Skip to main content

Stylový Teen Girl Ložnice Myšlenky

Personalizované pokoje jsou super rozhodující pro dospívající dívky. V mnoha domácnostech, to je jediný prostor, kde mohou skutečně chlubit své jedinečné chuti. Nicméně, v těchto dnech, boy band plakáty a lávové lampy ne zcela provést řez pro zdatné teenagery posedlí elegantním dekorem. Jak může rodič vytvořit prostor snů svého dítěte? Následující Dívenky pokoje jsou vybaveny spoustu stylových nápadů celá rodina bude milovat.

Elegantní a propracované Ložnice

To je fakt; váš teenager se nakonec vyroste. To je důvod, proč můžete chtít, aby zvážila nábytek, který je dostatečně univerzální, aby pracovat pro vaše dítě, když zraje. Hle, tento hvězdný příklad o design interiéru firma Metal a Petal. V ložnici je nádherná směs rodičů estetický s několika okouzlujícími vlastnostmi, ideální pro dospívající na okraji dospělosti. Vlnitý vzor na černé a bílé záclony a odpovídající přízvuk polštář je oba dospělý a náladový. Pops z bledě růžové propůjčuje měkkost do místnosti, aniž by cítil příliš mladistvý. Náš oblíbený rysem je marnost a židle set. Jedná se o moderní vzít na klasický Hollywood Regency stylu.

Splash květinové vzory


Vytvořit snový dospívající dívka ložnice s těmito myšlenkami z Laetitia Laurent, od Laure Nell interiérů. Jejím cílem bylo udržet prostor z pocitu příliš holčičí. Květinovými tapetami s tučným písmem nadrozměrných nastavit dospělou tón. Několik Boho elegantní prvky, včetně proutěném křesle vajec, aztécké-inspiroval polštáře, a zvířat stěny dekor, pomohl vytvořit pozvání a hravou atmosféru.

Spot pro pyžamové stran


Zde je ložnice teenager je ideální pro sleepovers Lori Wiles Design. Dodává se s dvěma oddělenými vinobraní-inspiroval postele s nebesy-jeden pro dívky, která zde žije a druhý pro jednodenní hosta. Zatímco neutrální barevná schémata nabízejí stylové dlouhověkost, v místnosti je bílá, zlatá a purpurové palety je stejně classic. Investice do dekorativních akcenty s výdrž je také vítězství. Zde designérka šel s luxusním mongolské kožešiny polštáře.

Snové Brass a Lucite Space


To glam, bílá, zlatá, černá a dospívající ložnice učiní každá holka ve škole šíleně žárlí. Prostor navržený Shelter zakázku postavený Livingis napálil ven s moderními funkcemi, které i dospělí budou dychtit jako Lucite s nebesy a odpovídající visí židle jak s elegantním mosazným lemováním. Lemující postel jsou identické nightstands, které koordinují s krásně černé mongolské kožešiny polštáře. Šedá pohovka u nohou postele je nepochybně sofistikované funkce. Náladový králík polštář změkne pohovku vyroste okraj.

Ohromující Čelo postele, aby učinil prohlášení


Nic se dokončí stylovou ložnici jako správná pelest. Je to základní kus nábytku, který může okamžitě přizpůsobit základní bedstand. Lucy Interior Design přidal páv inspirovaný čelo vyrobený z proutí na tuto dospívající ložnice. Dekorační polštáře, levandule lůžkoviny, plus dvě tyrkysové stolní lampy osvětlují prostor místnosti zjasňujících odstíny.

Směsi bílé a výrazné barvy


Bílé stěny jsou perfektní kulisu pro barevné dekorativní akcenty v tomto dospívající ložnice Lucií interiérového designu. Modrá vzorovaný přehoz a zářivé polštáře punč nahoru ložní tvarovanou plastovou židli v teplé růžové slouží také jako druhý noční stolek. Wall art dále přizpůsobí prostor. Myslíme si, že každá místnost v domě by měl mít pěknou pokojová rostlina. Tato ložnice má roztomilou růžovou orchidej.

A Perfect Pobřežní Ložnice


Dospívající dívka pokoj v tomto moderním koloniálním domova Laetitia Laurent, z Laure Nell interiérů, má vzhled Beachy a dojem, který pracuje s sportovní osobnosti dospívající. To také odpovídá také s pobřežním styl našel v celém zbytku domu. Stěna pokrytá zvětralých bílých dřevěných desek, snad vybělené sluncem, vytvořit perfektní místo pro zavěšení sérii Beachscape výtisků. Dip-barvil ložní prádlo v odstínech oceánu inspirovaných zvyšuje přímořskou atmosféru v místnosti.

Každý pokoj by měl mít pohodlná sedadla tady to má formu umělé kožešiny sedací vak. V neformální prostor, měli byste vždy zvážit dekorativní ještě neokázalý osvětlení vyrobený z přírodních materiálů, jako je tento dvou-stupňová okrajové lustr z bavlněné příze.

A Space S působivých Pruhované Walls


Pět slov shrnul tento dospívající ložnice od Kerri Rosenthal Interiors: cukr, koření a všechno hezké. Měkké růžové pruhované stěny mít významný vliv, aniž by přemáhat zbytek prostoru. Rámování plné velikosti postel je pařížský inspirovaný čelo vhodné pro mladou princeznu.

Bílý nábytek a doplňky, aby co nejvíce z malého prostoru tím, že vytvoří otevřenou a vzdušnou atmosféru. Náš oblíbený rysem je cloudlike, motýl židle pokrytý faux mongolské kožešiny. Všimněte si, že strop-interiér návrhář upustil od svítidla levné, zapuštěnými a zvýšená ložnice s zchátralého elegantní lustr.

Ložnice s pohovkou Bezrámové


Pravděpodobně nejlepší dospívající ložnice pojme kamarády. Na pravé straně tohoto prostoru od Hibou Design Company nabízí velký bezrámové pohovku, který tvoří v marockém inspirovaných podlahovými polštáři. Dva mongolské kožešiny pokryté stoličky vytvořit více míst k sezení.

Zvýšené a Contemporary Bedroom


Starší dospívající s vytříbeným vkusem může být velmi vybíravý. Tato ložnice od Karen B Wolfa Interiéry kroky na tuto výzvu s dekorativní doplňky, které se cítí 100 procent dospělý jako sametové metlice pelest v tmavošedý. Záclony a koberce, které Oba modely disponují odlišnou a moderní geometrický vzor mřížoví, přidat další sofistikovanost úrovni. Pops jasných barev, nejvíce pozoruhodně červená a růžová, držet prostor pocit mladistvý.

Monochromatický Teen ložnice s vlastní skladové


Nemusíte začlenit mnoho výrazných barev na ložnici teenagera. Tento příklad jednobarevné Karen B Wolfa interiérů spojuje vrstvy měkké levandule s několika náznaky tichého šedé. Výsledkem je uklidňující a relaxační pokoj určený pro dobrý noční spánek. Dostatek úložného prostoru je také důležité. Na levé straně jsou dvě inteligentní řešení. Za prvé je zde zvykem vestavěný regál s mini prádelník, který je ideální pro ukládání trička a spodní prádlo. Další je půvabné místo u okna s úložnými zásuvkami ideální pro stashing džíny.

You may also like