Skip to main content

5 Yolları Küçük-Uzay Ayna Kullanılır

Gerçekten bitişik duvarlarda iki ayna eklemeyi deneyin alanınıza derinlik eklemek için bir sarma ayna deneyin. Bu yansımanın birden derecelerde geometrik ilgi oluşturur. Daha çevreleyen aynalar sadece etkisine ekleyin. Sarma aynalar herhangi ev tarzında çalışır. Ama gösteriler yukarıdaki fotoğraf gibi, sarma aynalar son derece dokulu duvar ile iyi eşleştirmek. dokulu duvar aynanın şık stili karşı görsel ilgi ve kontrastı ekler. aynaları kullanarak küçük bir boşluk daha büyük görünmesi için en iyi yollardan biridir, ama orada durmak zorunda değilsiniz.

Eğer umutsuzca büyük bakmak istiyorum küçük bir boşluk var mı? Küçük bir uzay ayna ekleyerek: bir odaya görsel boşluk eklemek için kolay bir yol olduğunu klasik hile olduğunu.

Bir ayna ekleme anlamıyla görsel alanı iki katına çıkarabilir. Ama daha ziyade ister istemez ayna yerleştirmek yerine, ama işlevsel şık bakmak aynalar kullanmak için çeşitli yollar vardır. parçalı tam duvar aynası kullanarak tavana gibi alışılmamış yerlerde ayna yerleştirerek itibaren bu ayna fikirleri oda daha büyük görünmesi yaparken stil eklemek için harika yollardır.

alışılmamış biçimlerde aynaları

Küçük bir boşluk olması dramatik eğimli tavan gibi bazı funky duvar boşlukları, anlamına gelebilir. Bu gibi durumlarda, aynalar alana sığacak şekilde özel olarak kesilmiş olabilir.

Bu benzersiz ve korkak bir görünüm oluşturur ve çok daha ayna görsel alanını genişletmek anlamına gelir: Bir uzaya Bu gibi küçük bir uzay aynası koyarak çifte yarar. küçük odalar söz konusu olduğunda, tüm uzay her parçasını kullanma hakkında, ve bu fikir kavramın tam kullanımı için yapar.

tavanda aynalar koy

Daha küçük alanlarda nokta şudur: Eğer çalışacak yeterince duvar alanı olmayabilir olmasıdır. Ne var sizin en değerli sanat ya aziz fotoğraflarına çekildi olabilir. O yerime bulursanız, tavana bir ayna eklemeyi deneyin. Yukarıdaki fotoğraf aslında üstten yer açabilirsiniz gösterir.

o tasarım aittir gibi bir gömme ayna görünüyor. Bir gömme ayna mümkün olmadığı durumlarda, çevredeki tavana harmanlayarak hiçbir çerçeve ile düz ayna deneyin.

Tam duvar küçük uzay aynası kullanın

Tam duvar aynası: Ve sonra eski bekleme favori var. onlar bir duvar eksik ve bütün diğer odaya aradığınız illüzyonu vermek gibi, bunlar görsel genişleme son derece etkilidir.

Ancak, yine de tam duvar küçük uzay ayna konsepti ile yaratıcı alabilirsiniz. Bir popüler bir seçim aynaya bazı şık geometri veren bir ızgara deseni ekliyor. Aynaya bir sıkıntılı bir dokunuş eklemek de yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi kişiselleştirmek için harika bir yoldur.

büyük, çerçeveli aynalar kullanın

daha klasik gitmek için, bir duvarda büyük çerçeveli ayna yerleştirin. büyük bir ayna bir çerçeve ekleyerek, aynanın kendisi içine oda tarzı dahil edebilirsiniz.

Örneğin, bir kaba alanı flap ayna çerçevesi kullanabilir. Endüstriyel bir alan metal bir çerçeveyi kullanabilir. Modern bir uzay ince, minimalist çerçeve kullanabilirsiniz. Ve bir iddialı uzay bir cesaretle renkli ayna çerçevesi kullanabilirsiniz. Basit bir çerçeve küçük uzay aynasında kolay özelleştirme için izin verir.

Bir sarma ayna deneyin

Gerçekten uzay derinlik eklemek için, bitişik duvarlarda iki ayna eklemeyi deneyin. Bu yansımanın birden derecelerde geometrik ilgi oluşturur. Daha çevreleyen aynalar sadece etkisine ekleyin.

Sarma aynalar herhangi ev tarzında çalışır. Ama gösteriler yukarıdaki fotoğraf gibi, sarma aynalar son derece dokulu duvar ile iyi eşleştirmek. dokulu duvar aynanın şık stili karşı görsel ilgi ve kontrastı ekler.

aynaları kullanarak küçük bir boşluk daha büyük görünmesi için en iyi yollardan biridir, ama orada durmak zorunda değilsiniz.

You may also like