Skip to main content

Ložnice barvy barvy Myšlenky: Jaká je vaše barva osobnost?

Všimli jste si, jak se barva může ovlivnit náladu? Při zvažování ložnice malovat nápady, bude správná volba barev ložnice barva mít obrovský rozdíl v tom, jak se cítíte.

Slavný psychoterapeut Carl Jung propagoval pojetí psychologie barev. Zajímal se o vlastnostech a významů barvách a věřil, že barevné umění má potenciál jako nástroj pro psychoterapii.

I když existují pravidla, jaké barvy jsou nejlepší pro ložnice, každá osoba má své vlastní preference a vkus. Můžete být přitahovány k nečekaným barvy, který má vlastnosti, které potřebujete více ve svém životě. Zapomeňte na tradiční pravidla. Vyberte si barvu, kterou milujete a malovat své ložnice stěn, stropu, obložení, nábytek, nebo něco, co vám dělá radost.

Ložnice malířské Myšlenky a techniky

Malování vaší ložnici je levný způsob, jak přizpůsobit vaše ložnice styl. Maximalizovat své ložnice nátěru konstrukce, barva více než jen zdi. Můžete malovat jakékoliv místo z ložnice stropu k podlaze. Zde jsou některé nápady zdobení, které používají barvy, aby vaše ložnice na další úroveň:

Wall Lití

Pokud máte pocit, dobrodružný, přidat hloubku do zdi připojením stěnou tvarové v obdélníkových nebo čtvercových tvarů před lakováním. Stěna lití dodává jedinečný trojrozměrný efekt vaší ložnici. Kontrast, zvolit jinou barvu laku pro tvarování.

Pruhy a vzory

Pro dramatický efekt, zkuste malovat pruh nebo několik na stěnách. Stripes nemusí být jednotná nebo vždy ve svislé poloze. Pruh může běžet vodorovně nebo ve vzoru.

Metalická barva na zdi

Pokud je váš pokoj je přirozeně tmavě kovové barvy přidejte teplé lesk na stěnách. Vyžadují několik vrstev aplikovat, ale stojí za výsledný efekt. Najdete snadno používat kovové barvy na paletě barev. Stěna v obrázku níže je malován v metalické barvě oceli laku.

Malovat strop

Malování vaší ložnice strop může vytvořit více vizuální zájem. Pro odvážné vzhled, barva Čelo postele zdi vaší posteli jako kontinuální linii, která nese až ke stropu, tvořící s nebesy účinek jako na obrázku níže, nebo přidat pruhy na stropě, jako je černá a bílá ložnice níže.

světelný efekt

Jednoduchý DIY projekt, který dělá velký dopad na malovaným ložnici je zeď vypínače. Stmívače jsou levné a pomůže vytvořit správné osvětlení zvýšit vaši náladu. Být schopen zesvětlit nebo ztmavit pokoj na vyžádání je užitečné zejména v případě, že jste namaloval své ložnici zdi v odvážné barvy.

Co Ložnice Barevné provedení říkají o vás

Podívejte se na níže uvedených barev a vybrat si své oblíbené. Jedeme se podívat na to, co váš výběr barev říká o vaší osobnosti, nebo co můžete potřebovat více ve svém životě.

Šedá

Pokud jste zvolili šedou jako oblíbené, líbí se vám minimalistickým designem a nejnovějšími high-tech. Vy jste tvrdě pracuje a je třeba je ložnice, kde si můžete dobít. Naštěstí, šedá je nejen nejvyšší současná barva barevný odstín okamžiku, šedé stěny jsou uklidňující a pohodové.

Žlutá

Pokud jste přitahováni k žlutá, jste perfekcionista a snílek. Vysoce inteligentní, máte velkou mysl abstraktních témat a obchodu. Jsi velmi charismatický a aby se lidé cítili v pohodě ve vaší firmě. Výběrem žlutá říká, že je třeba dát si více času na odpočinek, přemýšlet a snít.

Pokud si nejste jisti, o malování celý ložnice jasně žlutá, zkuste tyto tipy:

  • malovat pouze jeden stěnový žluť
  • Jít na zlato vytvořit bohatou, zvoucí ložnici
  • Použijte žluté jako výrazný barevný tón pro lůžkoviny nebo příslušenství

oranžový

Milovníci oranžové jsou velmi sociální a nebojácný. Máte rádi dobrodružství, cestování a setkávání s lidmi. Oranžové ložnice Stěny jsou teplé a vyvolat nadšení. Je to jeden z nejlepších barvách volby v současném designu. Pokud jste přitahuje oranžová, je čas přidat trochu zábavy do vašeho života (a ložnice stěn).

Modrý

Modrý může přijít v různých barevných odstínech, ale většina blue milenci mají něco společného: potřebu klidu a harmonie. Pokud jste se rozhodli modré, jste loajální, mají celoživotními přáteli a jako rutinní. Modré fanoušci dávají přednost mezery, které je čisté a organizované, tak se určitě malovat nejen vaše stěny, ale i přidat něco navíc ukládání a organizaci vaší ložnice. Budete se cítit více doma a opřel se v klidné, přehledné modré ložnici.

Moka

Výběrem Mocha znamená, že jste dole na zemi a čestný. Spolehlivé a věří, lidé jsou vypracovány do svého skutečného já. Oceníte jednoduché luxus života a lásky, zdobení svého domova. Vtahování do barevného moka mohou být ti, že je třeba zpomalit a vychutnat více času v přírodě.

Černá

Pokud černá je váš výběr barev, jste tajemný a dusno. Prestiž a moc jsou pro vás důležitá. Jsi silná, nezávislá a pod kontrolou. Lidé, kteří jsou přitahovány k černým lásky soukromí – černá je ideální barva pro chráněné, intimní prostor vaší ložnice. Pokud jste si vybrali černý, zeptejte se sami sebe, zda je třeba nastavit více hranice své osobní a pracovní vztahy cítit dáno a pod kontrolou.

Zelený

Pokud zelená byl váš výběr barev, budete snadno dostat spolu s, pacient a vyhnou dramatu. Green je považován za nejvíce relaxační barvu. Existuje mnoho odstínů zelené k dispozici, z nichž každý může vytvořit bez stresu prostředí. Je váš život trochu chaotický v poslední době? Že může být důvod, proč jste si vybrali zelenou. Obejmout ji a vytvořit klidný, zen ložnici.

Pokud chcete také ekologicky zelený prostor, zvolit interiérové ​​barvy, které jsou s nízkým VOC a chemická zdarma.

Používání barev terapii ve vaší ložnici, je tak jednoduché, jak malování stěn. Pokud uvažujete výrazné barvy a chtějí zmírnit do věcí, začít v malém. Malovat jedinou zeď, přidejte pruhy nebo použít vybranou barvu jako vaše zvýrazňující barvu. Podělte se s námi, jaké barvy osobnost jste si vybral?

You may also like