Skip to main content

Näpunäiteid loomine välidušši unelmate

Välidušši võib olla nii lõbus ja praktiline. Kui te ei taha lapsi, lemmikloomi ja teisi täiskasvanuid jälgimise mustuse läbi oma maja, välidušši on suurepärane võimalus hoida vabas õhus, kus see kuulub: õues. Allpool on mõned suurim suundumusi välidušid koos nõuandeid ekspertidelt, kuidas lisada neid oma väljas ruumi.

Näpunäiteid loomine välidušši unelmate

Näpunäiteid paigaldamist välidušši

“Välidušid on kena omadus bassein omanikud või rannajoonel kodudes,” ütleb Jarret Acevedo, kapten torumees ja omanik Jarret Acevedo Vee- ja küte. Kuid sõltuvalt sellest, kuidas väike oma temperatuur langeb talvel, peate võtma ettevaatusabinõud oma dušš. “Care on kindlasti vaja ploomi korralikult kaitsta külmumise kui see ala Külm temperatuur,” Acevedo hoiatab.

Pannes oma dušš strateegiliselt tapab kaks kärbest ühe hoobiga. “Sõltuvalt teie paigutuse, saate Punch läbi dušš seina ja ehitada dušš, mis avab teise vihmadušš väljaspool,” ütleb Jonathan Self, kinnisvara maakler Center Coast Realty.

Puhastus- ja hooldus välidušid

Isegi kui sa ei ole bassein, välidušši saab veel teha tagahoovis ala tunne privaatne taganema. Ehitamisel oma väljas dušš, pidage meeles, kasutatavad materjalid. “Kasutades materjale nagu sile jõe kivi aitab varjata mustuse ja liiva ja hoiab alal otsin puhas nii et te ei ole pidevalt puhastamist pärast iga dušš,” Self ütleb.

Kuigi välidušid ei ole väga raske ehitada, Self hoiatab, et see on lihtne saada neid valesti. “Veenduge, et vesi oma dušš on nõrgunud oma maja,” soovitab ta. “Samuti saate soovite veenduda vett ei kogudes Kui olete valmis, kui sa ei taha dušši saada sääsk lõksu.”

Keskkonnateadlik välidušši ehitus

See äravoolu ka võimalikke negatiivseid tagajärgi keskkonnale, nii meeles tooteid, mida kasutada. Melissa Rappaport Schifman, toimetaja ja jätkusuutlikkuse mõtte liider Rise , soovitab seebid ja šampoonid, mis on valmistatud loomulik, biolagunevad koostisosi, eriti kui teie dušivett imendub maasse. Tasub kontrollida, et teie plaanid kinni kohaliku omavalitsuse poolt koodid.

Samuti on oluline valida tõhus dušš. “Madala voolu dušš aitab vähendada kasutatava vee ohverdamata mugavust,” Schifman ütleb. Standardne Dušisõel kasutab 2,5 liitrit vett minutis, arvestades üks EPA WaterSense Label kasutab kahte gallonit minutis – või vähem.

Lisaks Veesäästliku dušš, Schifman soovitab kasutada päikese sooja vee soojendamise, et säästa raha. “See võib olla sama lihtne kui peatatud kott, mis neelab päikese soojust (hea telkimine), lihtsa väljas tank, värvitud musta, keerukamate süsteemide päikese toru kollektsiooni.”

Tutvu kuumimad trendid välidušid:

You may also like