Skip to main content

5 tajemství pro Vytvoření romantický Feng Shui Ložnice

5 tajemství pro Vytvoření romantický Feng Shui Ložnice

Když si myslíte, Feng Shui, mohou romantika nemusí být první věc, která přijde na mysl. principy Feng Shui je především o posílení své životní prostor – včetně ložnice. Prvky Feng Shui jsou určeny, aby se na správnou energii (nebo Chi’i) pro každou místnost v našem domě. Barvy a prvky této praxe se zaměřují na mnoha oblastech našeho života, včetně rodinné harmonii, kreativitu a romantiky. Dobrou zprávou je, že můžete vytvořit Feng Shui ložnice s několika jednoduchých změn.

Zde je návod, jak může Feng Shui prvky vytváří romantickou a příjemnou atmosféru pro vaši ložnici.

1. Začněte s romantickým Feng Shui ložnice barevného schématu

Feng Shui barvy určeny k posílení láskyplné vztahy doma jsou, ne náhodou, že stejné barvy, které my už spojovat s romantikou. Tradiční Feng Shui ložnice barvy jsou červené, růžové a bílé. Není to   praktické ozdobit ložnici tak omezené paletě barev a, ale uklidňující neutrální paleta barev s Feng Shui barevnými akcenty je skvělý způsob, jak začlenit. Zde je návod, jak používat tyto romantické barvy v ložnici dekor:

  • Zvolit kresby s červenými nebo růžovými akcenty, aby posílily své romantické ložnice barevné schéma.
  • Přidejte několik polštáře nebo luxusní hodit do romantických barvách Feng Shui.
  • Svíčky mohou zlepšit nejen svoji barevnost, ale také přidat romantickou atmosféru.
  • Čerstvé květiny v červené nebo růžové jsou zvláště výhodné pro dosažení romantickou Chi’i (energie) ve vaší ložnici.
  • Přemýšlet nad rámec prosté červené, růžové nebo bílé Feng Shui palety barev ve vaší ložnici. Chcete-li vytvořit harmonii, můžete zvolit odstíny, které se hodí barevné schéma, jako je broskev, rez nebo slonová kost.

2. Pomocí Feng Shui romantické symboliku ve vaší ložnici

K dispozici je více než Feng Shui barvy nebo nábytku umístění. Když přijde do vaší ložnice, tam jsou vzory a symboly myšlenka zvýšit romantickou energii.

  • Dekorace v párech. Symbolika „dvojky“ je Feng Shui ložnice designu důležité. Obrazů nebo figurky labutě, mandarínské kachny, v párech, je obzvláště příznivé.
  • Umělecká díla, která evokuje lásku a vztahy. Ať už rám šťastné fotografie s vaší dalších významných pro vaše stěny, nebo pověsit klasické umění, které líčí láskyplné vztahy, tento druh umění zdi je pro romantickou Feng Shui.
  • Vyhnout umění a výzdobu, která naznačuje nepříjemné emoce nebo ztrátu.
  • Rodinné fotografie jsou úžasné v ostatních částech domu, ale nejsou považovány za příznivé pro romantické Feng Shui ložnice – to je prostor pro romantické fotografií, které podporují váš vztah.

3. Přidejte romantické ložnici osvětlení

Nejromantičtější pokoje jsou relaxační a osvětlení je velká část toho. Každý pokoj potřebuje základní stropní osvětlení pro čištění, oblékání a hledání věcí. Váš romantická ložnice osvětlení je další vrstva světla, která určuje náladu pro svou romantickou Feng Shui ložnice.

Noční osvětlení může pocházet ze stolní lampy, svícnů a kyvných ramen lamp, nebo visí přívěsky nad svými nočními stolky. K dosažení romantickou atmosféru díky osvětlení, vaše noční světla by měla být stmívat a měkký. Můžete přidat další romantické osvětlení s LED svíčky, které mohou být prodávány s časovačem a dálkovým ovladačem, pro bezproblémovou náladovým osvětlením. Můžete také dát do choulostivé řetězec světel ve vaší ložnici pro naprosto romantický vzhled, celoročně.

4. Vyberte si romantické a luxusní ložní prádlo

Vaše ložní prádlo jsou nejdůležitějším prvkem v romantické ložnici. Feng Shui element lásky je Earth – to znamená, že ložní prádlo v přírodních vláken a neutrálních barev může zvýšit romantickou energie ve vaší ložnici. Nejromantičtější ložní prádlo by mělo cítit romantické a luxusním na dotek, a to i v případě, že nejsou drahé. Dokončit svůj ložní prádlo soubor s projekční přikrývek a polštářů v barvách Feng Shui romantiky.

5. Feng Shui vaše ložnice s romantickým dekorem přízvuku

Nádherné tajemství přináší výhody Feng Shui do vašeho domova je, že to funguje v každém zdobení stylu. Váš přízvuk dekor nemusí být Feng Shui tematikou, to může být v jakémkoliv stylu si vyberete pro vaši ložnici. Váš cíl pro dosažení romantické ložnici je vědomě zvolit každý kus dekor, a zeptejte se sami sebe, zda to zlepší relaxační a romantický styl doufáte dosáhnout pomocí Feng   Shui. Nejromantičtější ložnice výzdoba vás zve k lenošení a odpočinku.

You may also like