Skip to main content

Veidot labāku istaba: 6 Vannas jauninājumi vērts naudu

Virtuves parasti uzskata par sirds mājās, bet vannas istabas ir muskuļu . Slikti plānota vannas var ietekmēt to, kā jūs jūtaties par jūsu mājās, lai gados. Kas ir vairāk, tas ir viens no dārgākajiem telpas remontēt. Ja jūs veidot savu māju, tas ir svarīgi, lai iegūtu vannas tiesības pirmo reizi. Jūsu celtnieks būtu saraksts ar standarta iespējām un jauninājumiem, bet kā jūs zināt, kas vannas jauninājumiem būs pievienot jūsu mājas vērtību?

Atkārtot pēc mums: Vannasistabās ir visvairāk funkcionālās telpas mājās. Izvēloties pareizos vannas jauninājumus nozīmē, ka jums patiks jūsu vannas istabu, lai gados – vienalga ko. Ieguldīt šajos vannasistabas uzlabojumus, lai iegūtu vislielāko vērtību par savu naudu.

Veidot labāku istaba: 6 Vannas jauninājumi vērts naudu

Master vannas

Ja jūsu izvēlētā floorplan piedāvā master vannas istabā kā iespēju, ņemt to. Master vannas ir viens no visvairāk vēlams iezīmes tālākpārdošanas vērtību. Ja jūsu pašreizējo mājas izkārtojums neietver master vannu, tas varētu būt vērts savu naudu, lai jūsu arhitekts dizains vienu jums. Kā viens no visvairāk lieto numurus visā mājā, kapteinis vannas istaba ir obligāta. Tas dod pieaugušajiem vieta, kur atpūsties, atdalīt sevi no bērniem un palikt normāls. Tas ir viens no dārgākajiem vannas modernizāciju, bet kaut ko jūs tērējat master vannas atdos desmitkārt funkcionalitāti un investīcijas.

pagrabs santehnika

Pievienojot pagraba santehnika būvēt procesā ir lēti un viegli, lai pievērst jūsu celtnieks, ir tas jādara pirms jūs pārvietoties. Protams, tas nav visvairāk aizraujošu jauninājums. Tomēr, izvēloties santehnikas savā pagrabā – pat tad, ja tas nav pabeigts – ir jēga. Jūs varētu pabeigt savu pagrabu kādreiz nākotnē, un kam santehnikas uzstādīta celtniecības procesā ietaupa jums naudu. Kad esat gatavs, lai pabeigtu to, jums nebūs izjaukt betona vai izplēst sienas uzstādīt santehniku. Tā vietā, jūs varat āķa pa labi esošajā santehnikas un izlaist uz priekšu, lai ierāmēšanu un drywall.

Flīžu un grīdas segumu

Uzdot ikvienam, kurš dzīvoja ar sliktu rozā flīzes uz 10 gadiem: Flīžu ir grūti nomainīt. Tas prasa lielu nojaukšanas, un, vairumā gadījumu, jūs ielieciet to off, vai iemācīties dzīvot ar flīžu jūs ienīst. Nelietojiet nokārtot standarta flīzes, ja tas nav kaut kas jums patīk, jo, mēģinot aizstāt to pa ceļu, ir dārga un laikietilpīga. Jauninātās virsmas uzlabot izskatu jūsu vannas istabā, lai tas ir kaut kas īpašs. Sekojiet pats princips ar grīdu, izvēloties ilglaicīgu materiālu, kas jums atrast pievilcīgu. Jūs vienmēr varat mainīt krāsu krāsu un čempionātus, bet flīžu un grīdas būs tur uz laiku.

Extra glabāšana

Ja viens no jūsu iespējām vannasistabas jauninājumiem ir palielināts uzglabāšanu, jūsu atbilde ir jā. Vannas uzglabāšana ir viena no iespējām, jūs nedrīkstat domāt par sākumā, bet var padarīt milzīgu uzlabojumus jūsu dzīvesveidu. Papildus skapji, iebūvēta plauktiem, un organizatori padara starpību starp pārblīvēta alas un rāms atkāpties. Izvēlēties uzlabojumus, kas veidot no kosmosa jums ir, un palīdzēs jums saglabāt jūsu vannas pilnīgi organizēts.

labāk apgaismojums

Celtnieks klases apgaismojums reti iedvesmojoša. Tas parasti ir standarta pār-the-spoguli lukturi, kas ir lēti pirkt un uzstādīt. Jūs varat uzlabot savu apgaismojumu paketi par savu, izmantojot iepirkuma labākus ķermeņi, un pat plāno CAN gaismas. Kaut arī dabīgais apgaismojums vienmēr ir labākais, logi ne vienmēr ir iespējama vannas istaba. Make up par gaismas trūkumu ar modernizētas ķermeņi, kas ir aprīkoti ar spilgtu LED gaismas, kas būs pēdējā.

Atsevišķa vanna un duša

Viens no vienkāršākajiem vannas jauninājumus, ar kuru, lai iegūtu peļņu no jūsu buks ir atsevišķa vanna un duša. Atsevišķas telpas palielināt jūsu mājas vērtību un piedāvā lielāku funkcionalitāti – jo galvenajā vannā. Standarta vanna un duša Combo varētu darīt to triks, bet tas nav wow faktors. Atsevišķa vanna un duša nav tieši nedēļas nogalē renovācija, tādēļ, ja tas ir kaut kas jūs vēlaties, uzlabot būvniecības procesa vietā laikā. Jūs pateikties sevi vēlāk.

Virtuves var pārdot māju, bet jebkurš homeowner var pateikt, ka ērti, funkcionāla vannas istaba ir tikpat svarīga. Funkciju un stils ir jānāk kopā, lai radītu telpu, kas uztur savu ģimeni organizēta, lai meklētu jauninājumus, kas ir saderīgi ar to, kā tu dzīvo. Vairumā gadījumu, tērēt nedaudz vairāk par domu-out vannasistabas jauninājumiem var palielināt jūsu mājas tālākpārdošanas vērtību – un jūsu ģimenes apmierinātību.

You may also like