Skip to main content

7 padomi relaksējošai Feng Shui vannas Retreat

Mīlestība savu jauno fen šui vannas Vibe? Veikt šo pašu spa stila savā guļamistabā. Feng Shui Praksē, krāsas un elementi ir atšķirīgs guļamistaba, bet jūs joprojām varat sasniegt nomierinošu atmosfēru. Vieglākais veids, kā pievienot komforts jūsu guļamistaba ir ar greznu gultas veļu, un mīksto smaržu. Vienkārši pievienojot mīkstu metienu un aromātiskās sveces var pilnīgi pārveidot savu guļamistabu, un izveidot šo fen šui nomaļa sajūta.

Mēs mīlam Spa Retreat pieredzi, jo īpaši, ja mēs varam atjaunot to mājās. Radot relaksējošu VIBE jūsu vannas istabā ir par vairāk nekā tikai sveces un pūkains drēbes. Jūs varat arī pieņemt nomierinošo enerģiju, fen šui ar savu iecienītāko dekorēšanas stilu un krāsu paleti. Izmantojot šos vienkāršos principus ir viegls un skaists veids, lai radītu nomierinošu fen šui vannas atkāpties.

1. Izvēlieties pareizo fen šui vannas krāsu shēmu

Tas var pārsteigt jūs zināt, ka labākais fen šui krāsas jūsu vannas istabā ir ne tikai blūza un zaļumi. Kaut arī šie cool krāsas var būt vieta jūsu krāsu paleti, jo fen šui viņi pārstāv ūdeni, kas jau ir bagātīgs savā vannas istabā.   Stikla, metāla, un ūdens, jūsu vannas istabas veido ūdens, too. Vienkāršākais veids, kā izdaiļot savu istabu ar Feng Shui principiem, ir caur līdzsvaru, jo īpaši, izmantojot krāsu. Jūsu mērķis, izvēloties pareizo vannas krāsas ir līdzsvarot spēcīgu ūdens elementus ar siltiem toņiem un koka akcentiem. Zils un zaļš, var būt daļa no jūsu skaisto krāsu paleti, bet jūs vēlaties, lai sajauc to ar dabas piederumiem un krāsas.

2. declutter un vienkāršot relaksējošas vannas atpūtu

Ir grūti būt mierīgāks, kad mēs esam saskaras ar jucekli. Par nelielu telpā, piemēram, vannas istabā, nekārtība ir pat lielāka problēma. Fen šui ir par enerģiju, vai Chi. Enerģijas kustība var iesprūst kabatās jucekli, padarot jūsu vannas istabai vieta, lai izvairītos no, ne.

Sāciet ar risinot vannas counter jucekli. Mūsu steigā, lai saņemtu gatavs katru rītu, mēs pārtraucam redzot jucekli mēs atstājam aiz katru dienu. Izmantojot atvilktņu organizatoriem un diezgan uzglabāšanu virs letes, jūs varat paslēpt traucējumu, kas rada stresu, kā jūs sākat savu dienu. Novērtējiet jūsu uzglabāšanas vajadzībām un padarīt notīrot letes prioritāte. Arī pārvērtēt savu vannas trash var.   Es f tā šķiet pārplūdes ātrāk, nekā jūs varat iztukšot to, jums var būt nepieciešams, lai uzlabotu. Tas ir liels avots traucējumu stresa vannas istabā.

3. Atjauniniet savu apgaismojumu uz fen šui vannas istabā

Vannas apgaismojums ir gandrīz tikpat svarīga fen šui kā savu krāsu paleti. Kā jūsu krāsas (un jūs) parādīsies jūsu vannas istabā var veikt vai salauzt jūsu rīta. Padomā ārpus tikai tipisks gaisvadu gaismas vai tualetes gaismas. Meklējiet veidus, kā “slānī” savu apgaismojumu relaksējošu gaisotni. Ar uzsvaru uz fen šui enerģiju, tiesības apgaismojums ir būtiska, lai jūsu vannas istabas patvērums, jo pārāk spilgts apgaismojums var būt pārāk enerģisks relaksējošām telpu.

Ja jūs nesaņemat vēlamo izskatu no rīta aplauzums rutīnas, tad jaunākā LED apgaismota spoguļi var apgaismot jūs un jūsu iedomība skaisti. Ātrākais veids, kā mainīt savu vannasistabas apgaismojums ir ar jūsu spuldzēm. Pārliecinieties, ka jūsu spuldzes ir tiesības uz savu istabu ar eksperimentējot ar siltu, dienasgaismu un mīksto spuldzes, līdz jūs iegūtu perfektu izskatu.

4. Izvēlieties pareizo vannas veļa

Mīkstākais veļa ir jābūt jūsu fen šui vannas atkāpšanās. Pūkains dvieļi un halāti aicinām jūs kavēties un ļaut aiziet no stresa beigās, dienā. Balta vai neitrāli pelēks un bēšs ir ideāls krāsas vannas istabas veļa, jo tas mudina jūs, lai būtu radoši ar savu krāsu shēmu.

5. Pievienojiet perfektu fen šui vannas akcentiem

Neatkarīgi vannas krāsu shēmu vēlaties, jūs varat uzlabot savu nomierinošo fen šui enerģiju ar pareizajiem piederumiem. Protams, jūs vēlaties, lai saglabātu savus piederumus vienkārši, lai saglabātu savu jucekli līdz minimumam. Ja jūsu vannas krāsu palete ir piepildīta ar “ūdens krāsām”, jūsu dekoratīvie akcenti būs visvairāk līdzsvaroti, ja tie ir silti un dabas. Tīkkoks kastes vai maza soliņa var līdzsvarot pārāk daudz atdzist krāsas savā vannas istabā. Par tumšā vannas krāsu paleti, piederumi izgatavoti no pludināmie koki vai baltajā koka ir lieliska touch, lai atvieglotu lietas uz augšu.

6. Neaizmirstiet pievienot nomierinošas smaržas uz jūsu vannas istabā

Tāpat perfektu spa pieredzi, smaržas jūs izvēlaties jūsu vannas istabā ir svarīga daļa no jūsu fen šui transformāciju. Par rekolekcijām vannas elementiem vajadzētu iesaistīt visas jūsu sajūtas, un izvēloties dabas aromātus ir autentisks veids, lai tos visus kopā.

7. Lai jūsu Feng Shui dizains uz guļamistabā

Mīlestība savu jauno fen šui vannas Vibe? Veikt šo pašu spa stila savā guļamistabā. Feng Shui Praksē, krāsas un elementi ir atšķirīgs guļamistaba, bet jūs joprojām varat sasniegt nomierinošu atmosfēru. Vieglākais veids, kā pievienot komforts jūsu guļamistaba ir ar greznu gultas veļu, un mīksto smaržu. Vienkārši pievienojot mīkstu metienu un aromātiskās sveces var pilnīgi pārveidot savu guļamistabu, un izveidot šo fen šui nomaļa sajūta.

You may also like