Skip to main content

15-Point kontrolsaraksts Pirms starta jūsu vannasistabas renovācijas

Vannas renovācija ir aizraujošs uzdevums. Bet pirms lekt izvēloties jaunāko flīžu vai vanna dizains, ir dažas mazāk aizraujošas lietas, kas jāņem vērā, lai jūsu projekts izrādās tieši tā, kā jūs sapnis to. Jo renovējot vannas var būt milzīgs, laikietilpīgs un dārgs, mēs esam gatavi vienkāršu 15 punktu kontrolsarakstu, lai pārliecinātos, ka jūsu projekts paliek uz ceļa un renovācija darbojas nevainojami.

1. Budžeta

Ja jums nav jau zināt, ka jums vajadzētu strādāt līdz priekšstatu par to, cik daudz jūs vēlaties tērēt par savu vannasistabas renovācijas. budžetu iestatīšana palīdzēs jums, kā jūs pieņemt lēmumus par to, ko iekļaut pārveidot. Kad esat izpētījuši, ko jūs varat tērēt un substracted atvēlēto darbu apjomu, jums skaidrāku izpratni par to, ko jūs varat pavadīt uz flīžu, armatūru un ekstras.

2. laiks

Daudzi cilvēki pieņem, ka, ja tie ir remodeling maza vannas istaba tas būs tikai dažas dienas, vai vienalga tas prasīs daudz mazāk laika, nekā lielāku vienu. Tas ne vienmēr ir. Atkarībā no tā, cik daudz priekšmetus jūs maināt vannas istabā jūsu darbuzņēmējs būs jāiet cauri visiem ir tādas pašas kā lielāku istabu. Tomēr plānošana attiecas ne tikai definēt ilgumu renovācijas darbiem, bet arī daži starpposma pasākumi, piemēram, pasūtot un iegādājoties flīzes, armatūra, uzbūvētām iedomību vai skapjus, lai pārliecinātos, ka tās var piegādāt, kad jūsu darbuzņēmējs tās ir nepieciešamas. Plānošanas laiks ir būtiska arī tiem, tikai ar vienu vannas istabu savā mājā, jo tie būs veikt pasākumus, kur dušā un izmantotu tualeti savukārt vannas istabā ir pieņemts intervālu.

 3. Works secība

Kad runa ir par vannasistabas renovācijas, aizpildot darbu noteiktā secībā, jūs varat saglabāt sevi no daudz sakopt laika un kļūdām. Vai jums ir nojaukt sheetrock vai vienkārši pārkrāsošanu, jūs vienmēr vēlaties sākt augšpusē telpā. Pārveidot jūsu griesti, pirmkārt, sienas otrā un grīdas trešais, lai jūs varētu novērst bojājumus saviem jaunajiem komponentiem.

4. Slēptās problēmas

Ja jūs darāt lielu jaunināšanu uz savu istabu apsvērt darot “pilnu gut”. Kad izdarīt profesionālis ar pieredzi jūs galu galā ar nulles problēmas vannas, kas darbosies nevainojami un pievienot milzīgu vērtību jūsu mājās daudzus gadus uz priekšu. Atkarībā no vecuma jūsu mājās un cik labi tā tika uzbūvēta lielākā slēpto problēmu var rasties, ir ūdens bojājumus, tāpēc meklēt strukturālo trūkumu grīdas kadrējumu nav pareizi izplūduši santehnika, vecā sarūsējusi santehnika, nav ūdensizturīgs flīzes duša / vanna apkārtni, utt

5. Dizains stilu un funkcionalitāti

Kad pirmo reizi sākot no sākuma, ko domā par izskatu jūs vēlaties, lai jūsu vannas istabā. Ir daudzi faktori, kas jāņem vērā, piemēram, krāsojuma, flīžu izvēli, kņada, dušas, vannas, krāni, utt To var iegūt milzīgs ļoti ātri, lai sāktu ar dažiem pētījumiem. Jūs varat sākt, lai gabals kopā elementus, kas jums patīk par to, kas kļūs par galīgo dizains vannas vai arī jūs varat izvēlēties dizaina objektu, kuru vēlaties iezīme vannas istabā, un pēc tam strādāt pārējo vannas istabas dizainu ap to.

Dizaina jāstrādā roku rokā ar funkcionalitāti, lai apsvērt, kas izmanto vannas istabu un kā, apsvērt iespējamo tālākpārdošanu māju, kā arī veltiet laiku, lai domā, kā vannas istabas dizains iederēsies ar pārējo māju.

6. Mērījumi

Ir 3 galvenie ierobežojumi, kas patiešām padara izmēra jautājumu vannasistabas renovācijas: kopējais izmērs vannas istabas (parasti mazāko istabu mājā), atrašanās esošo santehnikas cauruļu un elektrības vadu un tipveida izmēriem santehniku. Tāpēc pārliecinieties, ka jums ir pareizi mērījumus un specifikācijām, kad jūs iet uz veikalu. Vairāk nomākta, nekā mēģinot iepirkties bez mērījumiem, ir galu galā iepirkuma sīkumi, kas nav piemērots.

