Skip to main content

Nádherné Ložnice Colors vyzkoušet toto jaro

Organické finsihes a tkaniny vzít tropické ložnice dřeva a bílé na zcela novou úroveň!

Změna období přinášejí mnoho výhod a pohybující se od chladnějších měsíců do teplejších časů toho názoru, že mnohem více zvláštní. Ano, slavnosti prázdnin může být za námi, ale nyní se můžeme těšit na okolní svět, aniž by sami zavěšovat ve vrstvě po vrstvě! Čerstvé zelené listy, jasnější ráno a slunnější dny přidat novou barvu do předem tupé světa a vy můžete udělat totéž s vaší ložnice, jak dobře! To je v pořádku, to je pohled na nejpopulárnější a módní ložnici barvách sezony a měly by Vám dobře sloužit po celý zbytek roku 2019 stejně. Z jednoduché a podhodnoceny, aby výjimečná a elegantní, to je vizuální potěšení, že byste nechtěli nechat ujít.

Mezi nejlepší ložnice barvy pro příštích měsících patří nádherné kombinaci odstínů, že každý by se baví. Existuje něco, co tam pro ty, kteří chtějí jen ‚nejmódnější‘ výběr a také ideální volbou pro ty, kteří chtějí jít po cestě nadčasovou. Ať už je to klidný a adapatable nebo senzační a stylový, tyto barvy ložnice nebude disspoint vám jeden bit.

Coral na svém Brilliant Besta

Pantone Color of the Year zažil mnoho majitelů domů pobíhá kolem najít inspiraci, která by jim umožnila přidat korálů do svých domovů. Jeden z nejlepších míst, jak toho dosáhnout, je ložnice a máte spoustu možností zde z čeho vybírat. Pokud chcete, velké šplouchnutí korálů v neutrální ložnici, pak je přízvuk zeď je nesporným králem. Ale ty méně ženatý s barvou použít polštáře, akcenty a ložní prádlo na svou práci, aniž by se zavázat, že ji úplně.

Najít odstín korálu nebo broskví které máte rádi

Elegantní a moderní způsob, jak přidat korálů a odstíny růžové současné ložnice

Majesty of Purple odhalen!

Vždy jsme milovali fialová a používat i v těch nejmenších způsobů je velký rozdíl do interiéru téměř okamžitě. Fialové cítí elegantně a vznešeně a přináší nádech propracovanosti i těm eklektické ložnice. V letošním roce znovu objevit kouzlo fialové ještě jednou a to tak používat spolu s bílou, aby bylo zajištěno, že vyniká vizuálně. Fialové závěsy, ložní prádlo nebo dokonce dekor doplňky jsou snadno k nalezení a lak není nikdy příliš daleko!

Současná ložnice v bílé a fialové je opulentní showstopper

Chic Californian pokoj v odstínech fialové s brilantní osvětlení

Stávkující ložnici, kde strop je také fialové!

Nádherná moderní ložnice s fialovým pelest stěny, závěsy a brilantní POPs modrého všude kolem

Ohromující Jewel Tones

Jít po cestě, která je trochu jiný, mnohem zářivější a plná temperamentní kouzlo letos na jaře s ložnicí, která je zahalena do šperk tóny. Jewel-tónovaný dekor nemusí být snadné najít, ale oni jsou tou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí využít této jasnější cestu. Pokud váš pokoj má neutrální pozadí, pak se přidá šperk-posílil akcenty se stává ještě jednodušší. Hodit polštáře v majestátní purpurové, smaragdově zelené nebo super rubínové zajistit, že nemusíte držet se těchto barev v dlouhodobém horizontu, a mohou být odloženy rychle, aniž by vás to stálo štěstí.

Je nepřehlédnutelné barvy v této ložnici

Použití výzdoba přidat drahokamy tónovaný krásu do ložnice

Použití lůžkoviny ohlašovat klenot tóny do ložnice v této sezóně

Klid bílé a dřeva

Dřeva a bílé ložnice jsou horkým trendem, který jsme již sdílena s vámi, a to je jeden barevné schéma, které je vázáno na sedět na vrcholu trendů tabulka byla po celý rok. Pokud máte jiné barvy v místnosti ve formě akcenty, jen přesunout ven a vytvořit zázemí v bílé barvě. Odklon od šedé předávkování několika posledních let a soustředit se na dřevo namísto dát ložnice příjemné a pohodlné odvolání. Postupem času nosí na, přidání dalších barev a akcentuje v souladu s měnící se trendy by bylo snadné a levné.

Zeleň mimo dodává svěžest tohoto ložnici v bílé a dřeva

Mimořádně bohatý přístup ke zdobení dřeva v bílé ložnici!

Custom DIY čelo pro ložnici v bílé a dřeva

Okenní rámy přidat dotek černé klidné ložnici v bílé a dřeva

You may also like