Skip to main content

Tipy pro vytvoření venkovní sprcha vašich snů

Venkovní sprcha může být i zábavné a praktické. Pokud nechcete, aby děti, domácí zvířata a jiné dospělé sledování znečištění prostřednictvím svého domu, venkovní sprcha je skvělý způsob, jak udržet pod širým nebem, kam patří: venku. Níže jsou uvedeny některé z největších trendů v venkovní sprchy, spolu s tipy od odborníků o tom, jak je začlenit do svého venkovního prostoru.

Tipy pro vytvoření venkovní sprcha vašich snů

Tipy pro instalaci venkovní sprcha

„Venkovní sprchy jsou pěkná vlastnost pro majitele bazénu nebo plážových domovů,“ říká Jarret Acevedo, mistr instalatér a majitel Jarret Acevedo instalatérství a topenářství. Nicméně, v závislosti na tom, jak nízké vaše poklesu teplot v zimě, budete muset přijmout preventivní opatření s vaší sprchou. „Péče je rozhodně potřeba ji správně sondovat chránit před mrazem, pokud se jedná o oblast s mrazivých teplot,“ varuje Acevedo.

Umístěním sprchu strategicky zabije dvě mouchy jednou ranou. „V závislosti na rozložení, můžete prorazit stěnu sprchy a postavit sprchový kout, který se otevře do dalšího dešťovou sprchou venku,“ říká Jonathan Self, realitní kancelář pro Center pobřeží realit.

Čištění a údržba pro venkovní sprchy

I v případě, že nemáte bazén, venkovní sprcha může ještě dělat dvorek plocha cítit jako soukromý ustoupit. Při stavbě vašeho venkovní sprcha, mějte na paměti, použité materiály. „Použití materiálů, jako jsou hladké říční skály pomáhá skrýt špíny a písku a udržuje oblast hledají čisté, takže nejste neustále úklid po každé sprše,“ říká Self.

Zatímco venkovní sprchy nejsou příliš těžké stavět, Self varuje, že je snadné se dostat je v pořádku. „Ujistěte se, že voda ze sprchy je odváděna ze svého domu,“ řekl doporučuje. „Budete také chtít, aby se ujistil voda neshromažďuje, když budete hotovi, protože nechcete, sprchu, aby se stal komár past.“

Ekologicky uvědomělé venkovní sprcha stavebnictví

Že odtok má také potenciálně negativní dopady na životní prostředí, takže mějte na paměti, které používáte. Melissa Rappaport Schifman, editor a udržitelnost leader myšlenka na Rise , doporučuje mýdla, šampony, které jsou vyrobeny ze zcela přírodní, biologicky rozložitelných složek, a to zejména, pokud váš sprchový voda vsákne do země. Je to stojí za to ověřit, že vaše plány dodržovat místní obecní kódy.

Je také důležité zvolit efektivní sprchu. „Sprchová hlavice low-flow pomůže snížit množství použité vody bez ztráty komfortu,“ říká Schifman. Standardní sprcha používá 2,5 litrů vody za minutu, zatímco ten s EPA WaterSense Label pomocí dvou litrů za minutu – nebo méně.

Kromě úspory vody sprchou, Schifman doporučuje používat solární ohřev teplé vody, aby se ušetřit peníze. „To může být tak jednoduché, jak zavěšeného sáčku, který absorbuje sluneční teplo (dobré pro camping), na jednoduchou venkovní nádrže, černým nátěrem, až po složitější systémy s kolektory Solární trubice.“

Podívejte se na některé z nejžhavějších trendů v oblasti venkovní sprchy:

You may also like