Skip to main content

Červené Ložnice tipy a rady

Červené Ložnice tipy a rady

Červená je teplá, zářivé barvy často myšlenka v průběhu prázdnin. Tato volba barev může být příliš smělé pro některé a je obvykle nahrazen svými barevnými bratranců-žluté a oranžové. Nicméně, je to krásná barva alternativou pro ložnice, zejména v případě, že barevné schéma je plánované a používaných s neutrálním nebo barevným doplňkem. Ať už máte v úmyslu použít červenou jako svůj hlavní barvy, jako je tento dynamický ložnice navržený DKOR vnitřní Inc.- nebo jako výrazný barevný tón; Zde jsou některé skvělé nápady a fotografie, které vám pomohou se rozhodnout.

Jak používat červená s šedým

 Jak používat červená s šedé barvě na Ložnice

Červené a šedé dobře spolupracují; jako je tomu v této zábavné, moderní ložnice navržený Savio a Rupa interiér koncepty. Pomocí šedá jako celková volba barvy s akcenty červené po celém přidává jen dost teplo a šmrnc, aby návrh zajímavý a dobře vyvážené. Tyto akcenty barvy mohou být začleněny do polštáře, lampy, kresby, nebo na území, koberec.

Červená a černá Ložnice Option

 Červená a černá Ložnice Option

Červená a černá je tradiční barevné kombinaci, která připomíná klasických závodních vozů a 1950 strávníků. Tato barevná kombinace byla provedena populární během éry Art Deco, který nabídl čisté, leštěné povrchové úpravy pro výrobky, umělecká díla, a interiérů. Jednou z alternativ, jak přidat tento barevný duo společně je použít náznak červené a černé spolu s dalšími neutrálních barvách. Toto barevné schéma je ideální pro více mužský vzhled, jako je tento současný ložnice navržený Busybee Design.

Red Wallpaper Idea

 Ložnice s červená tapeta Idea

Red může být použita k vytvoření kontaktního místa nebo přízvuk zeď ve vaší ložnici přidat iluzi prostoru nebo zdeformovat, což činí zvláštní velikosti místnosti jeví přiměřený. Tapeta je skvělou alternativou pro přízvuk zdi; jako je tento tradiční ložnice navržený Vahallan Papers, který používá dva typy zakázkové vzorované tapety-katedrále a Burlington- uspořádány v jedinečném designu. Takže neztratit vliv tohoto přízvuk zdi; návrhář přidal pár přízvuk polštáře, které vyvažují barevné schéma a celkový design.

Red Lůžkoviny Idea

ložnice s Red Ložní Idea

Další alternativou k přidání červenou barvu do vaší ložnice je prostřednictvím podestýlky. Splash barev na posteli, je skvělý způsob, jak přidat trochu pop do místnosti, která je zahrnuta v neutrálních odstínech. Dobrým příkladem této myšlenky je v této eklektické ložnice navržený Fiorella design, který používá červený přehoz přes postel, polštáře a zábavný přízvuk polštář vytvořit živý a klidný ložnici.

Červená, černá a bílá ložnice Idea

 Červená, černá a bílá ložnice Idea

Klasické černé, bílé a červené barevné schéma v lůžkoviny a přízvuk zdi je rozdělen do béžové semišové lůžko a béžové barvy stěny. Tato zábavná design by Busybee design je subtilní a jednoduché řešení, jak učinit dlouhá, nepříjemná velké ložnice vypadat v teple a útulně.

Red Headboard Idea

 Red Headboard Idea

Kromě použití červené rámci zvýrazňující stěny; Jinou alternativou je použít červenou uvnitř nábytku nebo čelo postele, jako je tento krásný ložnice navržený Terrat jilmů interiérového designu. Solidní červená čelo lze použít nebo pokud chcete přidat trochu náznak červených použití pruhované nebo vzorovaný designu. Pokud se rozhodnete použít čelo v jiném než neutrálním odstínu barvy, budete muset dávat pozor na to, jak doplňky vaše ložní prádlo a místnost v budoucnosti; protože budete být omezena na určité barvy nebo jejich kombinace.

Francouzsky Inspirován Ložnice Použití Červená

 Francouzsky Inspirován Ložnice Použití Červená

ložnice designu hip holčička by Warline malby Ltd. je skvělý nápad, jak používat červené a bílé společně vytvořit moderní design, který poroste s vaším dítětem. Jedinečný a moderní Francouzský styl země, která využívá zábavné tapety design, červené čelo, záclony a živé akcenty vytvořit dokonalý prostor pro malou holčičku, teenagerské, nebo hosty.

You may also like