Skip to main content

Soe Metal võistluskalendri Ideed Elavdada oma vannituba

Me kõik teame, et disaini suundumusi tulevad ja lähevad, kuid järgmine suur asi on soe metallist inventar vannituba. Gone on päevad, külma kroom ja roostevaba teras. Nendel päevadel, see on umbes luua kutsuv ruumid koos meeldib vask, pronks, messing ja kuld.

Kui olete mures, kuidas kõige paremini lisada need materjalid oma disaini laskmata disain liiga retro, ei vihastama. Meil näpunäiteid, kuidas kasutada sooja metall luua stiilne esteetiline, et sa armastad pikka aega.

1. Go For Gold

Mõte kasutada kulda vannituba võib tunduda aegunud. Aga see pilk on hiljuti tekkinud taastekke ja andke meile kinnitada, et see kindlasti toob luksusliku touch, et võiks eeldada.

Võti kasutades kuld kaasaegses kontekstis on keskenduda tipptasemel kujundeid. Otsi esemed nagu juga segistid ja minimalistliku dušš kontrolli selle lõpuni. Samuti pidage meeles, et kui tegemist on kuld, vähem on rohkem. Kasutage seda aktsent oma disaini mitte põhikomponent.

2. Vali Vask

Seal on midagi nii, et valgus peegeldab off vask, mis muudab eriti pilkupüüdev. Sel põhjusel, siis peagi go-to valik kõigile, kes soovivad luua vannituba, mis on tõeliselt showstopper. Kaaluge seda keskpunktiks ruumi nagu suur vanniga või kaaluma kokkusobitamist seda teise metalli.

Üks vask teised positiivsed omadused on see, et see on üsna lihtne hoolitseda. Enamiku ajast, soe vesi on kõik, mis on vajalik, et taastada kulunud võistluskalendri või valgustus element oma endise sära. Nendel juhtudel, mis nõuavad põhjalikumat puhastus, jätke karmide kemikaalidega kasuks pehmem puhasti nagu nõudepesuvahend.

3. Elavdada messingist

Brass on olnud juba vanuses ja see on loomulik vastupidavuse koos, et poleeritud sära annab igasse vannituppa väärikas ilme, eriti kui nihe tumedama toonid, mis muudavad viimistlus pop. See viimistlus peaks olema top valik nii moodsaim ja traditsioonilise ruumid.

Kuid üks tegur kaaluda enne Plunge messingist on, et see ei nõua mõned regulaarset hooldust, et hoida seda vaadates suur. See on alati parima, et järgida tootja konkreetse korrashoiu juhiseid, nii rutiinne pühkida mõõnad tuleks teha heakskiidetud puhasti.

4. Tooge mõnes Bronze

Bronze on huvitav valik oma vannituba lõpetab sest erinevalt paljudest teistest metall võib tegelikult parem koos vanusega. See on tingitud asjaolust, et tooted on märgistatud kui “õli hõõrutud pronks” või “käsitsi hõõrutud pronks” ei antud välisviimistlus, et kaitsta neid elemente pärast tootmise. Aja jooksul, kasutamise ja kokkupuude elementidega loob ainulaadse värvumismustriga mis süvendab esteetiline.

Sel põhjusel soovitame pronksist neile, kes naudivad vintage iseloomu ja võlu. Kuna pronks oli ka väga populaarne ajal revolutsiooniline ajastu, see kipub sobivad eriti hästi jooksul koloonia kodudes vms traditsioonilise konstruktsiooniga.

You may also like