Skip to main content

Ehitada paremat Vannituba: 6 Vannituba uuendamine väärt raha

Köögid on tavaliselt vaadelda südames kodus, kuid vannituba on lihaste . Halvasti planeeritud vannituba võiksid mõjutada seda, kuidas sa suhtud oma kodus aastaid. Veelgi enam, see on üks kõige kallim tuba renoveerida. Kui ehitad oma kodus, siis on oluline, et saada vannituba õige esimest korda. Teie ehitaja peaks olema nimekiri standard võimalusi ja täiendusi, kuid kuidas sa tead, mis vannituba uuendamine lisab oma kodu väärtust?

Korda pärast meid: vannitoas peaks olema kõige funktsionaalseid tube kodus. Õige vannituba uuendamine tähendab, et sa armastad oma vannituba aastaid – ükskõik mida. Investeerida need vannituba uuendamine saada kõige rohkem väärtust oma raha eest.

Ehitada paremat Vannituba: 6 Vannituba uuendamine väärt raha

Master vannituba

Kui valitud põhiplaan pakub kapten vannituba valikus, võtke see. Master vannituba on üks kõige soovitavam funktsioone edasimüügi väärtus. Kui teie praegune kodu kujundus ei sisalda kapten vann, see võib olla väärt oma raha on oma arhitekt disain teie jaoks. Nagu üks enim kasutatud toas kogu kodu, kapten vannituba on must. See annab täiskasvanutele koht lõõgastumiseks, eraldavad end lapsed ja jääda terve mõistusega. See on üks kallimaid vannituba uuendamine, kuid midagi kulutada master vannituba maksab teile tagasi kümnekordseks funktsionaalsuse ja investeeringuid.

kelder torustiku

Lisades keldris torustiku ehitamise ajal protsess on odav ja lihtne, et pöörata oma ehitaja on see tehtud, enne kui liikuma. Muidugi, see ei ole kõige põnevam uuendada. Ikka, valides torustiku oma kelder – isegi kui see ei ole lõppenud – mõttekas. Tõenäoliselt saate lõpetada oma keldris millalgi tulevikus, ja millel on torustiku paigaldada ajal hoone protsessi säästab raha. Kui olete valmis, et lõpetada see välja, siis ei pea lõhkuda betooni või kiskuda seinad paigaldada torustiku. Selle asemel, saate konks otse olemasolevate veevarustus- ja otse soovitud raamimine ja Levy.

Tile ja põrandakate

Küsi keegi, kes on elanud koos halb roosa plaat 10 aastat: Tile on raske asendada. See nõuab suurt lammutamist, ja enamikul juhtudel, siis panen selle maha või õppima elama koos plaatide sa vihkad. Ärge settida standard plaatide kui see ei ole midagi, mida sa armastad, sest püüab asendada mööda teed on kulukas ja aeganõudev. Täiendatud pinnad parandada välimust oma vannituba nii et see on midagi erilist. Järgige samu põhimõtteliselt põrandakate, valides pikaajaline materjale, mis te leida atraktiivne. Teil on alati võimalik muuta värvi värvi ja inventar, kuid plaatide ja põrandakate on seal mõnda aega.

extra ladustamise

Kui üks teie võimalusi vannituba uuendamine on suurenenud ladustamise, teie vastus peaks olema jaatav. Vannituba säilitamine on üks funktsioone, mida ei tohi mõelda esialgu vaid saab teha tohutu paranemist oma elustiili. Extra kapid, sisseehitatud riiulid ja korraldajad teevad vahet täis koobas ja rahulik taganema. Valida uuendamine, et ehitada välja ruumi teil on ja aitab teil hoida oma vannituba täielikult organiseeritud.

parem valgustus

Ehitaja-klass valgustus on harva inspireeriv. See on tavaliselt standard üle-peegel tuled, mis on odav osta ja paigaldada. Võite uuendada oma valgustus pakett oma hankides parem inventar ja isegi planeerimine saab tuled. Kuigi loomulik valgustus on alati parim, aknad ei ole alati teostatav vannituba. Korvata puudumine kerge täiendatud inventar, mis on varustatud ereda LED tuled, mis peaks kauem.

Eraldi vann ja dušš

Üks lihtsamaid vannituba uuendamine, kellega saada tulu oma Buck on eraldi vann ja dušš. Eraldi ruumid suurendada oma kodu väärtust ja pakkuda rohkem funktsioone – eriti kapten vann. Standardne vann ja dušš combo nipp, kuid see ei ole wow faktor. Eraldi vann ja dušš ei ole just nädalavahetusel renoveerimine, nii et kui see on midagi, mida sa tahad, täiendate hoone protsessi asemel. Sul tänada ennast hiljem.

Köögid võib müüa kodudes, kuid iga majaomanik võib öelda, et mugav, funktsionaalne vannituba on sama oluline. Funktsioon ja stiil peaks kokku luua ruumid, mis hoiavad oma pere organiseeritud, et otsida uuendamine, mis on kooskõlas sellega, kuidas sa elad. Enamasti kulutavad veidi rohkem läbimõeldud vannituba uuendamine võib suurendada oma kodu edasimüügi väärtus – ja oma pere rahulolu.

You may also like