Skip to main content

Bir Nötr Living Room dekore Nasıl Uzman İpuçları

Nötr Renkler ile Have Fun

Bir Nötr Living Room dekore Nasıl Uzman İpuçları

nötr renk şemaları sıkıcı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Hiçbir şey gerçekten bu kadar uzak olabilir. Nötr odaları sakin ve evet rahatlatıcı olabilir, ancak aynı zamanda, eğlenceli, enerjik ve hayat dolu olabilir. anahtar, ücretsiz tonları çeşitli kullanım malzemeleri karıştırın ve başka paletle yaptığım gibi -sadece desenleri ile oynamaktır.

Desen ve Doku

nötr renk düzeni ile dekorasyon zaman, desen ve dokuları çeşitli getirmek için gerçekten çok önemli. Pürüzsüz ile mat ve kaba ile yumuşak ile sert parlak mahsup ederek, oda daha dinamik hale derinlik ve ilgi oluşturmak mümkündür. Böyle çarşafları, süet yıllardan, kadifeler, kablo örgü, koyun ve daha fazlası gibi dokuları kullanarak düşünün. Bir nötr oturma odasında dokular kullanılarak söz konusu olduğunda, neredeyse çok fazla var olamaz. Desenler bazı kontrast yaratır, ancak desenleri karıştırmak için düzenli kurallara sadık kalmaya çalışın gerektiğini benzerdir.

rahatlatıcı bir atmosfer yaratan

Dinlendirici bir geri çekilme oluşturmak istiyorsanız, nötr renk paleti gitmek için yol olabilir. Gelir Mülkiyet üzerinde özellikli bu taze henüz yatıştırıcı odasında, büyük bir keten renkli kesit bir köşeyi doldurur ve atış yastık koleksiyonu ile geliştirilmiştir. görsel karmaşanın yol açmadan biraz ilgi oluşturmak için yeterli – yastık benzer, ışık nötr tüm farklı tonları olduğuna dikkat edin. mavi dahil bir gölge var olsa da, o kadar nötr (hemen hemen her pastel gölge yapılabilir akıllı hile) okur yeterince yumuşak. Bir boz kahverengi alanı kilim aksine biraz ve duvarlar, pencere tedaviler yaratarak koyu ahşap bir temele oturur ve aksesuarları fildişi, bej ve boz hepsi çeşitli tonları. Birlikte dinlenme ve rahatlama teşvik eden bir sakinleştirici bir ortam yaratmaktadır.

Grey ile Sophistication ekle

Sofistike nötr tonlar kullanılırken elde etmek kolaydır. Bu fotoğrafta, bunun nedeni lüks detaylarla aksanlı edilmiş tek gri tonu kullanımına özellikle iyi çalışır. Zeminden tavana perdeler, düğme tafting ve yansıtıcı yüzeyler luxe görünüme katkıda bulunmak ve zarif bir atmosfer yaratır. gri son 10 yılda, hem kasvetli ve sıkıcı olarak düşünülebilir için ya da öylesine gri ilgili tutumları değişti kullanılan ve şu anda sıcak go-nötr olsa bile. kahverengi ve boz daha çok yönlü daha şık, gri sadece herhangi oda hakkında çalışabilir esnek tonu.

Mimari Ayrıntılarını kullanın

Sadece mobilya ve duvar renkleri daha nötr odaları dekorasyon fazlası var. nötr odaya ilgi eklemek için böyle tavan kirişleri, shiplap, wainscoting, dekoratif sütunlar ve hatta basit taç kalıplama gibi mimari ayrıntılar da dahil düşünüyorum. Bunlar renklerin bir sürü olmadan olan odalar üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Ayrıca nötr beyaz demek zorunda değildir unutmayın. Bu odada geri ahşap kirişler oda görsel olarak dinamik hale bembeyaz dekor için bazı kontrast sağlar.

Aile Dostu Atmosfer oluştur

Sidra oturma odasında burada gösterdiği gibi nötr bir oturma odası, dost çok yaşanabilir ve aile olabiliriz. Bu odada bir nedeni de bu tür kahverengi ve siyah ve desen kullanımı gibi koyu nötr kullanımı nedeniyle. O kadar çok insan beyaz nötr ilişkilendirmek ve bu renklerin söz konusu olduğunda “nötr” nasıl tanımlanacağı konusunda tartışma biraz hala var, ancak bunlar genellikle renk çarkı üzerinde bir görünüm olun olmayanları olarak kabul edilir. Yani nötr salon beyaz, siyah, gri veya kahverengi ve boz tonları olabilir. bir all-beyaz odanın farklı olarak, koyu nötr bir oda dolusu kirli şeyler alma korkusu olmadan geri tekme ve dinlenmek için insanları davet eder.

Bir Luxe bak oluştur

Bazı hakim görüşlere rağmen, nötr salon mülayim olmak zorunda değildir. Aslında, bütün nötr odalar süper şık ve hatta göz alıcı olabilir. Bu oda efekti oluşturmak için elementlerin bir kombinasyonunu kullanır. Uygulamalı duvarlarda kalıp, koltukta düğme tafting ve bu cam, ayna, krom ve gümüş gibi yansıtıcı yüzeylerin hepsi kullanımı lüks bir atmosfer yaratmak için birleştirir. Odadaki nötr bir renk paleti var diye biraz ışıltı olamaz anlamına gelmez!

o modern olun

senin dekorasyon tarzı modern ya da çağdaş meyleden ise nötr renk düzeni ciddi düşünmelisiniz şeydir. Siyah, beyaz, bej ve gri çağdaş ve ortalarında modern dekor sadeliği çok iyi uyum katmaktadır. Ama her zaman olduğu gibi, düz düşmesini tutmak için dokular ve tonları çeşitli eklemeyi unutmayın.

Bu Ayrıntıları Tüm bulunuyor

Nötr oturma odaları onların daha renkli meslektaşları kadar sıcak, konforlu ve rahat olabilir. Eğer küçük ayrıntılara dikkat ödemezseniz Ama eğer bir tatsız ve sıkıcı alanı ile biten riski vardır. Bu oda içinde çok az olsa bile, bu tür dokulu özelliği duvar ve keseli antilop yastık gibi ince ayrıntılar, sıkıcı olmak engellemek. Onun sadeliği korur ancak yine de çok rahat.

Konfor ve Sıcaklık

Her nötr odası, olursa olsun açık veya koyu olsun, küçük bir sıcaklık ihtiyacı vardır. Bunu gerçekleştirmek için birkaç yolu vardır. Bir dokunmak hoş hissetmek yumuşak dokuların kullanımı geçer. kadifeler, yünler, CHENILLES ve hatta microsuedes kullanarak düşünün. Başka sıcak tonları ile nötrleri kullanarak geçer. gri seçtiğiniz nötr ise Örneğin, yerine mavi tonları kahverengi tonları ile bir şeyler düşünün. Ve son olarak, sıcaklık eklemek için, bazı ahşap tonları eklemek istiyoruz. Ahşap yüzden ahşap ayaklı bazı ahşap tabloları veya yan sandalyelerde pop her mekana derinlik katar. Biraz uzun bir yol gidebilir. Odun değilse Ancak, bu tür pirinç ve bronz gibi stil sıcak metaller de sıcaklık eklemek yardımcı olabilir.