Skip to main content

15-Point Meelespea enne kui alustada oma vannituba renoveerimine

Vannituba renoveerimise on põnev ülesanne. Aga enne kui hüpatakse valides hiljemalt plaatide või vann disain, seal on mõned vähem põnevaid asju kaaluda nii oma projekti välja just nii nagu sa unistada. Kuna renoveeritakse vannituba saab valdav, aeganõudev ja kulukas, me koostanud lihtsa 15-punktilise kontrollnimekirja veenduda, et teie projekt püsib graafikus ja renoveerimine jookseb sujuvalt.

1. Eelarve

Kui sa ei tea juba siis peaks töötama kuni idee, kui palju soovite kulutada oma vannituba renoveerimist. Setting eelarve aitab juhendab teid nagu te teha otsuseid selle kohta, mida lisada remodel. Kui olete arvasin, mida saate kulutada ja lahutati eraldatud summa tööjõu, siis on teil selgem, mida saate kulutada plaatide, inventar ja lisad.

2. aeg

Paljud inimesed eeldavad, et kui nad on remodeling väike vannituba see võtab ainult paar päeva, või ikkagi see võtab palju vähem aega kui suurem üks. See ei pruugi nii. Sõltuvalt sellest, kuidas paljud asjad, mida te muutuvad vannitoas oma töövõtja peavad läbima kõik sama samme suurema vannituba. Kuid planeerimise viitab mitte ainult määratletakse kestus renoveerimistööd, vaid ka teatud vaheetapid, nagu tellimise ja ostmisega plaadid, kinnitusvahendid, custom ehitatud edevus või kapid veendumaks, et nad saab tellida, kui teie töövõtja vajab neid. Aja planeerimine on oluline ka neile, kellel ainult üks vannituba oma maja, kui nad peavad tegema ettevalmistusi, kus käia duši ja kasutada WC samas vannitoas on lahti võtta.

 3. tööd järjestus

Kui tegemist on vannituba renoveerimise täites töö kindlas järjekorras saate säästa ennast palju puhast aega ja vigu. Kas te lammutamise sheetrock või lihtsalt värvimine, tahad alati alustada ülaosas tuba. Uuendata lagi esimene, seinad teise ja põrandad kolmanda, nii et saate vältida kahju oma uusi komponente.

4. Varjatud probleemid

Kui te teete suur uuendus oma vannituba leiavad tee “täielik gut”. Kui teha professionaalne teadmised sa lõpuks koos null probleeme vannituba, mis toimivad veatult ja lisage tohutu väärtus koju palju aastaid. Sõltuvalt vanusest oma kodu ja kui hästi see ehitati suurim peidetud probleem võib ilmneda, on veekahjustuste et otsida struktuurilisi puudujääke korrusel raamimine, ei korralikult õhutatud torustiku, vana roostes torustiku, mitte-veekindel plaatide dušš / vann ümbritseb jne

5. Design stiili ja funktsionaalsuse

Kui esimene alustamist algust mõeldes vaadata tahad oma vannituba. Seal on palju tegureid arvestada nagu värvi värvi, plaatide valikuid, valamut, dušid, vannid, segistid jne See võib saada valdav väga kiiresti nii alustada mõned uuringud. Võite hakata kokku panema elemente, mis sulle meeldib, milliseid saab lõpliku disaini vannituba või võite valida disaini objekt, mida soovite esile vannitoas ja siis koo ülejäänud vannituba disain ümber.

Design peaks töötama käsikäes funktsionaalsust nii et kaaluge kes kasutab vannituba ja kuidas kaaluda võimaliku edasimüügi maja ja ka hetk aega mõelda, kuidas vannituba disain mahub ülejäänud maja.

6. Mõõtmised

Seal on 3 olulist piirangut, mis tõesti suurus loeb vannitoas renoveerimine: kogusuurus vannituba (tavaliselt väikseim tuba majast), asukoha olemasolevatest veevarustus- torud ja elektri juhtmestik ja tüüpiline standard mõõtmed vannitoasisustus. Seega veenduge, et teil on õige mõõtmised ja kirjeldused, kui lähete poodi. Masendav kui üritad osta ilma mõõtmised on lõpuks ostavad asju, mis ei sobi.

7. Töövõtja

Töökohad lepingu jaoks mõeldav DIY tööd? Noh, jah, see on tark tegu, arvestades töö keerukusest ja raske toiminguid (elektriliselt, plaatimistööd, torustiku, jne). Seetõttu ei tohi unustada eeliseid rentides töövõtja ja säästa ennast koormus viletsus ja aega.

