Skip to main content

Úžasné Ložnice Nápady pro malé slečny

Zdobení malá holčička ložnice

Mezi základní-školní léta jsou potěšením. už ne dítě nebo batole vyžadující middle-of-the-noční péči, ale ještě teenager s příslušným postojem, elementární věku dítěte, z větší části, je plný zábavy, lásky a rozmar. Máte-li dceru v této věkové kategorii, je čas pro ni mají ložnici, která odráží její stav jako „není malé dítě už,“ přesto si stále zachovává nevinnost dětství. Zde je dvanáct nápadů na zdobení ložnici, která nadchne jakoukoliv malou holčičku, počínaje touto roztomilou prostoru od Chango & Co.

Udělejte si radost

Citrusy jasný, plný veselých doteky a téměř tropický ve svém slunečním intenzitě, tady je super-barevné ložnice od Lucy and Company, která se dostane všechno správně: roztomilé tapety, dobře miloval plyšová zvířátka, veselý hodit deku, že vazby barevné schéma společně a další zábavné doteky v římské odstín, retro stříbrný knihovna a skleněnými lampami. Ale je to vápno zelená, sluneční žlutá, a fuchsie růžový paleta, která krade přehlídku. Je těžké najít lepší barevné kombinace pro malou holčičku ložnici.

Nezapomeňte na strop

Můžete malovat strop v každém pokoji, samozřejmě, ale je to především zábava touch pro dětský pokoj. Tato dívka je místnost, objevil na JWS Interiors, je docela prostor naplněný skvělými prvky jako lustr, visící na židli, a chlupatý koberec, ale je to cirkus stan pruhy na stropě, který rozvířit rozmar.

Sdílené Ložnice Tipy

Pokud máte malé dcery sdílení ložnici, dát každé slovo v tom, jak že pokoj je zařízen, ale být připraven zasáhnout jako poslední slovo. Některé děti se rádi přizpůsobit jejich části místnosti; jiní chtěli, aby odpovídaly. Jen být jisti, že každá dívka má rozlohu jí ukládat oblíbené majetky, a tam je dost potřebný prostor pro oba dělat domácí úkoly ve stejnou dobu. Tento roztomilý prostor od Finnian je Moon Interiéry používá mírové paletu zelené, modré a šedé měkké.

Barevné nemusí znamenat Pink

Spousta dětí chtějí rainbow-světlou ložnici, a proč ne? Pokud je vaše dcera miluje barvy, ale ne nutně všechny růžové, udržovat podlahy, nábytek a stěny (s výjimkou snad jedna přízvuk zdi) neutrální, a pak jít divoký na lůžkoviny, malé nábytku a doplňků. Šílený jasný akcent nástěnná je další zábavný touch, který pracuje ve vesmíru dítěte, ale je příliš mnoho pro ložnici. Tento roztomilý pokoj byl nalezen na Craft-O-Maniac.

Poskytují pracovním koutem

noční domácí úkoly vaší dcery poroste právo spolu s ní. Každý školního věku dítě potřebuje stůl pro doby studia. Jednoduchý stůl v čele s velkou nástěnku zde zobrazené je ideální místo ke studiu. Ale to, co dělá tento prostorový speciál je rozkošný stěna dekor, a je to snap duplikovat. Stačí jen vyplnit prostor nad čelo postele s barevnými a nádherně vzorované tapety. Je to snadný DIY a budete pravděpodobně potřebovat pouze jednu roli papíru.

Stick se základy Nábytek

Pokud máte rozpočet, který umožňuje nový nábytek jednou za několik let, budete chtít vybrat Ložnici, která roste s vaší dcerou. Prostor zde znázorněno, je nádherný teď, co mladá dívka by se rád všechny na puntíky a nádherný pes plakát? Základní bílý nábytek bude mít manipulaci zralejší paleta, ložní prádlo a doplňky, když dorazí dospívání žádný problém.

Rozpočet Doteky

Má vaše dcera má princezna chutě, ale váš rozpočet je trochu méně královské? Žádné starosti, můžete snadno přidat hezké doteky bez strávit štěstěny. Vezměte tip z této místnosti nachází na C Magazine a zdobí jednoduchý palandou se spoustou barevných střapci. Dále přidejte sbírku zábavné a barevné polštářky, a pak pověsit péřové boa na stěně. Voila, ložnice je připravena pro vaše malé princezny, a váš bankovní účet je stále nedotčena.

Používat dospělý Color

Není pochyb o tom, že mnohé malé holčičky milují všechno růžové, ale to neznamená, že dívčí pokoj má vypadat jako továrny žvýkačka. Ložnice z Steele Street Studios ukázaný tady ukazuje, jak dobře neutrální může pracovat v dívčí ložnici. Nádherné svítidlo, zábava praporkem poutač, a polka dot lůžkoviny přidat jen tolik rozmar do vesmíru, ale celkový vzhled je poměrně sofistikované.

Malá princezna

Jsou Ariel Popelky a Belliny nejlepšími přáteli své dcery? Ví milovat každý Disney Princezna a sní o příchodu na plese v dýně přepravě své vlastní? Ona není sám, mnoho princezny Disney byly miloval přes několik generací dívek. Existuje snad lepší způsob, jak vyzdobit svůj pokoj, než se plně Nástěnný výjev ze svých oblíbených animovaných postav? Můžete si najmout muralist vytvořit one-of-a-druhu konstrukce, nebo koupit tapety poloostrova, který lze snadno aplikovat na vlastní pěst.

DIY Whimsy

Zde je další místnost, která by vzrušení jen o nějaké holčičce, ale nebude zlomit svůj rozpočet. Hezké květinové ložní prádlo, police naplněné dobře miloval panenek a vycpaných zvířat, a atraktivním barevným schématem to vše přispívá ke scéně, ale je to papír bambulí květy až ke stropu a Faux motýly streaming přes stěnu a okna, která turn prostor na wow. Pokud si nechcete kupovat podobné papírové pretties, je to dost snadné, aby se vaše vlastní. Podívejte se na tyto pokyny pro kutily papírovými květinami a Washi páskových motýlů.

Míří k Teens

Jeden z nejvíce populárních barevných schémat pro preteen dívčí ložnici je růžová, bílá a černá. Vezměte jeden pohled na pokoji ukázaný tady, a uvidíte, proč: je to perfektní směs propracovanosti, nevinnost, a výstřednost. Hůl s černou a bílou na podlahy a nábytek, a můžete snadno změnit motiv, pokud vaše dcera se nakonec rozhodne, že je příliš starý na růžové.

You may also like