu.
  • Matēts vai satīna:  Šīs apdari ir visizplatītākais, piedāvājot vairāk matētu izskatu.
  • Iereibis:  Daži uzskata, tumšāks, eļļots beidz būt nedaudz vecmodīgs, tomēr, viņi strādā arī ar noteiktiem estētiskiem stiliem, piemēram, Toskānas vai franču Country dizainu.

4. Aizmirstot par dekoru

Kad nodarbojas ar saspringto telpu, tā var būt vilinoši atteikties vannasistabas dekora bailes izveidot jucekli (skat vannasistabas dizaina Kļūda # 2). Tomēr mēs neiesakām pēc šo vēlmi. Dekors priekšmeti bieži informācija, kas var palīdzēt padarīt jūsu dizains justies apzināti, pilnīga, un personas, nevis strikti utilitārs telpu vai pārdomas.

Realitāte ir tāda, ka jums nav nepieciešams pārāk daudz dekora pull off vienotu izskatu. Sāciet ar pārliecinoties visi jūsu tekstilizstrādājumi-, piemēram, dvieļi un grīdas paklāji-spēles. Ielieciet gabals vai divas no sienas māksla uz displeja. Tad, ja jums ir kādi istabu, apsveriet iespēju pievienot dažas apstādījumus vai sveces jūsu iedomība vai citu līdzenas virsmas.

Vannas istabas dizains kļūdas gadās labāko no mums, bet tas nenozīmē, ka jūs nevarat mācīties no savām kļūdām un veikt dažas izmaiņas uz labo pusi.

 

You may also like