8. Vee- ja funktsioonid

Nr renoveerimine on lõpetatud ilma remodeling või remondiga seadmed ja funktsioonid, mis võib väga hästi teha eraldi kontrollnimekirja ise: dušš, vann, WC, bidee, kraanikauss, segistid ja dušš juhid. Sa peaksid ka uuendada või parandada oma peeglid ja dušš uksed. Saate muuta ka ilme vannituba väga kergesti, muutes läbi ukse käepidemed, sahtel tõmbab ja riistvara teie dušš uksed. Kui teil on eelarve uued dušš uksed saab täielikult muuta välimust oma toas.

9. kapid, ladustamise ja riiulid

Planeerimine kapid, riiulid ja säilitamiseks lahendusi on keeruline probleem enamikel juhtudel. Väikestes, ebakorrapärase kujuga tuba nagu vannituba, see on isegi rohkem. Nad peavad olema funktsionaalne ja mahutada kõik oma asjad, hoides kõike kergesti kättesaadav, nad peavad mahtuma ruumi ja kõige selle ja peal see kõik, mida nad vajavad, et vaadata stiilne.

10. Seinad ja põrandad

Peaaegu iga materjali saab kasutada pinna seinad ja põrandad vannitoas nii kaua kui see on veekindel, kas looduslikult või abil läbimatu lõpuni. Sõltuvalt teie eelarve ja stiili, keraamika, marmori ja graniidi plaadid teha ilus ja väga vastupidavad matid ja seinapinnad vannid. Põrandate lisavõimalused võivad sisaldada tsement (värvitud või peitsitud), lehed vinüül või vinüülplaadid, mis on odav ja vaata parem kui varem. Mis iganes on Sinu valik, alati midagi muud põhikriteeriumid valides oma vannituba põrandakate: vastupidavuse ja käisteta vastupanu.

11. Valgustus

Vannitoa saab sulatatud ebapraktiline või lausa ohtlik ilma piisava valgustuse nii kava disain valgustus, mis on funktsionaalne ja loob ka atmosfääri. Plan maksimeerimise loomulikku valgust esimene, arvestades kunstliku valguse on soovitav siis peaks olema vähemalt 4 vatti hõõglambivalguseks ruutmeetri suu.

12. Lisad

Kuigi näiliselt tähtsusetu suurem pilt kogu projekti ei remodel on täielik ilma uue tarvikud. Ja üllataval kombel väikesed asjad nagu uus rätikud, pesta riideid, seebialused, peeglid, käterätiku nagid, vann matid ei lisada kuni lõpliku arve. Kui te olete eelarve, uus käterätikud on parem kui mitte midagi.

13. ventilatsioon

Ventilatsioon on oluline märjas ruumis nagu vannituba. Samuti on keeruline ülesanne, mis vajab head planeerimist: õigete ventilaator, õiges asendis selle paigaldamise ja tegelevad elektrijuhtmeid. Halb ventilatsioon võib jätta oma vannituba niiske, hallitanud ja võib isegi kahjustada teie tervist. Hästi ventileeritud vannitoa siiski ei ole lihtsalt terve vannituba. Pidev õhuvool võib takistada ka nii lagunemine tahes puidust liistude ja rakiste ja küllastus isolatsioonivahtu.

14. Lähen roheline

Isegi kui sa isiklikult ei hooli läheb roheline üks või teisel viisil, et turg on trendid suunas seda nii, et see on midagi kaaluda. Ja seal on palju eelarve sõbralik võimalusi lisades roheline ühendust oma vannituba: madala voolu WC, mis kasutab vähem vett ja säästab raha vees arveid; madala VOC-i või no-VOC värvides; valamut valmistatud säästvalt töötatud puiduga; taaskasutatud klaasist plaatide pinnale countertops jne

15. Lõplik puhas

Lõplik puhas peaks sisaldama põhjalikku puhastamist kõik korpused, seest ja väljast, ductwork, seinad, põrand, aknad ja valgustid. Kuigi sageli unustada planeerimisfaasis puhul olulisest rekonstrueerimisest võiksite kaaluda nakatuda koristusteenus mis tähendab lisakulusid, mis mõjutavad teie eelarvet. Kui tunnete kuni tee seda ise, siis võib tekkida vajadus lisada päev või kaks oma esialgse ajakava.

You may also like