Skip to main content

5 Moodne ja Chic Ideed Teie siseministeeriumis

5 Moodne ja Chic Ideed Teie siseministeeriumis

Igaühel on erinev komplekt vajadused nende tööala, nii palju disaini ideid ei ole sugugi üks suurus sobib kõigile. Kuid see ei tähenda, et luua täiuslik bürooruumid on võimatu, kaugel sellest.

Niisiis, kui te ei tunne ülekoormatud idee luua ruumi, mis võimaldab teil töötada kodus, ära vaata kaugemale. Oleme koostanud nimekirja ettepanekuid, mis aitavad teil luua kontor, mis on võrdselt funktsionaalsed kui kutsuv.

1. Loo Focus alad

Nagu te kujutlevad disaini oma kontoris, siis veenduge, et võtta arvesse kõiki tegevusi saate täita ruumi. Enam kui tõenäoline, peate lisada laua kasutada, võideldes samal ajal paberimajandust. Aga täita mitmesuguseid ülesandeid, eraldi fookusalaga võib olla kasulik.

Traditsiooniline Travel inspireeritud Office

Lisaks teie peamine tööala, mõtle sisaldavad täiendavat istumiseks arutluste või kohtumine kliendiga. Alternatiivselt, kui on mitu pereliikmed, kellel on vaja jagada ruumi, hoida asjad korraldatud andes igale inimesele individuaalne töökoht alates.

Õige avatud riiulid ja aktsent tükki, saate oma asjade ja korraldada neid samal ajal.

Maroko inspireeritud Office - Unique säilitamise võimalusi abielluda funktsiooni ja disaini.

Kaasaegse Neutraalne Office - Loo erinevates valdkondades, et saavutada erinevaid ülesandeid.

Modern mereväe Office - Rikkalik seina värv võib täiendada muidu neutraalse värvipalett.

Kaasaegse Neutraalne Office - Kasutage lõbus aktsent tükki personaliseerida neutraalse ruumi.

2. Lisada Piisavalt Storage

Modern Farmhouse Office - Avatud riiulid lubab sul nii poes ja esitleda oma teemad.

Hoiame büroo korraldatud saab võitlus palju. Eriti, kui sa oled keegi, kes on kalduvus saada maetud all rahutud laud, nii et see on oluline lisada palju ladustamise lahendusi oma disain.

Kui teil on ruumi, kappide või sisseehitatud ins on ideaalne ladustamiseks suurem objekte. Open riiulid on lihtne segada funktsionaalne objekte ja dekoori elemente samuti.

Skandinaavia Loft Office - Kui teie bürooruumid on suur, luua eraldi ruumid sees.

Lake Home Office - Pehme värvipaleti loob rahustava töökeskkonda.

Transitional Home Office - Eraldi valdkondades oma kodus, et saada rohkem kasutada oma ruumi.

Kaasaegne elegantne Office - Neutraalne värvipalett kunagi läheb välja stiili.

Minimalistlik White Office - suur aken toob väljas fookusesse minimalistliku ruumi.

3. Vali neutraalne

Pops roosa Desk Space - isikupäraseks ja erutada oma ruumi unikaalse kujundusest.

Üks põhilisi teadmisi värvi teooria on see, et värvid, mis on valitud kaunistada ruumi võib olla tugev mõju meie meeleolu. Sinine, näiteks sageli tõlgendada nii rahustav, samas kollane on näidatud, et esile kutsuda ärevust.

Kuna bürooruumid on koht, mida soovite, et oleks võimalik jääda keskendunud, see võib olla kasulik määrata suur löögid värvi  ja emotsionaalne vastuseid nad toovad – kõrvale. Selle asemel keskenduda valides suuresti neutraalne värvipaleti, mis võimaldab teil panna lahtiselt oma tähelepanu ülesandele.

4. Accent Mis isiklikud esemed

Niipalju, kui see on oluline, et oleks võimalik keskenduda teie büroo, see on ka oluline, et luua ruumi, kus sa hea meelega veeta aega. Ära unusta lisada paar dekoorelemente ja tükid seina art, et rõhutada oma isiklik maitse.

Üks lihtsamaid viise seda teha (samas luues sidusa disain) on võimaldada oma isiklikud esemed dikteerida oma aktsent värvid. Kas teie parim sobitada julge toonid nendes isiklikud esemed ja liidab need säästlikult kogu tuba.

Bold aktsendiga Kaasaegse Office - Ärge kartke lisada natuke värvi ja lõbus muster.

5. Tooge väljas

Uuringud näitavad, et juuresolekul loomulikku valgust professionaalse ruumid on valdavalt positiivne mõju töötajate produktiivsust ja moraali. See on mõttekas ainult, et need mõisted ei lihtsalt tõlkida kontorina samuti keskkonda, nii leida viis lisada väljas.

Võimaluse korral teha aknad lahutamatu osa teie disain. Mõtle viies oma laua alla aknalauale ja valides mitte-pealetükkiv rulood. Lisaks ärge kartke lisada muud looduslikud elemendid oma disain. Värske rohelus lisab värvi ruumi ja parandada oma meeleolu.

Modern Helesinine Office Neutraalne värvipalett ei pea tähendama üksnes beež. Helesinised pakub pehme, rahustav vaadata, et endiselt kaasaegse ja värske.

You may also like