Skip to main content

Padomi izveide āra duša savu sapņu

Āra dušas var būt gan jautri un praktisks. Ja jūs nevēlaties, bērniem, mājdzīvniekiem un citus pieaugušos uzskaites netīrumus, izmantojot savu māju, āra duša, ir lielisks veids, kā saglabāt lielu ārā, ja tā pieder: ārā. Zemāk ir daži no lielākajiem tendencēm āra dušas, kā arī padomus no ekspertiem par to, kā iekļaut tos savā ārtelpas.

Padomi izveide āra duša savu sapņu

Padomi instalēšanas āra dušu

“Āra dušas jauka iezīme baseinu īpašniekiem vai pludmales mājām,” saka Jarret Acevedo, kapteinis santehniķis un īpašnieks Jarret Acevedo santehnikas un apkures. Tomēr, atkarībā no tā, cik zemu jūsu temperatūras kritums ziemā, jums būs nepieciešams veikt piesardzības pasākumus, ar savu dušu. “Aprūpe noteikti nepieciešama, lai svērteni to pareizi, lai pasargātu no sasalšanas, ja tā ir joma, ar ledains temperatūru,” Acevedo brīdina.

Novietojot dušu stratēģiski nogalina divus zaķus ar vienu šāvienu. “Atkarībā no jūsu izkārtojumu, varat perforators caur dušas sienu un veidot dušu, kas paver citu lietus dušu ārpuses,” saka Džonatans Self, nekustamā īpašuma mākleris, lai centra Coast Realty.

Tīrīšana un apkope āra dušas

Pat ja jums nav baseins, āra duša joprojām var veikt piemājas teritorija justies kā privātais patvērums. Būvējot savu āra dušu, paturiet prātā izmantojamos materiālus. “Izmantojot materiālus, piemēram, vienmērīgu upes akmens palīdz noslēpt netīrumus un smiltis, un saglabā platība meklē tīru, lai jūs nav pastāvīgi tīrīšana pēc katras dušas,” Self saka.

Kamēr āra dušas nav briesmīgi grūti veidot, Self brīdina, ka tas ir viegli, lai saņemtu tos nepareizi. “Pārliecinieties, ka ūdens no dušas tiek aizvadīts prom no savas mājas,” viņš iesaka. “Jūs arī vēlaties, lai pārliecinātos, ka ūdens netiek apkopoti, kad esat pabeidzis, jo jūs nevēlaties, dušas kļūt moskītu lamatas.”

Videi apzinās āra duša būvniecība

Ka ūdens notece ir arī potenciāli negatīvas sekas uz vidi, tāpēc paturiet prātā produktus jūs izmantojat. Melissa Rappaport Schifman, redaktors un ilgtspējība doma vadītājs pie Rise , iesaka ziepes un šampūni, kas ir izgatavoti no visu dabas, bioloģiski noārdāmo sastāvdaļas, jo īpaši, ja jūsu dušas ūdens iesūcas zemē. Ir vērts pārbaudīt, ka jūsu plāni pievienoties jūsu vietējā pašvaldības kodiem.

Ir arī svarīgi, lai izvēlētos efektīvu duša. “Zemas plūsmas dušas palīdzēs samazināt izmantotā ūdens nezaudējot komfortu,” Schifman saka. Standarta dušas izmanto 2,5 litrus ūdens minūtē, bet viens ar EPA WaterSense Label izmanto divas galonu minūtē – vai mazāk.

Papildus ūdens taupīšanas dušas, Schifman iesaka izmantot saules karstā ūdens sildītājs, lai ietaupītu naudu. “Tas var būt tikpat vienkārša kā apturēta maisā, kas absorbē saules siltumu (ko labu kempingiem) uz vienkāršu āra tvertne, krāsots melnā krāsā, sarežģītākas sistēmas ar saules cauruļu kolektoriem.”

Pārbaudiet dažas no karstākie tendences āra dušām:

You may also like