7. Izpildītājs

Iznomājot līgumu par atvest DIY darbu? Nu, jā, tas ir gudrs lieta darīt, ņemot vērā sarežģītību darba un iesaistītas sarežģītas operācijas (elektrisko, flīzēšana, santehnikas, uc). Tāpēc nav aizmirst priekšrocības darbā darbuzņēmējs un saglabāt sev slodzi postu un laiku.

8. Santehnika un funkcijas

Nav renovācija ir pabeigta bez remodeling vai remonta armatūru un pazīmes, kas varētu ļoti labi veikt atsevišķu kontrolsaraksts sevi: duša, vanna, tualete, bidē, izlietne, krāni un dušas galvas. Jums vajadzētu arī atjaunināt vai labot savus spoguļus un dušas durvis. Varat arī mainīt izskatu jūsu vannas istabā ir ļoti viegli, nomainot no durvju rokturi, atvilktņu atvelk un aparatūru jūsu dušas durvīm. Ja jums ir budžets jauns komplekts dušas durvis var pilnībā mainīt izskatu jūsu istabā.

9. skapji, uzglabāšanas un plaukti

Plānošana skapji, plaukti un uzglabāšanas risinājumi ir delikāta problēma, vairumā gadījumu. Ar mazu, neregulāras formas telpās, piemēram, vannas istabā, tas ir pat vairāk. Viņiem ir jābūt funkcionāli un uzņemtu visus jūsu stuff saglabājot viss viegli sasniedzams, tie ir iederas pieejamo telpu un padarīt lielākā daļa no tā, un uz augšu no tā visa, viņiem ir nepieciešams izskatīties stilīgi.

10. Sienas un grīdas

Praktiski jebkurš materiāls, var izmantot, lai virsmas sienām un grīdām vannas istabā, ja vien tas ir ūdensizturīgs, nu dabiski vai ar necaurlaidīgas apdari. Atkarībā no jūsu budžeta un stilu, keramikas, marmora un granīta flīzes padarīt skaists un ļoti izturīgs grīdas un sienu virsmu uz vannām. Par grīdas papildu iespējas var ietvert cementu (krāsotas vai krāso), lokšņu vinila vai vinila flīzes, kas ir lēti un izskatās labāk nekā agrāk. Neatkarīgi no jūsu izvēles, vienmēr prātā vēl galvenie kritēriji, lai izvēlētos jūsu vannas istabas grīdas: izturību un slip pretestību.

11. Apgaismojums

Vannas istaba var padarīt nepraktiska vai godīgs bīstami bez atbilstošas ​​apgaismojuma tik plāns dizaina apgaismojums, kas ir funkcionāla, kā arī rada atmosfēru. Plāns palielinot dabiskās gaismas, pirmkārt, tā kā mākslīgais apgaismojums ir ieteicams, jums ir jābūt vismaz 4 vatu kvēlspuldzes apgaismojuma vienu kvadrātmetru kājām.

12. aksesuāri

Lai gan šķietami nenozīmīga kopainu vispārējo projekta neviena pārveidot ir pilnīga bez jauniem piederumiem. Un pārsteidzoši pietiekami, maza sīkumi, piemēram, jauniem dvieļiem, mazgāt drēbes, ziepju trauki, spoguļi, dvieļu pakaramie, vannas paklāji do pievienot līdz gala rēķinu. Ja Jums ir par budžetu, jauni roku dvieļi, būs labāk nekā nekas.

13. Ventilācijas

Ventilācija ir būtiska tādā mitrā telpā, piemēram, vannas istabā. Tas ir arī grūts uzdevums, kam nepieciešama laba plānošana: izvēloties pareizo ventilatoru, pareizo pozīciju tās uzstādīšanai un nodarbojas ar elektrisko vadu. Nepietiekama ventilācija var atstāt savu vannas istabu mitru, sapelējis un var pat kaitēt jūsu veselībai. Labi vēdināmās vannasistaba, tomēr ir ne tikai veselīgi vannasistaba. Nepārtraukta gaisa plūsma var arī novērst gan sabrukšanas jebkuru koka apdari vai ķermeņi un piesātinājuma ēku izolācijai.

14. Going green

Pat ja jūs personīgi nerūp dodas zaļš vienu vai otru pusi, tirgus ir trending uz šo, lai tas ir kaut apsvērt. Un tur ir daudz budžeta draudzīgas iespējas, pievienojot zaļo pieskārienu jūsu vannas istabā: zems plūsmas tualeti, kas izmanto mazāk ūdens un ietaupa jums naudu ūdens rēķinus; zemu GOS vai ne-GOS krāsas; vanities izgatavoti no ilgtspējīgi iegūtas koksnes; recycled stikla flīžu virsmas countertops, uc

15. Gala tīrs

Gala tīrs jāiekļauj rūpīgu tīrīšanu visu cabinetry, iekšā un ārā, ventilācijas kanālu, sienas, grīdas, logi un gaismas ķermeņi. Lai gan bieži vien aizmirst plānošanas posmā, ja nozīmīga atjaunošana jūs varat apsvērt līgumslēdzējām tīrīšanas pakalpojumu, kas nozīmē papildu izmaksas, kas ietekmē jūsu budžetu. Ja jums liekas, pat darot to pats, jums var būt nepieciešams, lai pievienotu vai divas dienas, lai savu sākotnējo laiku.

You may also like