Skip to main content

Siltas Metāla armatūras Idejas Atdzīvināt savu vannas istabu

Mēs visi zinām, ka dizaina tendences nāk un iet, bet nākamā lielā lieta ir silts metāla ķermeņi vannas. Gone ir dienas aukstā hroma un nerūsējošā tērauda. Šajās dienās, tas ir par radot aicinot telpu ar patīk vara, bronzas, misiņa un zelta.

Ja jūs uztraucaties par to, kā vislabāk iekļaut šos materiālus savā dizainā, neļaujot dizainu kļūt pārāk retro, nav fret. Mēs esam ieguvuši padomus par to, kā izmantot siltu metālus, lai izveidotu elegantu estētiku, kas jums patīk uz ilgu laiku.

1. Iet Par Gold

Ideja izmantot zelta vannas var šķist novecojis. Bet, tas izskatās nesen ir piedzīvo atdzimšanu, un ļaujiet mums apliecināt, ka tas, protams, rada greznais touch, ka viens varētu sagaidīt.

Galvenais, lai, izmantojot zeltu mūsdienu kontekstā, ir koncentrēties uz progresīvāko formas. Meklējiet priekšmetus, piemēram, ūdenskritums krāniem un minimālisma dušas kontroli šajā apdari. Tāpat jāatceras, ka tad, kad runa ir par zeltu, mazāk ir vairāk. Izmantojiet to kā akcentu jūsu dizainu, nevis galvenā sastāvdaļa.

2. Izvēlieties Varš

Tur ir kaut kas par to, tā, ka gaisma atspoguļo nost no vara, kas padara to īpaši pievilcīgu. Šī iemesla dēļ, tas drīz kļūs par populāru izvēli ikvienam, kas vēlas izveidot vannas istabu, kas ir patiesi showstopper. Apsveriet iespēju izmantot to fokusa punktu telpā, piemēram, lielu mērcēšanas vannu vai apsvērt sajaukšanas un saskaņošanas ar citu metālu.

Viens no citiem vara ir pozitīvajām iezīmēm ir tā, ka tas ir diezgan viegli aprūpi. Lielāko daļu laika, silts ūdens ir viss, kas ir nepieciešams, lai atjaunotu nolietotu armatūru vai apgaismojuma elementu tās bijušo spīdumu. Attiecībā uz tiem gadījumiem, kad ir nepieciešams veikt rūpīgāku tīrīšanu, izlaidiet kodīgas ķimikālijas labu maigāka tīrītājs kā trauku ziepes.

3. Atdzīvināt ar Brass

Brass ir aptuveni par vecumu, un tas ir dabiski izturība apvienojumā ar šo pulēta spīdumu dos jebkurai vannas stalts izskatu, jo īpaši, ja kompensēt ar tumšāku nokrāsu, kas padara finiša pop. Šī apdare ir top izvēle gan no modernākajiem un tradicionālās telpās.

Tomēr viens faktors, kas jāapsver pirms ienirt ar misiņa ir, ka tas prasa zināmu regulāra apkope, lai saglabātu to, ko meklē lieliski. Tas vienmēr vislabāk ievērot ražotāja īpašajiem uzturēšanas norādījumiem, tāpēc ikdienas noslaucīt Downs jāveic ar apstiprinātu tīrītājs.

4. Bring Dažās Bronze

Bronzas ir interesanta izvēle jūsu vannas istabā beidz, jo atšķirībā no daudziem citiem metāliem tas faktiski var iegūt labāku ar vecumu. Tas ir saistīts ar faktu, ka produktiem, kuri marķēti kā “naftas paberzējot bronzas” vai “roku berzēja bronzas” netiek dota ārējo apdari, lai aizsargātu tos no elementiem pēc ražošanas. Laika gaitā, izmantošanas un iedarbības elementiem radīs unikālu krāsošanas modelis, kas padziļina estētiku.

Šī iemesla dēļ mēs iesakām bronzas tiem, kam patīk vintage raksturu un šarmu. Kopš bronzas revolucionārās ēras laikā bija ļoti populāra, tā mēdz ietilptu īpaši labi atbilst koloniālajām mājām vai citām līdzīgi tradicionālajiem dizainu.

You may also like