Skip to main content

7 Tips lõõgastav Feng Shui Vannituba Retreat

Armastage oma uue feng shui vannituba vibe? Carry sama spa-stiilis oma magamistoas. Feng shui praktikas värvid ja elemendid on erinevad magamistuba, kuid saate siiski saavutada rahustav atmosfäär. Lihtsaim viis lisada mugavuse teie magamistuba on läbi luksuslikest linad ja pehme aroomid. Just lisades pehme visata ja lõhnastatud küünlad saab täiesti muuta oma magamistoas ja luua, et feng shui taganema tunne.

Me armastame spa taganema kogemus, eriti kui saame uuesti kodus. Loomine lõõgastav vibe oma vannituba on palju enamat kui lihtsalt küünlad ja koheva rüü. Võite ka omaks rahustav energia feng shui oma lemmik kaunistus stiili ja värvi palett. Kasutades neid lihtsaid koolijuhid on lihtne ja ilus viis luua rahustav feng shui vannituba taganema.

1. Vali õige feng shui vannituba värvilahendused

See võib üllatus teile teada, et parim feng shui värvid oma vannituba ei ole lihtsalt sinised ja rohelised. Kuigi need cool värvid võivad olla koht oma värvipalett, feng shui nad esindavad vesi, mis on juba rikkalik oma vannituba.   Klaasist, metalli ja vee, oma vannituba esindavad vesi, liiga. Lihtsaim viis kaunistada oma vannituba feng shui koolijuhid on läbi tasakaalu, eriti läbi värvi. Teie eesmärk õigete vannituba värvid on tasakaalus tugev vee elemendid sooja toonid ja puit aktsendid. Sinine ja roheline võib olla osa teie ilus värvipalett, kuid tahad segada see üles looduslike tarvikud ja värvid.

2. declutter ja lihtsustada lõõgastav vannitoa taandumist

On raske olla lõdvestunud, kui me silmitsi segadusega. Väikese ruumi, nagu vannituba, segadusega on isegi suurem probleem. Feng shui on kõike energia või Chi. Energia liikumist võib saada lõksus taskud segadusega, muutes oma vannituba koht põgeneda, mitte.

Alustage tegeledes vannituba counter segadusega. Meie kiirustada, et saada valmis igal hommikul, me enam näha segadusega jätame maha iga päev. Kasutades sahtli korraldajad ja päris ladustamise peal loendur, saate peita segadusega, mis loob stressi, kui alustate oma päeva. Hinnake oma ladustamise vajadusi ja teha puhastades counter prioriteet. Ka ümber hindama oma vannituba prügikasti.   I f see tundub ülevoolu kiiremini kui saate tühjendada, siis võib vaja uuendada. See on suur allikas segadusega stress vannitoas.

3. Uuenda oma valgustus feng shui vannituba

Vannitoa valgustid on peaaegu sama oluline feng shui oma värvipalett. Kuidas teie värvid (ja sina) ilmuvad teie vannituba saab muuta või rikub oma hommikul. Mõtle midagi enamat kui lihtsalt tüüpiline õhuliini valgust või edevus valgust. Otsima võimalusi “kiht” oma valgustus lõõgastavat atmosfääri. Keskendudes feng shui energia, õige valgustus on oluline, et oma vannituba taganema, sest liiga ere valgustus võib olla liiga energiline lõõgastav ruumi.

Kui sa ei saada vaadata tahad oma hommikul meik rutiinne, hiljemalt LED valgustatud peeglid võib valgustada teid ja teie edevus ilusti. Kiireim viis muuta oma vannituba valgustus on läbi oma lambid. Veenduge, et teie lambid on õigus oma vannituba katsetades soe, päevavalguse ja pehme lambi, kuni saad täiuslik välimus.

4. Vali õige vannituba linad

Pehmemat linad on must oma feng shui vannituba taganema. Fluffy rätikud ja hommikumantlid kutsuda teid jõlkuma ja lasta minna stressi lõpus päeval. Valge või neutraalne hall ja beež on täiuslik värvid vannituba linad, sest see julgustab sind olla loominguline oma värvilahendus.

5. Lisa täiuslik feng shui vannituba aktsendid

Mis iganes vannituba värvilahendus valid, saad parandada oma rahustav feng shui energia õige tarvikud. Muidugi tahad hoida oma tarvikud lihtne hoida oma segadusega miinimumini. Kui teie vannituba värvipalett on täis “akvarelli,” oma dekoratiivsed aktsendid on kõige tasakaalustatud kui nad soe ja loomulik. Teak kastid või väike pink saab tasakaalu liiga palju lahedaid värve oma vannituba. Tumeda vannituba värvipalett, tarvikud tehtud ajupuit või lubjatud puit on ideaalne touch lõbusamaks.

6. Ärge unustage lisada rahustav aroomid oma vannituba

Nagu täiuslik spa kogemus, aroomid valite oma vannituba on oluline osa teie feng shui transformatsiooni. Elemendid taganema vannituba peab haarama kõiki oma meeli, ja valides looduslikud aroomid on autentne kuidas tuua neid kõiki koos.

7. Tooge oma feng shui disaini magamistoas

Armastage oma uue feng shui vannituba vibe? Carry sama spa-stiilis oma magamistoas. Feng shui praktikas värvid ja elemendid on erinevad magamistuba, kuid saate siiski saavutada rahustav atmosfäär. Lihtsaim viis lisada mugavuse teie magamistuba on läbi luksuslikest linad ja pehme aroomid. Just lisades pehme visata ja lõhnastatud küünlad saab täiesti muuta oma magamistoas ja luua, et feng shui taganema tunne.

You may also like