Skip to main content

5 spôsobov, ako použiť malý-Space zrkadlo

Skúste ovinovacie zrkadlá Ak chcete naozaj pridať hĺbku do svojho priestoru, skúste pridať dve zrkadlá na priľahlých stenách. To vytvára geometrické záujem, s viac stupňov odrazu. Ďalšie okolité zrkadlá pridať len v tom zmysle. Wraparound zrkadlá pracovať v akomkoľvek domácom štýle. Ale ako fotografiu vyššie ukazuje, namotanie zrkadlá spárovať dobre s vysoko textúrou múru. Textúrou múr pridáva vizuálny záujem a kontrast proti elegantným štýlom zrkadla. Použitím zrkadla je jedným z najlepších spôsobov, ako malý priestor vyzerať väčšie, ale nemusíte sa tam zastaviť.

Máte malý priestor, ktorý zúfalo chcete vyzerať väčší? Jednoduchý spôsob, ako pridať vizuálny priestor miestnosti je, že klasický podvod: pridanie malých priestorov zrkadlo.

Pridanie zrkadlo môže doslova zdvojnásobiť priestor vizuálne. Ale skôr než inštalácia zrkadlá chtiac nechtiac, existuje niekoľko spôsobov, ako využiť zrkadla, ktoré vyzerajú štýlovo ešte funkčné. Od uvedenia do zrkadla v netradičných miestach, ako na strope na použitie segmentované plné steny zrkadlá, zrkadlové tieto predstavy sú skvelý spôsob, ako pridať štýl a pritom miestnosť opticky väčšie.

Rozšíri sa zrkadlom v netradične

Mať malý priestor môže znamenať nejaké funky stien priestorov, ako sú dramatické skosený. V prípadoch, ako sú tieto, môžu mať zrkadlá znížiť konkrétne, aby sa zmestili do priestoru.

Výhody uvedenie malých priestorov zrkadlo, ako je tento do priestoru, sú dvojaké: Vytvára unikátne, funky vzhľad, a to znamená, že oveľa viac zrkadlo opticky rozšíriť priestor. Pokiaľ ide o malé miestnosti, je to všetko o používaní každý posledný piaď priestoru, a táto myšlienka je pre plné využitie tohto pojmu.

Dal zrkadla na strope

Charakteristickým znakom menších priestorov je, že nemusí mať toľko steny priestoru pre prácu s. To, čo majú, môžu byť prijaté do vášho najviac cenené umenie alebo drahocenné fotografiách. Takže ak sa ocitnete v tejto pozícii, skúste pridať zrkadlo k stropu. Na snímke hore ukazuje, ako to môže v skutočnosti otvoriť priestor zhora.

Prehĺbená zrkadlo vyzerá to, že patrí do dizajnu. V prípadoch, kedy je zapustená zrkadlo nie je možné, pokúsiť o rovinného zrkadla bez rámčeka, ktorý sa hodí do okolitého stropu.

Použite full-múr malých priestorov zrkadlo

A potom je tu stará pohotovostnom favorit: full-stena so zrkadlom. Sú to neuveriteľne efektívny pri vizuálnej expanzii, pretože dávajú ilúziu, že vám chýba stenu a pozeral sa do úplne inej miestnosti.

Avšak, stále sa môžete dostať kreatívne s plnou stenou malého priestoru zrkadlové poňatie. Jedna populárny voľbou je pridanie mriežkový vzor, ​​ktorý dáva do zrkadla nejaké elegantné geometriu. Pridanie zúfalý nádych zrkadlom je tiež skvelý spôsob, ako prispôsobiť, rovnako ako na fotografii vyššie.

Používať veľké, rám zrkadla

Ak chcete prejsť na ďalšiu klasiku, umiestniť veľký, rám zrkadla na jednej stene. Pridaním rámčeka k veľkým zrkadlom, môžete začleniť štýl miestnosti do zrkadla sám.

Napríklad, rustikálne priestor môže použiť núdzi dreva rámu zrkadla. Priemyselný priestor môže použiť kovový rám. Moderný priestor možno využiť tenký, minimalistický snímku. A diletantský priestor možno použiť odvážne farebné zrkadlo rám. Jednoduchý rám umožňuje jednoduché prispôsobenie na malom priestore zrkadla.

Skúste wraparound zrkadlo

Ak chcete naozaj pridať hĺbku do svojho priestoru, skúste pridať dve zrkadlá na priľahlých stenách. To vytvára geometrické záujem, s viac stupňov odrazu. Ďalšie okolité zrkadlá pridať len v tom zmysle.

Wraparound zrkadlá pracovať v akomkoľvek domácom štýle. Ale ako fotografiu vyššie ukazuje, namotanie zrkadlá spárovať dobre s vysoko textúrou múru. Textúrou múr pridáva vizuálny záujem a kontrast proti elegantným štýlom zrkadla.

Použitím zrkadla je jedným z najlepších spôsobov, ako malý priestor vyzerať väčšie, ale nemusíte sa tam zastaviť.

You may also like