Skip to main content

Tipy pre vytvorenie vonkajšia sprcha vašich snov

Vonkajšia sprcha môže byť aj zábavné a praktické. Ak nechcete, aby deti, domáce zvieratá a iné dospelé sledovanie znečistenia prostredníctvom svojho domu, vonkajšia sprcha je skvelý spôsob, ako udržať pod šírym nebom, kam patrí: vonku. Nižšie sú uvedené niektoré z najväčších trendov v vonkajšie sprchy, spolu s tipy od odborníkov o tom, ako je začleniť do svojho vonkajšieho priestoru.

Tipy pre vytvorenie vonkajšia sprcha vašich snov

Tipy pre inštaláciu vonkajšia sprcha

“Vonkajšie sprchy sú pekná vlastnosť pre majiteľov bazéne alebo plážových domovov,” hovorí Jarret Acevedo, majster inštalatér a majiteľ Jarret Acevedo inštalatérstvo a kúrenárstvo. Avšak, v závislosti na tom, ako nízke vaše poklesu teplôt v zime, budete musieť prijať preventívne opatrenia s vašou sprchou. “Starostlivosť je rozhodne potrebné ju správne sondovať chrániť pred mrazom, pokiaľ ide o oblasť s mrazivých teplôt,” varuje Acevedo.

Umiestnením sprchu strategicky zabije dve muchy jednou ranou. “V závislosti na rozloženie, môžete preraziť stenu sprchy a postaviť sprchovací kút, ktorý sa otvorí do ďalšieho dažďovú sprchou vonku,” hovorí Jonathan Self, realitná kancelária pre Center pobrežia realít.

Čistenie a údržba pre vonkajšie sprchy

Aj v prípade, že nemáte bazén, vonkajšia sprcha môže ešte robiť dvorček plocha cítiť ako súkromný ustúpiť. Pri stavbe vášho vonkajšia sprcha, majte na pamäti, použité materiály. “Použitie materiálov, ako sú hladké riečne skaly pomáha skryť špiny a piesku a udržuje oblasť hľadajú čisté, takže nie ste neustále upratovanie po každej sprche,” hovorí Self.

Kým vonkajšie sprchy nie sú príliš ťažké stavať, Self varuje, že je ľahké sa dostať je v poriadku. “Uistite sa, že voda zo sprchy je odvádzaná zo svojho domu,” povedal odporúča. “Budete tiež chcieť, aby sa ubezpečil voda nezhromažďuje, keď budete hotoví, pretože nechcete, sprchu, aby sa stal komár pasca.”

Ekologicky uvedomelé vonkajšia sprcha stavebníctve

Že odtok má tiež potenciálne negatívne dopady na životné prostredie, takže majte na pamäti, ktoré používate. Melissa Rappaport Schifman, editor a udržateľnosť leader myšlienka na Rise , odporúča mydlá, šampóny, ktoré sú vyrobené z úplne prírodný, biologicky rozložiteľných zložiek, a to najmä, ak váš sprchovací voda vsiakne do zeme. Je to stojí za to overiť, že vaše plány dodržiavať miestne obecné kódy.

Je tiež dôležité zvoliť efektívne sprchu. “Sprchová hlavica low-flow pomôže znížiť množstvo použitej vody bez straty komfortu,” hovorí Schifman. Štandardné sprcha používa 2,5 litrov vody za minútu, zatiaľ čo ten s EPA WaterSense Label pomocou dvoch litrov za minútu – alebo menej.

Okrem úspory vody sprchou, Schifman odporúča používať solárny ohrev teplej vody, aby sa ušetriť peniaze. “To môže byť tak jednoduché, ako zaveseného sáčku, ktorý absorbuje slnečné teplo (dobré pre camping), na jednoduchú vonkajšie nádrže, čiernym náterom, až po zložitejšie systémy s kolektormi Solárne trubice.”

Pozrite sa na niektoré z najhorúcejších trendov v oblasti vonkajšie sprchy:

You may also like