Skip to main content

4 Ühine vannituba Design vigu ja kuidas vältida

4 Ühine vannituba Design vigu

Enamik meist ei ole professionaalne sisekujundajate, mistõttu see on okei teha mõned disaini vigu aeg-ajalt (See on parim viis õppida, eks?). Kuid te ei pea elama oma missteps igavesti. Sageli vaid mõne väikese tweaks, need vead on lihtne kindlaks ja teie interjööri tunnevad end vapustav ja funktsionaalne kui kunagi varem.

Siin on neli levinumaid vannituba disain vigu näeme, samuti lihtsat sammu saate neid parandada. Kui sa mõistad, sa oled süüdi üks või kaks nimekirja, ärge muretsege saame teid aidata.

1. Ei kihilisus valgustus

Kas sa elama asumiseks lihtsalt rippvalgustussüsteemi oma vannituba? Kui jah, siis sa teed endale karuteene. Kihiline valgustus on võti luua tõeliselt funktsionaalne tuba ja vannituba ei ole erand. Kihiline valgustus muudab grooming rutiin, nagu raseerimine või meikimisega, palju lihtsam.

Neile kindel, milline see kihiline valgustus kokkulepe tunduda, siin on näide:

  • Ambient valgustus:  Teie olemasolevad rippvalgustussüsteemi. Kaaluge täiendavaid süvistatud valgustus Ilostua pimedas nurgas.
  • Aktsentvalgustus:  täiendav võistluskalendri ümber peegli või edevus aitab grooming rutiin. Kui sul on sageli leotada vann lõõgastuda, kaaluge kinnistumine seal ka; üks, mis võimaldab teil päevasõidutulede tuled luua mõned õhkkond.
  • Task valgustus:  Väiksemad, valgustatud ilu peeglid aitab ka koos grooming.

2. tegemine ladustamise tagantjärele

Nagu kihiline valgustus, see viga mõjutab nii vormi ja funktsiooni. Vannitoa ilma piisavalt salvestusruumi, et hoida kõike korraldada on liiga üldine. Tooted saada kuhjatakse kõikjal, muutes ruumi ilme räpane ja segavad disain.

On aeg saada tõsiselt ladustamiseks. Esimene samm on figuring täpselt, mida sa vajad. Mine läbi oma rutiin oma vannituba nii nagu ta on, ja teha oma parima, et selgitada, kus asjad hakkavad murda. Keskendu tahes punkti, kus sa leiad end üha pettunud oma praeguse paigutuse või kaevamine läbi organiseerimata sahtlid üksuse leidmiseks vajate.

Järgmine, sisseoste korral ladustamise lahendusi oma probleemsed valdkonnad silmas pidades. Siin on võti: ei ole lihtsalt valida odavaim, utilitaarne valik. Selle asemel, investeerida tükk, mis teeb topelt-duty, lisades mõned esteetiline väärtus, nagu vitstest korvid eespool näidatud.

3. Nukleotiidsobimatus inventar

Olgem ausad: see on üsna lihtne mitteühitatavate inventar. Teil võib olla uuesti teha oma vannituba tükk-by-piece, vaid realiseerida aja jooksul, et midagi ei ole päris lisada kuni oma disain. Õnneks siiski, see on ka üsna lihtne lahendus; üks, mis saab kindlasti tegeleda nädalavahetusel.

Kui tegemist inventar, see on oluline meeles pidada, et kuigi materjali valida oma inventar on võti, viimistlus võib olla isegi rohkem. Kaks inventar, mis on valmistatud sama materjali, veel võõrustada erineva viimistlusega, ei sobi. Mõtle vaata sa pärast enne ostmist:

  • Poleeritud:  poleeritud viimistlusega on moodsaim otsivad, featuring sile tekstuur ja kõrgläikega.
  • Harjatud või satiin:  Need viimistlusega on kõige levinum, pakkudes rohkem matt välimus.
  • Õlitatud:  Mõned arvavad tumedam, õlitatud viimistlusega olla veidi vanamoodne, kuid nad töötavad hästi teatud esteetiline stiile nagu Toscana või prantsuse Riik disain.

4. unustades sisekujundus

Kui tegemist tihe ruumi, see võib olla ahvatlev loobuda vannituba sisustus kartusest luua segadusega (vt vannituba disain viga # 2). Kuid me ei soovita pärast seda tung. Decor teemad on sageli detaile, mis aitab teha oma disaini tunda tahtlik, täielikku ja isiklik, mitte rangelt utilitaarne ruumi või tagantjärele.

Reaalsus on see, et sa ei pea liiga palju sisekujundus peatähelepanu sidus ilme. Alustage tagades kõigile oma tekstiili-nagu rätikud ja põrandamatid mängu. Pane tükk või kaks seina art ekraanil. Siis, kui teil on mingeid toas kaaluda lisades mõned rohelus või küünlad oma edevus või teise tasasele pinnale.

Vannituba disain vigu juhtub parimad meist, kuid see ei tähenda, et sa ei saa oma vigadest õppida ja teha mõningaid muudatusi paremuse poole.

 

You may also like